|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 10:41:38   
babylove
Kaj cenite pri vašem stolčku, katere lastnosti so nepogrešljive?

Kupujem namreč stolček in me zanima, na kaj naj bom pozorna. Npr. glede podloge: ali naj bo iz blaga in snemljiva (pralna) ali plastična, da samo pobrišem in da se mi otrok pri vsakem obroku spoti v hrbet? Kaj menite o nastavljivem naklonu, kakšni naj bodo pasovi za pripenjanje itd. ?

Ne zanimajo me modeli in znamke, temveč lastnosti dobrega stolčka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 10:51:06   
asso
Obvezno pralno! Iz PVC-ja se res znajo spotiti, ampak mi smo pri vsakem obroku vsi napackani s stolčkom vred zato si ne predstavljam, da ne bi bil samo za pobrisat.
Pasovi mi niso ne vem kako pomembni.
Nastavljivi naklon je tudi dokaj v redu, ampak ni nujen. Mogoče za prve mesece.
Če imaš malo prostora je tudi fajn, da se enostavno in lepo zloži.
...
ne spomnem si nič več

Lp asso

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 10:51:34   
Anonimen
Ja, plastičen naj kar bo, prevleka, mislim. Saj otrok ni tako dolgo v njem, da bi se lahko spotil. Moj se ni nikoli. Kaj vse najdeš potem na tistem stolu, pa raje ne bi govorila. Cele porcije... Naklon je tudi super, če ga ima. Saj ko je otrok še majhen, ne zna še sam sedeti in ga moraš malo poleči, pa tudi težnostni zakon deluje bolje, če gre hrana navzdol, ha, ha, gre več v usta. Pasov za pripnjanje pa jaz nisem nikoli uporabljala, naš ima med nogamu plastiko od mizice, ki se odstrani, tako da pri nas ni bilo potrebe. Tibor je vedno lepo sedel pri miru, jaz sem bila pa vedno zraven. Je pa gotovo dobro, da so, ampak po moje so itak povsod. Mogoče je dobro, da kupiš takega, v katerem se otrok lahko še gujsa, da ga imate še za igračko. Tega sicer sama ne vem, ti bodo morda povedale tiste, ki ga imajo. Če to kaj uporabljajo. Jaz sem bila pozorna še na to, da se dajo koleška blokirat, če bi se otrok slučajno od mize z nogami odrival. Ampak tudi tega potem nismo rabili.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 10:57:19   
AnBan
Jaz pa prisegam na trip-trap, pa za mizo.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 11:03:20   
Anonimen
jaz tudi za trip-trap, sicer je naša v stolčku le takrat ko se hrani pa še takrat težko, ker ni 5 minut na miru.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 11:26:11   
kimi
Jaz pa trip trapa ne maram sem ga sprobala in mi ni všeč za lastnosti stolčka ne vem vem pa da imam od pege perego prima pappa in sem zelo zadovoljna

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 11:26:44   
kimi
Kar prej niso omenili snemljiva miza tako da lahko otročka s stolčkom k mizi potegneš da lahko je z vami za mizo.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 22:01:33   
bskrle
Fino,je če ima kolesa, potem,da se lahko prevleka opere ali obriše. Ne vem, zakaj bi se potil, saj ni dolgo v sedežku.
Stabilnost!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
25.5.2005 22:15:58   
Jančika_
Mi imamo Ikeinega plastičnega za 15€. Nima ne naklona ne koles, po petih mesecih uporabe pa lahko mirne duše rečem, da mu ne manjka čisto nič.

Najbolj važno se mi zdi, da je stabilen, da lahko otroka privežeš in da se ga da preprosto očistiti.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lastnosti dobrega stolčka za hranjenje
26.5.2005 9:28:32   
Seven*
Pomojem odvisno od otroka. Jaz si drugega kot Trip-trapa ne morem predstavljat. Stol je namrec po hranjenju tako zelo umazan, da imam hrano na podstavku za noge, na naslonjaju in vseh spranjah. Naj bodo PrimePappe in podobni stolcki se tako zelo pralni, jaz sploh ne bi mogla umiti vseh luknjic, kamor hrana pade.. Se enkrat bi kupila in tudi bom Trip-trapa. Original seveda.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?