|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
28.7.2009 11:38:01   
3T
Pozdravček,

prosim za pomoč, katere karakteristike ležalnika so vam z uporabo bile pomembne in s katerim ležalnikom ste bile zadovoljne, skratka katerega bi priporočile. Zanima me tudi od kdaj dalje ste ga koristile?

Vnaprej hvala za pomoč,

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
28.7.2009 13:20:11   
vanilla
Mi imamo kar enega običnega iz Leclerca in je the best - stal 20 eur. Ima nekaj stopenj dvigovanja hrbtišča, lahko je pa tut v čisto ležečem oz. dvignjen za ene 15 stopinj.
Naša je v njem od rojstva - najprej je spala v ležečem položaju, zdaj, ko je 3 mesece stara, pa je dvignjena na prvo stopnjo in brca v igračke na igralnem loku.
Ne splača se nekih dragih kupovat, ker konc koncev rabiš naslednje "funkcije": da se hrbtišče dvigne v par stopnjah in s tem "raste" z otrokom ter da je na začetku tut v čist ležečem položaju, da ima lok, kamor obesiš igračke.. in to je to.
Eni imajo neke vibrirajoče, pa z muziko in ne vem kaj še vse.. po moje, brezveze.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
28.7.2009 13:33:31   
ksenija12
ležalnik-gugalnik baby bjorn - enostaven, trije nakloni, otro se dobesedno sam guga, ko mu paše, skratka krasen!

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
28.7.2009 14:00:39   
Inigo
mi smo kupli čist navadnega od chiccota. v toysu v AUT smo ga kupli, stal je cca. 20€. mel je več naklonov. nič posebnega. edino kar sem šele kasneje opazila je bilo to, da je bil večji od običajnih ležalnikov, ki sem jih kasneje viedla.

brin ni preveč rad ležal v njem, in smo ga začel uporabljat šele kasneje, ko je že sedel, pa je gledal ven, pa hranli smo se v njem, igrali...

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
29.7.2009 13:43:03   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

ležalnik-gugalnik baby bjorn - enostaven, trije nakloni, otro se dobesedno sam guga, ko mu paše, skratka krasen!


Se strinjam. Pri nas je v uporabi že dobri dve leti, zdaj ga uporablja že drugi otrok. Meni je še zlasti všeč to, da je uporaben zelo dolgo časa. Ko sta bila manjša (nekje do 3. meseca), sta v njem tudi malo zadremala, kasneje smo ga uporabljali za hranjenje (ko smo uvajali GH in še nista samostojno sedela), v njem sta se oba rada gugala. Naš večji se še zdaj, pri 2 letih in 2 mesecih rad uleže v ta ležalnik in se malo poguga.

Ko se stolček umaže, pa preprosto snameš prevleko iz blaga in jo opereš v pralnem stroju.

Je pa res precej drag. Ko sem ga jaz kupovala, je stal cca. 70 evrov, zdaj je menda precej dražji. A meni ni žal, nam se je res amortiziral. Priporočam.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
29.7.2009 13:49:55   
Mesečnica
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195098

Sem malo preverila v BC, koliko zdaj stane Baby Bjornov ležalnik, pa sem tudi ugotovila, zakaj je zdaj toliko dražji, kot je bil pred dobrima dvema letoma - zdaj prodajajo model, ki ima bolj "fancy" prevleko iz blaga kot naš model (ogrodje je videti enako).

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
30.7.2009 12:53:50   
akin
Še ena za baby bjorn. Cena je pravi rop, ampak ležalnik pa enkraten. Probala vanj posadit tudi par drugih otročkov, pa so vsi bolj ali manj uživali v njemu. Naša pa je sploh navdušena. Super je tudi zato, ker je otrok v njem aktiven - ne le počiva tako kot v drugih, ampak brca, krepi trebušne mišice... Pa nič placa ne vzame pospravljen in ga lahko res povsod s sabo odneseš - nas spremlja na vsak obisk.
Jaz imam na srečo super prijateljico, ki mi je posodila svojega, bi pa danes tudi odštela ta denar zanj, ko vem kako prav mi pride. Če imaš možnost si ga od koga najprej sposodi za par dni, da ga tvoj otroček vsaj preizkusi.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
30.7.2009 13:54:55   
Mesečnica
Malo sem brskala po Bolhi in odkrila tale oglas:
http://www.bolha.com/oglas383100499/lezalnik-stolcek-svan-bouncer-nov-


Ležalnik je podoben Baby Bjornu. Na internetu sem ga našla tule:
http://www.svanusa.com/bouncer.cfm


Meni se zdi (glede na izkušnje z BB-jem) kar fajn zadeva.

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
30.7.2009 14:32:44   
VRTNICA84
 Mi smo meli ležalnik od PP in je tudi ok. Samo je pa cenovno nekoliko dražji.

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
31.7.2009 21:56:25   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195098

Sem malo preverila v BC, koliko zdaj stane Baby Bjornov ležalnik, pa sem tudi ugotovila, zakaj je zdaj toliko dražji, kot je bil pred dobrima dvema letoma - zdaj prodajajo model, ki ima bolj "fancy" prevleko iz blaga kot naš model (ogrodje je videti enako).



Ravno tak ležalnik sva prejšnji vikend "občudovali" s svakinjo v Čatežkih in moram reč, da je bil videti res enkraten, otrok se je guncal, starša sta pa zraven dremuckala user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
3.8.2009 21:51:58   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195098

Sem malo preverila v BC, koliko zdaj stane Baby Bjornov ležalnik, pa sem tudi ugotovila, zakaj je zdaj toliko dražji, kot je bil pred dobrima dvema letoma - zdaj prodajajo model, ki ima bolj "fancy" prevleko iz blaga kot naš model (ogrodje je videti enako).



Ravno tak ležalnik sva prejšnji vikend "občudovali" s svakinjo v Čatežkih in moram reč, da je bil videti res enkraten, otrok se je guncal, starša sta pa zraven dremuckala user posted image



Jp, naš tamal se je zmožen celo uro guncati v tem ležalniku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
3.8.2009 22:10:19   
Mesečnica
Aja, pa še nekaj moram povedati. Naša fanta sta bila v ležalniku šele nekje od 3. meseca naprej, prej sem ju raje dajala na ravno podlago, se mi je to zdelo boljše za njuno hrbtenico. Oba sta bila namreč kar "konkretna", starejši je imel ob rojstvu cca 4,2 kg, mlajši pa 3,6 kg, zato povsem ležeči naklon tega ležalnika pri njima sploh ni bil možen, sta bila že pretežka (ta ležalnik v ležečem naklonu "zdrži" le težo tam nekje do 3,5 kg, pri večji teži pa se kar zloži), naslednji naklon pa se mi je zdel že preveč nagnjen in za novorojenčke neprimeren. Ampak to res ni bil problem, saj otroka tam nekje do 3. meseca res ni problem odložiti - npr. daš ga na kavč in malo založiš z blazinami, pa ne bo nikamor padel, a ne?

Od 3. meseca naprej pa smo ležalnik res veliko uporabljali. Naš 10-mesečnik je zdaj sicer največ časa kar na tleh, a po vsakem obroku mora nujno biti malo v ležalniku (kakšnih 15 minut), da se mu hrana "poleže", ker drugače veliko poliva, pa tudi takrat, ko je utrujen in se ne zna sam pomiriti, nam je ležalnik v veliko pomoč - malo se poguga, včasih celo zaspi, potem pa gre lahko nazaj na tla user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ležalnik, s katerim ste zadovoljne?
4.8.2009 16:08:00   
anci banci
mi upotabljamo chicco ležalnik relax and play... in sva zelo zadovoljna z njim... no malček uživa v njem.... v ležalniku ga imava čez dan ko kaj delava da naju opazuje in tudi se rad igra z igračkami in jih opazuje ...
da se menjat naklon .. poceni res ni bil tam cca 70 eur ampak sva ga vsaj dobila v dar

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?