|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Legoland
15.1.2013 14:35:55   
livia
Za prvi maj bi radi šli v Legoland Nemčija. Gledam pakete na njihovi spletni strani, pa se ne znam odločit glede prenočišča. Iščem 2x spanje in 2 dnevna vstopnica, 2 odrasla in 2 otroka (5 in 7 let).
V kampu oz tistem šotoru je verjetno malo rizik bit glede na termin in zunanje temperature. Paket s sobo v Legoland hotelu za nas štiri pride 446€. Se vam zdi to velik?
Nekaj ostalih hotelov v njihovi ponudbi je cenejših.
Kaj predlagate? Kje ste vi spali (konkretno ime hotela)?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 15.1.2013 17:58:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Legoland
16.1.2013 23:04:51   
ona
Ti bom jutri jaz napisala,ker danes me kar ven meče :(

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Legoland
17.1.2013 17:36:26   
ona
Joj, najprej se opravičujem,ker sem pozna,ma vmes me ta RR tako heca,da sem že vse živce zgubila user posted image
Sedaj samo upam,da mi bo objavilo,ker še za na zasebna sporočila prit je misija nemogočeuser posted image

Torej,mi smo šli pred 2 leti,ma smo jo udarli kar na blef,ker smo prebredli Nemčijo, Bavarske gradovse,spotoma smo šli še na Češko in Poljsko.
Da ti povem kako smo mi uštimani...se usedemo v avto,zadaj damo kovčke in gremo. No plan potovanja si nekako splaniram po dnevih kdaj bomo kje,za spanje pa se orientiramo spotoma in
se pač ustavimo kjer nam srece poželi. Do sedaj smo imeli vedno srečo z prenočišči,seveda nam garmin pomaga najt za spat :)
Lansko leto smo šli prav tako na Nizozemsko in je bilo fantastično. Pač doma se odločimo koliko dni bomo pohajali,na turistični agenciji si vzamem katalog potovanj,da vidim kaj si ogledajo in to je to. Do sedaj smos e imeli vedeno super user posted image
Imamo pa dva otroka stara 7 in 13 let.
Glede legolanda..prav toplo tam gor ni,ne...mi smo bli za prvi maj in je bilo dopoldne tam nekje 10 stopinj,ko smo čakali da se odpre legoland.
No, ko smo dočakali odprtje,pa nismo bli glih navdušeni...za sina je blo o in splo,drugače pe takoj zamenjam za Gardaland,tukaj je blo ful predrago,že vstopnina predraga,potem kakšni prigrizki,da ne govorim...skratka,ni nam bilo preveč všeč.Premalo nudijo za tako drage karte.
Glede spanja,mi smo dobili nek motel čitso zrave enih 5 km stran,kjer smo za prenočišče plačali zelo malo takrat,se mi zdi,da je blo za vse 4 enih 90€ z zajtrkom in z 2 kartami za legoland,tako,da če potegnem črto smo spali ful poceni.
Glede tvojega prenočišča se mi zdi absolutno predragouser posted image
Tudi če boste šli tja na blef,boste dobili kje prespat...tejle hoteli okrog te parkov so pa ful preplačani...že 5 km stran lahko dobite prenočišče za dober denar.
Joj, ne spomnim se pa kje smo mi to spali,niti nimam kakšnih računov,da bi ti znala pomagat. Je bil nek motel ob cesti in čisto soliden in čist,pa še lastniki so bli neki italijani in ker znam italijansko sem se prav lepo pogovarjala z njimi.
Kakšne plane še imate,ker tam v Nemčiji je en Evropa park,ki je baje 100x boljši kot Legoland? Ne vem je res za premislit,za to ceno pa ne rezerviraj,ker je too much!
Nič,če imaš še kej za vpraša,bom tle user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Legoland
17.1.2013 17:38:45   
ona
Sedaj sem vidla,da greste za 2 dni,ma ti prav priporočam,da bo 1 dan čisto dovolj.
Mi smo šli ponavadi 2 dni samo v Gardaland,kjer se pa nikoli nismo naveličali. V Legolandu smo šli domov oz. stran celo eni 2 uri preden so ga zaprli,ni nam splo blo zanimivo.
Sem se pa pogovarjala z dvemi kolegicami,ki so tudi bile tam in so rekla,da prvič in zadnjič,da ni vreden tega denarja.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Legoland
17.1.2013 18:13:34   
mateyka
Evropa park


http://www.europapark.de/lang-de/Park-attractions/c1005.html

je pa tko - če so vam legoti, kocke in vse povezano s tem kul, vam bo zanimivo. če bi pa radi rolocosterje, ringešpile in ostalo adrenalisko ponudbo, je pa tale evropa park boljši.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Legoland
18.1.2013 8:30:29   
livia
Uf, tale Europapark je kar daleč.
Mi bi Legoland združili z obiskom sorodnikov v Salzburgu.
V Gardalandu smo bili lani, jaz ga poznam kot lastni žep, pa bi malo zamenjali.
Ful zanimivo slišat kritike na Legoland, ker mojim sodelavcem, ki so bili je bil pa ful všeč. Zanimivo.

Še kako mnenje.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Legoland
18.1.2013 8:41:20   
mojcaziga
Mi smo bili tam junija 2010. Smo imeli prvotno rezerviran njihov hotel, ampak ker je vmes prišla smrt v družini smo morali tik pred zdajci zadevo preložit in potem na naš termin v njihovem hotelu niso imeli več prostega mesta. Spali smo v enem hotelu, par km stran in je bilo super. Sobe lepe, velike, za zajtrk ogromno stvari, za hotelom velik travnik, kjer so se otroci zvečer igrali.... V glavnem mi ni bilo žal, da smo izbrali to varianto pa še ceneje je bila. Legoland? Naš takrat 8-letnik je bil navdušen (res pa še nismo bili v Gardalandu), meni je bilo ok, ni pa to nek presežek. Je v Gardalandu dosti več doživetij. Za park smo imeli dvodnevno vstopnico in potem smo doplačali še 10€ in dobili vstopnico še za tretji dan - je zgleda bila neka akcija. Najbolj smo uživali v vodnih atrakcijah, ker smo imeli prek 30 stopinj, tako da....
Hrana in pijača sta v samem parku kar dragi, predvsem pa dobiš junk food.

lp

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Legoland
20.1.2013 14:09:48   
livia
A je kdo prenočeval v hotelu Hotel zur Post v mestecu Leipheim?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Legoland
20.1.2013 14:18:09   
mojcaziga
Evo, sem našla.

Bivali smo v tem hotelu:
http://www.hotel-zettler.de/site/about_us/1245/about_us.aspx

lp

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Legoland
23.1.2013 0:03:05   
RIJA*
evo, guglam legoland za letos, pa mi ravno rr vrže ven

user posted image


MI imam rezervirane hotele v bližini in sicer ibis budget hotele, kjer je soba za 2 odrasla in do 2 otroka do 12 let ca. 50 eur na noč...prej so bili to etap hoteli.

Gremo pa turo dva dni pred prvim majem v legoland, potem Munchen in še ena noč v Salzburgu. 4 nočitve nas pridejo torej 200 eur....so sicer brez zajtrka, ampak to dobiš pa itak poceni kje v bližini...



< Sporočilo je popravil RIJA* -- 23.1.2013 0:05:49 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Legoland
23.1.2013 0:04:33   
RIJA*
pa če še katero zanima, trenutno je na nakup kart preko spleta 25 procentni popust user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Legoland
21.3.2013 11:17:26   
mišolinka
Zdravo!

Ali ni dva dni pred prvim majem Legoland zaprt. Tudi mi smo planirali takrat, pa je ponedeljek in torek zaprtouser posted image

lp

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.3.2013 11:36:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?