|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lejla
11.6.2006 19:44:56   
Maleal
Kakšno se  vam zdi ime Lejla?Meni je všeč od takrat,ko je Vajta zapel to pesem.Sodelavka mi pa reče,da je to bolj umetniško ime deklice na klic.user posted image  Ali bi bilo boljše Leila,Lela ali Lejla?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lejla
11.6.2006 20:01:15   
Anonimen
Meni je to čisto južnaško.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lejla
11.6.2006 20:02:33   
muki1
Se kar strinjam s sodelavko.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lejla
11.6.2006 20:11:10   
manetka
user posted image Mi mamo pa user posted image Leylo, tako ime je že imela, pa nam je vsem všeč, poznam pa tud neko punčko Lejlo, men se zdi čist lepo ime. Je pa muslimanskega izvora, ampak kaj zato, če ti je všeč potemuser posted image  Pomoje je za pri nas najlaže Lejla.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lejla
11.6.2006 20:16:47   
Bonnie_RR
Meni ni všeč. Pa res deluje južnjaško kot je rekla Splišni.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lejla
11.6.2006 20:16:49   
total
Men ni slabo ime,če je teb všeč pol kr dej.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lejla
11.6.2006 20:27:40   
Laubica
Naši sosedi so bosanci in majo hči Lejlo dako kot so ti predhodniki povedali je ime južnjaško

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lejla
11.6.2006 20:49:55   
babylove
Meni je všeč, ampak ga otroku ne bi dala ravno zaradi predsodkov, ki so se jasno pokazali v zgornjih odgovorih.
Sama nimam nič proti tujim imenom, vendar ne bi želela, da mojega otroka ljudje slabše obravnavajo ali postrani gledajo zaradi imena.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lejla
11.6.2006 21:07:18   
skuštrana
Jaz se strinjam z babylove. Meni je ime samo full lepo, ampak ga pri nas ne bi nikoli dala, ker bi prva asociacija bila, da je deklica muslimanka. Žaluser posted image ...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lejla
11.6.2006 21:11:17   
Tejči
Ja, predsodki..meni je tudi preveč južnjaško..sama punčki ne bi dala takega imena.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lejla
11.6.2006 21:15:18   
tulip
Meni je lepo!
Všeč mi je tudi Leja, mi je še malo bolj posebno.user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lejla
11.6.2006 21:54:07   
lelaval
Meni je ful všeč. Pa tudi redko je. Poznam samo eno s takšnim imenom -moje starosti. Mene pa moji domači kličejo Lela - mi je še bolj všeč, kot moje pravo ime (Valerija).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.6.2006 22:13:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lejla
11.6.2006 22:17:22   
kapica
Ime Lejla je najin favorit, za puncko, ce bo.

Kaksnega izvora je me sploh ne zanima, ime nama je pa vsec odkar sva slisala pesem Lejla, ne vem pa kdo poje. A ve je ne poznate?



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lejla
11.6.2006 22:19:27   
Marogica
Ime mi ni všeč. Ni samo bosansko, je enostavno muslimansko. Ker si s to vero nisem "blizu", torej še manj, kot s krščansko, takega imena sigurno otroku ne bi dala.
Mi(naša družina) smo pač pogani, nagnjeni k naravi, konkretno k iglavcem-takšna so tudi imena najinih otrokuser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lejla
11.6.2006 22:24:09   
tulip
Lejla: Ime je nežno, ki pristoji krhkim dekletom. Ime je arabsko, in pomeni temna lepotica.
user posted image

Poznam eno prav tako punco. Ni južnjakinja - pa to sploh ni važno - in je edina, ki jo poznam s tem imenom. 

< Sporočilo je popravil tulip -- 11.6.2006 22:25:01 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lejla
11.6.2006 22:27:23   
tiktak
Meni je všeč, še bolj pa Leila. Sploh nisem vedela, da je muslimansko.user posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lejla
11.6.2006 23:38:11   
kapesanta
A nima tudi Klepton (oz. Cream-i) komada Laila?
Men je to eno svetovno ime - je bil v ožjem izboru za user posted image . Poleg vseh ostalih imen, ki so pri nas v uporabi, se mi ta sploh ne zdi tako zelo "južnjaško zveneče" - pa pojma nisem imela da je je muslimansko....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lejla
11.6.2006 23:44:10   
viv_
Meni je všeč user posted image .

Pa moja hči ima tudi "južnjaško" ime - hrvaško user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lejla
12.6.2006 0:27:01   
frutka_
Moja prijateljica je Lejla in ji ime full paše, ker je res  temne polti in ima črne, goste lase. Čisto pravo ime ima...full ji paše. Njena sestra ima pe še bolj nenavadno ime...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lejla
12.6.2006 10:43:09   
HuAnita
Jap, Eric Clapton poje o Leili, ki ga je spravila na kolena. V končni fazi pa lahko rečem, da je Ana ali pa Janez ali pa Blaž preveč krščansko ime, zakaj torej tudi s to vero označiti otrokauser posted image
Če ti je všeč, ti kar dan. Meni so tudi za Pina težili, češ kaj pa je to, ampak ko malo vidiš, takšno milo, a odločno osebnost, ji drugo ime (sem navijala še za Iris) sploh ne bi pristajalo. V študentu je bila ena Lejla, ki je vse fante speljala vsaj na pregrešno razmišljanje, če ne že na kakšne konkretnejše predloge ali pospuse akcij, ampak ni bila, kot so ene napisale, dekle na poziv. Bila je pač seksi, da so se vsi lepili nanjo, fantu pa zvesta.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lejla
13.6.2006 0:11:36   
Anonimen
Meni ni všeč - razlog je pa že naveden v večini zgornjih postov.

Sploh pa mi je blaaaaaazno antipatična tista Leila Bdeir al kaj je že bla (manekenka, na TVju??user posted image ). In je prva asociacija nanjo oz. na kako temnolaso žensko s črnimi očmi in grdim pogledom (don't ask..) iz juga oz. Arabskih dežel ..

LP, Ribica

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lejla
19.6.2006 16:19:48   
LEJLA
Meni pa je ime postalo zelo vsec, ko sem ga v os. soli prebrala v Presernovi  Turjaski Rozamundi.user posted image
http://www.educa.fmf.uni-lj.si/izodel/ponudba/1996/preseren/balade/turjaska.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lejla
20.6.2006 8:15:33   
puncica
Men je Lejla tud všeč, tako nežno se sliši in me spominja na malo črnolaso dolgo laso deklico mogoče takšno kot je ana od ene RR-jevke, se zdejle ne spomnem katere pa še dvojčke ima. Ampak zarad predsodkov drugih ljudi moja hčerka ne bi imela takega imena, pa tud moj sam debel pogleda če mu kako tako ime ven vržemuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lejla
21.7.2006 17:17:51   
metka_zone
Lejla je SVETOVNO ime, le drugi soglasnik je različen pri narodih. Sem iz trdne krščanske družine, ampak moja sestrična je Lejla.user posted image  Toliko, da veste,sicer pa sem zasledila malce nacionalizma in...rasizma pri vas, drage dame????Je to 21.stoletje????Seveda je, zaradi takšnih zadev, so pa nestrpja med rasami, kajne ??? pa tudi vojne, če se dobro spomnim. Hitler je takrat res dobro delal na tem rasizmu in nacionalizmu, zdaj pa ve?????Hm......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?