|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lendava
7.6.2008 18:22:13   
zvesta
Raho in ostale.... Prosim, pomoč!

Razmišljamo, da bi šli na dopust v Lendavske toplice.
Pa me zdaj zanima gostinska ponudba v Lendavi in okolici. Dobro, razmeroma poceni...

Našla sem tole:

http://www.lendava-turizem.si/kulinarika.html

Kaj od tega lahko priporočite? Še kaj druga, kar tukaj ne piše?

Hvala za odgovore že v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lendava
7.6.2008 18:29:56   
hmm...
Tam sem jaz skoraj vsako leto.
Ampak v hotelu, in ne hodim potem ven jest. Aja je pa v njihovi restavraciji full dobra hrana.
Vsaj meni.

Je pa full fajn.

Drugo pa naj ostale povedo.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lendava
7.6.2008 18:32:10   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Tam sem jaz skoraj vsako leto.
Ampak v hotelu, in ne hodim potem ven jest. Aja je pa v njihovi restavraciji full dobra hrana.
Vsaj meni.

Je pa full fajn.

Drugo pa naj ostale povedo.


Uu, hmmm.. Pol priporočaš? Mi sicer razmišljamo o apartmaju in polpenzionu. Zaradi našega enoletnika. Bi pa šli kdaj ven kaj dobrega pojest.

Aja, pa kje se da tam kako fino in lepo torto naročit? Bomo tam praznovali 1. rojstni dan.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lendava
7.6.2008 18:53:26   
hmm...
Priporočam.


Uf, torto.user posted image user posted image

Kaj pa vem. Tam dalje je pol Mercator, poglej če so kupljene torte.user posted image user posted image  Mislim, one že narejene.

Ker tam pa ni nobene slaščičarne. Vsaj jaz je nisem videla.
Je pa picerija, in tko naprej.

Lahko, da je tam kje.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lendava
7.6.2008 18:56:42   
zvesta
Pa saj mogoče kira dobra teta doma peče torte? Misliš, da oni tam ne praznujejo rojstnih dnevov?

Drugače jo bomo šli pa čez mejo iskat. So dobre in poceni. user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lendava
7.6.2008 19:04:13   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Pa saj mogoče kira dobra teta doma peče torte? Misliš, da oni tam ne praznujejo rojstnih dnevov?

Drugače jo bomo šli pa čez mejo iskat. So dobre in poceni. user posted image



Pečejo, pečejo.

Idi iskat tete.user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lendava
7.6.2008 19:49:00   
Jančika_
Odlična hrana je v Lovski koči. ki je od hotela oddaljena kakih 10 minut peš. Res priporočamuser posted image .

Mi smo bili marca v hotelu, imeli smo polpenzion in smo bili super zadovoljni. 

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lendava
7.6.2008 19:57:37   
zvesta
Jančika, hvala...

Pa kaj bi se nam bolj splačalo? Iti v hotel ali v apartma?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lendava
7.6.2008 20:55:49   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jančika, hvala...

Pa kaj bi se nam bolj splačalo? Iti v hotel ali v apartma?

Tudi jaz sem tehtala, kaj je boljše. In mi ni žal, da smo se odločili za hotel. Evo zakaj: imam dva majhna otroka, šli smo se predvsem kopat. V sobi smo se oblekli v kopalke, peljali z dvigalom direkt do bazenov - s sabo ne rabiš praktično nič drugega kot kopalne plašče. Zrihtaš se potem spet v svoji sobi. Mi smo bili v hladnem letnem času, vreme je bilo slabo - na zajtrk in večerjo greš spet direkt iz sobe, nič oblačenja bund, kap itd. - z dvema malima razgrajačema je to lahko včasih obup, verjemi.

Ko sem pri rezervaciji povedala, da imamo dva majhna otroka, so nam dali sobo s pomožnim ležiščem, tako da nismo rabili s sabo prenosne posteljice. Ati je spal z otrokoma na zakonski postelji, jaz sem imela svojo. Ko so zavečer zaspali, sem pa recimo na hitro skočila v savno in na večerno kopanje - spet nobenega odvečnega preoblačenja in cot.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lendava
7.6.2008 20:56:57   
rija
ENA peče v Lendavi božanske torte, tak, švarc user posted image

Samo moraš Raho vprašat.....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lendava
7.6.2008 21:04:11   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Tudi jaz sem tehtala, kaj je boljše. In mi ni žal, da smo se odločili za hotel. Evo zakaj: imam dva majhna otroka, šli smo se predvsem kopat. V sobi smo se oblekli v kopalke, peljali z dvigalom direkt do bazenov - s sabo ne rabiš praktično nič drugega kot kopalne plašče. Zrihtaš se potem spet v svoji sobi. Mi smo bili v hladnem letnem času, vreme je bilo slabo - na zajtrk in večerjo greš spet direkt iz sobe, nič oblačenja bund, kap itd. - z dvema malima razgrajačema je to lahko včasih obup, verjemi.

Ko sem pri rezervaciji povedala, da imamo dva majhna otroka, so nam dali sobo s pomožnim ležiščem, tako da nismo rabili s sabo prenosne posteljice. Ati je spal z otrokoma na zakonski postelji, jaz sem imela svojo. Ko so zavečer zaspali, sem pa recimo na hitro skočila v savno in na večerno kopanje - spet nobenega odvečnega preoblačenja in cot.



Jančika, saj imaš po eni strani kar prav. Mene skrbi predvsem to, da naš še zvečer in 1x ponoči rabi flaško mleka, pa kje čem pol pogret vodo?

< Sporočilo je popravil zvesta -- 7.6.2008 21:05:02 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lendava
7.6.2008 21:04:47   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ENA peče v Lendavi božanske torte, tak, švarc user posted image

Samo moraš Raho vprašat.....




rija, viš, take informacije rabim... Hvala...

RAAAAAAHOOOOOOOOOOOOOO??????

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lendava
7.6.2008 21:06:33   
hmm...
Jančika, saj imaš po eni strani kar prav. Mene skrbi predvsem to, da naš še zvečer in 1x ponoči rabi flaško mleka, pa kje čem pol pogret vodo?


Kaj pa tisti grelniki kaj so?

Pa ga zraven vzameš, pa tam vklopiš, pa je.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lendava
7.6.2008 21:09:25   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...
Kaj pa tisti grelniki kaj so?

Pa ga zraven vzameš, pa tam vklopiš, pa je.


Eh, vidiš, ko sem kratke pameti. user posted image  Seveda imaš prav. Pa so skoro dileme rešene.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lendava
7.6.2008 21:10:28   
rija
zvesta, pri enem letu daš komot že navadno mleko. jaz sem vedno kupila one po 2 dcl, da se ne skisa, ker v hladilniku ga res ne moreš met, če ni ničesar za pogret.

simpl.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lendava
7.6.2008 21:11:59   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zvesta, pri enem letu daš komot že navadno mleko. jaz sem vedno kupila one po 2 dcl, da se ne skisa, ker v hladilniku ga res ne moreš met, če ni ničesar za pogret.

simpl.


Saj počasi ga bo treba navadit na navadno mleko. Smo 1x že poskusli, pa mu ni blo dobro. Zdaj ga bomo začeli v jutranji kašici kamuflirat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lendava
7.6.2008 21:13:14   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: rija

zvesta, pri enem letu daš komot že navadno mleko. jaz sem vedno kupila one po 2 dcl, da se ne skisa, ker v hladilniku ga res ne moreš met, če ni ničesar za pogret.

simpl.


Saj počasi ga bo treba navadit na navadno mleko. Smo 1x že poskusli, pa mu ni blo dobro. Zdaj ga bomo začeli v jutranji kašici kamuflirat.



Bolje je, da mu ne vzameš navadnega mleka, če ga noče pit.

Raje ga navajaj, ko boste doma.

Bo ziher za ziher a ne.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lendava
7.6.2008 21:16:24   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Jančika, saj imaš po eni strani kar prav. Mene skrbi predvsem to, da naš še zvečer in 1x ponoči rabi flaško mleka, pa kje čem pol pogret vodo?

Ej, naš tamali je sicer star že skora dve leti, pa tudi še kdaj ponoči spije flašo adaptiranca (ga ima ful raje kot navadnega). Ne boš verjela, ampak v hotelu iz pipe teče skoraj vrela voda! Tako da če ne misliš komplicirat s prekuhavanjem, te nima kaj skrbet.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 7.6.2008 21:17:00 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lendava
7.6.2008 21:18:13   
zvesta
Ma, saj mu tudi doma vode ne prekuhama več. Očitno si res delam preveč skrbi, ker gremo prvič na dopust z otrokom. user posted image

Bomo šli pa konec meseca oz. prvi teden julija.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lendava
7.6.2008 21:21:05   
Jančika_
Voda iz pipe je resnično zelo zelo vroča, več kot primerna za mleko. Tako da kar se tega tiče, lahko imaš eno skrb manjuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lendava
7.6.2008 21:22:48   
zvesta
Hehe.... saj jih nimam več. user posted image

Samo rezerviramo še in gremo. Komaj čakam. user posted image

Zdaj še rabim samo torto in pa še več izkušenj s hrano zunaj. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lendava
7.6.2008 22:49:31   
pokica_
Fino hrano imajo v Gostilni Krona-ne bo vam žal, Pod Gradom in Hram Tulpika.

Drugače pa da izveš še kake novice o Lendavi ti pripopam link od Lendave. Na novo je narjen tudi bowling center Tuš, ne zamudite odličnih pic v piceriji Popaj, in slaščičarn v centru mesta, kjer prodajajo mjami sladoleduser posted image . Torte vem da imajo pri krožnem križišču v centru Lendave Vienna, nevem pa če lahko kupite celo za domov; bi bilo za vprašat.

http://www.lendava.net/index.php

Pa prijetno bivanje v Lendavi!


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lendava
7.6.2008 23:07:26   
melitkica
ali pa naročite torto v Beltincih - Medolina (cca. 25 km), v Murski Soboti - slastičarna Diana (cca. 30 km) ali pa vas naj pot popelje v Prlekijo (Pristava - slastičarna in pekarna Rogljiček - meni najboljše torte daleč na okrog in na novo odprta slastičarna v Ljutomeru). Mi se vedno peljemo po torto 25 km, ker je božanska.

Lendavske gostinske ponudbe pa ne poznam.

Pa uživajte v Lendavi

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lendava
7.6.2008 23:10:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: melitkica

ali pa naročite torto v Beltincih - Medolina (cca. 25 km), v Murski Soboti - slastičarna Diana (cca. 30 km) ali pa vas naj pot popelje v Prlekijo (Pristava - slastičarna in pekarna Rogljiček - meni najboljše torte daleč na okrog in na novo odprta slastičarna v Ljutomeru). Mi se vedno peljemo po torto 25 km, ker je božanska.

Lendavske gostinske ponudbe pa ne poznam.

Pa uživajte v Lendavi


brez zamere melitkica, ampak torto kvalitete ala medolina, diana, pristava, pa kupiš v vsakem šparu ali tušu, se ni treba posebej do njih matrat....

resnično odlične torte imajo v radencih, slaščičarna tamara...pa še mimo se boste verjetno peljali...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lendava
7.6.2008 23:13:18   
melitkica
h...

rija stvar okusa, le predlagala sem. Meni osebno v Radencih niti sladoled ni za pojest, kaj še torta. Rogljiček mi pa ima pač najboljše torte. Sorry

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?