|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče (pregled)
16.10.2013 12:49:59   
Anonimen
Punce me zanima kako poteka prvi pregled v Leonišče? Naredijo navadnega UZ tako ko vsak ginekolog ali kako?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leonišče (pregled)
21.10.2013 9:41:04   
lastovica
Odvisno kateri dan v ciklu si. Če si po ovulaciji, te pregleda z UZ, če nisi, dobiš nov datum. Dobiš pa še napotnico za kri dat. Pa partner mora dati seme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leonišče (pregled)
21.10.2013 9:47:06   
Anonimen
moram bit na tešče?v času ovulacije bom
IZVIRNO SPOROČILO: lastovica

Odvisno kateri dan v ciklu si. Če si po ovulaciji, te pregleda z UZ, če nisi, dobiš nov datum. Dobiš pa še napotnico za kri dat. Pa partner mora dati seme.


(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leonišče (pregled)
21.10.2013 11:15:59   
lastovica
Verjetno misliš kri. To itak daš v začetku ciklusa (2. do 6. dan se mi zdi - ti povejo, ko dobiš napotnico) in fajn je, da si tešč. To sta dve ločeni preiskavi. kri sem jaz dala v polikliniki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leonišče (pregled)
21.10.2013 12:27:22   
Anonimen

Ja sem mislila ko bom dala kri če moram bit tešča?Jaz imam prvi pregled in me je kar strah kaj bodo rekli user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: lastovica

Verjetno misliš kri. To itak daš v začetku ciklusa (2. do 6. dan se mi zdi - ti povejo, ko dobiš napotnico) in fajn je, da si tešč. To sta dve ločeni preiskavi. kri sem jaz dala v polikliniki.


(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leonišče (pregled)
21.10.2013 12:35:04   
lastovica
Naj te ne bo strah. Pri komu si pa naročena?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leonišče (pregled)
22.10.2013 11:16:40   
dekca
Ni potrebno biti tešč.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leonišče (pregled)
25.10.2013 10:08:54   
Anonimen
Pregled sem dala čez user posted image z G. Zorn sem bila zadovoljna s sestro tudi in sem točno na uro prišla noter.Vse je ok zdaj moram še kri dat.Punce zanima me kdaj poči folikul?mi je reku da levi jajčnik ovulira in zdaj se pripravi da pride do O. Toliko sem o tem prebrala da se mi že zmeša user posted image

(odgovor članu dekca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Leonišče (pregled)
28.10.2013 8:17:28   
Anonimen
Sem dobila napotnico da bom dala kri pa mi je rekla sestra naj pokličem 3-6 dan M. številko mi ni napisala mogoče ima katera od vas telefonsko ?pa me zanima kje je ta Laboratorji Poliklinika 1.nastropje '???je tam blizu ginekološke klinike ,šlajmerjeva 2 ????Hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Leonišče (pregled)
28.10.2013 13:57:48   
lastovica
Jaz se nisem rabila naročat, ker so rekli, da je že avtomatsko vnešeno. 3.-6. dan naj bi kri dala, ne pa se naročala. Greš skozi glavni vhod poliklinike v prvo nadstropje in tam takoj je sprejemna pisarna, kjer dobiš številko (zagotovo bo vrsta, tako, da ne boš mogla zgrešiti). Potem greš pa v čakalnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Leonišče (pregled)
29.10.2013 9:50:31   
Anonimen

Meni je rekla naj pokličem.Kje pa je ta poliklinika?tudi tam na Šlajmerjevi?tam edino sem prvič bla na ginekološko kliniko na pregled.Hvala za odgovor
IZVIRNO SPOROČILO: lastovica

Jaz se nisem rabila naročat, ker so rekli, da je že avtomatsko vnešeno. 3.-6. dan naj bi kri dala, ne pa se naročala. Greš skozi glavni vhod poliklinike v prvo nadstropje in tam takoj je sprejemna pisarna, kjer dobiš številko (zagotovo bo vrsta, tako, da ne boš mogla zgrešiti). Potem greš pa v čakalnico.


(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Leonišče (pregled)
29.10.2013 20:38:19   
lastovica
Na Njegoševi... poguglaj, pa boš videla kje je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Leonišče (pregled)
9.7.2014 20:52:07   
sovic
A moras za rezultate hormonskih terapij sam poklicat ali te oni obvestijo. Jaz namrec nisem nic vec narocena. Je pa na spermiogram narocen fant konec avgusta. Pa zdej ne vem al naj grem kar z njim po moje rezultate al naj poklicemuser posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Uporaba kolesarske čelade
abee

Zakaj ne nosite kolesarske čelade med vožnjo po mestu?

Ker ne paše k mojemu izgledu (17%)

Ker mi pokvari frizuro (17%)

Ker je predraga (7%)

Ker se počutim varno tudi brez čelade (34%)

Ker mi postane v napoto, če parkiram kolo in hodim po mestu (24%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!