|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letošnja poletna moda
3.6.2013 9:51:39   
petruska
Kaj je letos poleti v modi, hlače - dolge, capri,..ali kaj drugega, majčke?....
Opazila sem tudi neke florestenčne barve, je to zdaj in ali je to bolj za mladino?

Kaj ste si novega kupile za letošnjo poletje?
Rabim nasvet kakšne poznavalke mode, jaz sem čisto aut se mi zdi, tale dolga zima in nizke temperature so me čisto zmedle....
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 11:40:16   
Felicita
kokr sem jest gledala - še vedno so in pasteli (mentol, koralna, španski bezeg), od majčk so večinoma delno prosojne/čipkaste frfotave in plavajoče zadeve... volančki, naborki, romantika. glede hlač se jest ne dam motit, ampak videvam predvsem dolge in 7/8 - capri jih ni prov veliko oz. jih nisem zasledila, še vedno so 'in' pisane oprijete oz. cigaraste hlače (chinos)... krila so spet maxi v modi (tudi obleke), ali pa A linija do podkolen (tko 50. stil); po 100 letih se je vrnil plise. Obleke so večinoma ali enobarvne ali pa ful vzorčaste/potiskane (predvsem cvetlični potiski, je pa tudi kar nekaj jih v foto-potiskih).

p.s.: nisem modna strokovnjakinja user posted image samo rada šopingiram.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 12:31:52   
petruska
O hvala, bi rekla, da si kar orng poznavalka, saj v primerjavi z mano....user posted image user posted image user posted image

Hvala za tale izčrpen povzetek, se bom oborožena s tvojimi informacijami podala malo po trgovinah:)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 13:39:21   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kokr sem jest gledala - še vedno so in pasteli (mentol, koralna, španski bezeg), od majčk so večinoma delno prosojne/čipkaste frfotave in plavajoče zadeve... volančki, naborki, romantika. glede hlač se jest ne dam motit, ampak videvam predvsem dolge in 7/8 - capri jih ni prov veliko oz. jih nisem zasledila, še vedno so 'in' pisane oprijete oz. cigaraste hlače (chinos)... krila so spet maxi v modi (tudi obleke), ali pa A linija do podkolen (tko 50. stil); po 100 letih se je vrnil plise. Obleke so večinoma ali enobarvne ali pa ful vzorčaste/potiskane (predvsem cvetlični potiski, je pa tudi kar nekaj jih v foto-potiskih).

p.s.: nisem modna strokovnjakinja user posted image samo rada šopingiram.


Skoraj kot bi poslušala Lorelo F. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 13:45:44   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kokr sem jest gledala - še vedno so in pasteli (mentol, koralna, španski bezeg), od majčk so večinoma delno prosojne/čipkaste frfotave in plavajoče zadeve... volančki, naborki, romantika. glede hlač se jest ne dam motit, ampak videvam predvsem dolge in 7/8 - capri jih ni prov veliko oz. jih nisem zasledila, še vedno so ''in'' pisane oprijete oz. cigaraste hlače (chinos)... krila so spet maxi v modi (tudi obleke), ali pa A linija do podkolen (tko 50. stil); po 100 letih se je vrnil plise. Obleke so večinoma ali enobarvne ali pa ful vzorčaste/potiskane (predvsem cvetlični potiski, je pa tudi kar nekaj jih v foto-potiskih).

p.s.: nisem modna strokovnjakinja user posted image samo rada šopingiram.


Skoraj kot bi poslušala Lorelo F. user posted image


nje pa ne prenašam user posted image ne sicer pa res - verjetno sem ena redkih, ki še prostodušno prizna, da pač rada šopingira; trenutno sem super nesrečna ker ne morem user posted image sicer sem pa zdej 14 dni mal več po trgovinah letala, pa sem si ustvarla eno tako večjo sliko.

< Sporočilo je popravil Felicita -- 3.6.2013 13:48:01 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 14:28:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
še vedno so 'in' pisane oprijete oz. cigaraste hlače (chinos)...


ok, sam tok da boš vedla ker te to že zanima user posted image - chinos niso cigaraste hlače ampak "military" material za hlače. vojska ga je začela uporabljat za hlače in so je posledično pojavil tudi v modi. samo ni to en ozek cut hlač, da ne boš mislila. to je bolj mišljen material - twill, bombaž (chino).
torej chino hlač je en kup različnih modelov. večinoma so bli rjavkaste, bež, olivne barve, zdej je pa vse pisano..

http://en.wikipedia.org/wiki/Chino_cloth


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 14:39:23   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
še vedno so 'in' pisane oprijete oz. cigaraste hlače (chinos)...


ok, sam tok da boš vedla ker te to že zanima user posted image - chinos niso cigaraste hlače ampak "military" material za hlače. vojska ga je začela uporabljat za hlače in so je posledično pojavil tudi v modi. samo ni to en ozek cut hlač, da ne boš mislila. to je bolj mišljen material - twill, bombaž (chino).
torej chino hlač je en kup različnih modelov. večinoma so bli rjavkaste, bež, olivne barve, zdej je pa vse pisano..

http://en.wikipedia.org/wiki/Chino_cloth



Mateyka, sem nekoč raziskovala izvor tehle chinos hlač... samo v tej rundi (lani in letos) je večina chinos hlač nekej v tem stilu:

user posted image

torej lahka bombažna tkanina, raven ali malo korenčkast oprijet kroj, zavihane hlačnice, dolžina do vrha stopala (torej meni osebno zgledajo nekako prekratke) odštekane barve (slednje ni izključno, jih je pa ogromno - rumene, zelene, oranžne, rdeče,... so pa tudi običajne - bež, temno modre, ...).

evo, še ženska različica:

user posted image

pomoje je to enak primer kot kapri hlače, ki so originalno do srede meč, potem so pa to ime prevzele vse dolžine od pod kolen do vrha gležnjev.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letošnja poletna moda
3.6.2013 15:10:47   
mateyka
lej, saj vem kaka je na žalost zdele moda hlač (ne me spominjat na te blesave korenčke, ker se spomnim bednih osemdesetih in me glava začne bolet - the most unflattering cut EVER in the history of pants), jaz samo pravim, da beseda "chinos" ne opisuje kroja hlač.

klasični chinos:
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?