|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letters to my son
10.9.2013 23:05:30   
josephine27
Zanima me če katera to pozna oziroma dela to za svojega otroka. Rada bi s tem začela pa me muči nekaj stvari v zvezi s tem. Napr. za začetek to kako sploh začet? Vsaka izkušna bo dobrodošla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letters to my son
11.9.2013 8:41:04   
monniq
Odkrito rečeno - ne poznam. Je pa ideja vsekakor zanimiva.
Si pa predstavljam to kot nekakšen dnevnik, ki je namenjen sinu. Na tak način bi se verjetno tudi sama tega lotila.
Ali bi kupila kakšen lep zvezek, album, ali pa mapo in bi vanje vstavljala liste. Potem pa bi mu pisala o vsem mogočem; o čisto vsakdanjih rečeh, o njemu, kaj se je ta dan zanimivega zgodilo, kaj smo naredili, kaj smo skupaj doživeli, videli, pa tudi kaj bolj globokega, svoja razmišljanja in modrosti, ki naj bi mu prišla prav v življenju. Verjetno bi pisanje dopolnila še s kakšnim spominkom, njegovo risbico in ob tem napisala svoja doživetja. Bi pa verjetno pisala na roke, ne na računalnik.
To je zgolj moje razmišljanje...
Mi imamo za našo hčerko fotoalbum, kamor poleg fotografij tudi kaj napišem, kakšno pesmico ali pa kakšno posebnost, ki se je zgodila takrat, ko smo napravili fotografijo. Poleg tega pa imamo en tak fascikel z mapami, kamor vstavljamo razne spominke in njene risbice, čestitke, kar naredijo v vrtcu... Imamo pa tudi eno tako navado, da kamorkoli gremo npr. na izlet, v gore, na morje,... si domov pošljemo eno razglednico.
Ker pa gre to za tvoja pisma tvojemu sinu - kakorkoli boš naredila, bo prav in zagotovo lepo darilo za prihodnost.
"Dragocenost življenja so trenutki, ki dajejo lepoto spominom in smisel prihodnosti."

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letters to my son
11.9.2013 14:18:01   
josephine27
Monniq si čisto pravilno predstavljaš, nekako tako je mišljeno vse skupaj. Jaz sem se odločila za eno večjo knjigo, potem bom pa skušala vsak mesec eno pismo napisat, pa kakšno sliko zdraven. Glede na to, da imam dva sinova se še nisem točno odločila ali bom pisala kar za oba skupaj ali vsakemu posebaj v svojo knjigo. Nekako se nagibam k eni, ker odkrito rečeno ne vem če mi bo na dolgi rok uspelo dve urejat. Pa imam potem namen nekatera pisma naslovt na oba, nekatera pa samo na enega.

Sicer bo imel eden kmalu rojstni dan pa je to mogoče dober dan za prvo pismo. Upam, da bo šlo.

_____________________________



(odgovor članu monniq)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letters to my son
11.9.2013 20:05:49   
Najaa
Mlajši hčerki sem nekaj podobnega naredila za rojstni dan. In sicer zato, ker je v knjigi Moj prvi album zmanjkalo prostora, ga naredijo sam do 3.leta. user posted image No in sem nabavila en album, tisti brez žepkov za slike, kamor naj bi sam lepil slike. Naredila sem tako, da sem za vsak mesec od njenega 3. do 4. leta nekaj napisala, kaj se je pač dogajalo pomembnega tisti mesec, nekaj narisala ali napisala pesmico in seveda nalepila nekaj slik. Delala sem ene par dni, na koncu je izpadlo zelo lepo. Zdej ji bom pa samo naprej pisala za leto, ki bo minilo.
Tavečji pa tudi moram... Želim, da imata vsaka svoj album. user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Letters to my son
11.9.2013 20:29:50   
constanca
Uh, jaz imam to ze dolgo v planu. Pa ne pridem do casa. No, to je treba zacet verjetno, pa potem gre.
Me je pa za to cisto navdusila ena knjiga od Josteina Gaarderja, se ne spomnim naslova.

Mogoce me bos pa ti zdaj zbezala, da se lotim:)



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letters to my son
11.9.2013 20:39:29   
Izabelina
js mam mejhn zvezk, notr mam napisane stvari, ki jih je hčerka dosegla oz. naredila oz. doživela prvič (npr. prvi zobek, prvi koraki) datum, zraven pa slikica... pa za praznovanje rdja so notr napisani vsi ki so z njo praznovali... pa njene slikice (sama je narisala, js sm samo datum napisala)... imam za obe hčerki, za vsako svoj zveščič...

Mi je pa všeč tut ideja s pismom, bom probala kaj napisat... za 3 rojstni dan sm pa rekla, da bomo začel s tradicijo, tako bolj zabavno, en vprašalnik o najljubših rečeh, ga izpolneš in spraviš, nato ista vprašanja naslednje leto... in vidiš kaj se je v enem letu spremenilo... sm našla vprašalnik na enem blogu...

Hvala za idejo!user posted image

pies: a to je drugač prou neki posebnega ko je tak naslov... al tvoja ideja oz. želja?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Letters to my son
11.9.2013 21:09:37   
josephine27
Izabelina to ni moja ideja. Naslov sem pa tako napisala, ker ga veliko uporabljaljo v tujih blogih, na tujh forumih, celo FB zaprte skupine obstajajo ( seveda v anglešekem jeziku). Jih pa večina počne to v digitalni obliki, pa več različic je na kakšen način se to počne. No če preveč tega bereš si samo še bolj zmeden.

_____________________________



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letters to my son
11.9.2013 21:20:47   
Izabelina
ja sej sm mal poguglala... no ideja je vseen več kot odlična... tko, da kr spravi se pol pa povej kako si rešila zadevo, da bomo mal kopiral user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Letters to my son
11.9.2013 22:26:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
en vprašalnik o najljubših rečeh, ga izpolneš in spraviš, nato ista vprašanja naslednje leto... in vidiš kaj se je v enem letu spremenilo... sm našla vprašalnik na enem blogu...


ja dej no link, da vidim; kaj zej? user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Letters to my son
11.9.2013 22:59:16   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
en vprašalnik o najljubših rečeh, ga izpolneš in spraviš, nato ista vprašanja naslednje leto... in vidiš kaj se je v enem letu spremenilo... sm našla vprašalnik na enem blogu...


ja dej no link, da vidim; kaj zej? user posted image


no, no...

http://www.inthemommybusiness.com/2012/01/birthday-20-questions.html

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Letters to my son
12.9.2013 11:52:48   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
en vprašalnik o najljubših rečeh, ga izpolneš in spraviš, nato ista vprašanja naslednje leto... in vidiš kaj se je v enem letu spremenilo... sm našla vprašalnik na enem blogu...


ja dej no link, da vidim; kaj zej? user posted image


no, no...

http://www.inthemommybusiness.com/2012/01/birthday-20-questions.html


Dobra ideja. Tole bomo pa za novo leto delale. Pa primerjale z odgovori naslednje leto.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?