|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lila srajca...
6.4.2008 9:28:53   
Skratek46
Da se malo nasmejite temu kar se mi zadnje čase dogaja-včeraj si je šel moj dragi "ogledovat" s taščo srajco za poroko in že ko sta šla, sem rekla, da nič ne jemljeta preden jst to vidim. Ok...
In pride zvečer po mene v službo in neki bluziva tja v tri dni-pa se jst končno spomnem, da vprašam, če sta zasledila kaj finega in mi ustreli, da je njegova mama rezervirala neko srajco LILA barve-pa če se mi ni odpullo. Ne razumem kaj ji ni jasno-ve kakšna je moja obleka,sem ji rekla da bo vse na poroki belo,črno in rdeče...in naj ne jemljeta NIČ brez mene...ona pa kr LILA srajco-ajme bože. Že tko trpim zaradi predporočnega stresa, pa se še vsaki dan najde kakšna pamentka-v glavnem sm dobila njen mail v katerem navdušeno razlaga kako lep bo v lila barvi....user posted image Sej verjamem, da mu lepo stoji, sam kaj ko bi v njej izgledal ko kak izmed povabljenih in ne ženin. V glavnem sm ji rekla, da odpade v polni črti zadeva in se je užalla-sam kaj čem ji jst....nimam več dlak na jeziku,ker nimam niti več energije za to.
Sej drugače je ona čiasto ok-vsake tolko jo kak preblisk prime-sam se pol scoolira.
LEp pozdrav punce-pa čim manj "lila srajc" v življenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:32:01   
Anonimen
A on sam ni sposoben si kupit srajce? Sicer pa saj je samo rezervirala..

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:34:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Da se malo nasmejite temu kar se mi zadnje čase dogaja-včeraj si je šel moj dragi "ogledovat" s taščo srajco za poroko in že ko sta šla, sem rekla, da nič ne jemljeta preden jst to vidim. Ok...
In pride zvečer po mene v službo in neki bluziva tja v tri dni-pa se jst končno spomnem, da vprašam, če sta zasledila kaj finega in mi ustreli, da je njegova mama rezervirala neko srajco LILA barve-pa če se mi ni odpullo. Ne razumem kaj ji ni jasno-ve kakšna je moja obleka,sem ji rekla da bo vse na poroki belo,črno in rdeče...in naj ne jemljeta NIČ brez mene...ona pa kr LILA srajco-ajme bože. Že tko trpim zaradi predporočnega stresa, pa se še vsaki dan najde kakšna pamentka-v glavnem sm dobila njen mail v katerem navdušeno razlaga kako lep bo v lila barvi....user posted image Sej verjamem, da mu lepo stoji, sam kaj ko bi v njej izgledal ko kak izmed povabljenih in ne ženin. V glavnem sm ji rekla, da odpade v polni črti zadeva in se je užalla-sam kaj čem ji jst....nimam več dlak na jeziku,ker nimam niti več energije za to.
Sej drugače je ona čiasto ok-vsake tolko jo kak preblisk prime-sam se pol scoolira.
LEp pozdrav punce-pa čim manj "lila srajc" v življenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Na poroki bo vse belo črno rdeče? A vsem si povedala kakšne barve pridejo v poštev? Še enkrat, pa saj ni nič vzela brez tebe...pa tudi če bi jo kupila, še vedno jo bo lahko nosil, pač ob kakšni drugi priliki a ne?

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:34:56   
Marogica
Eni pa si delate probleme, če jih že nimate.....


In kaj, če mu je rezervirala?. Si jo gresta pogledat, in rečeta, da ni ta prava. Ni pa treba takoj po mejlih po tašči "streljati"...potem pa bomo zopet brali, kakšno taščo imaš.... Strpnost je zelo lepa lastnost, vendar se je vedno pričakuje od drugih...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:36:09   
Skratek46
Ah dej Nives no-sej ni treba bit skoz najpametnejša-malo sm napisala za zabavo in iskreno povedano mojega prav malo briga za modo-jst mu namreč kupujem za oblečt, ker jo to njemu zadnja stvar in mislim, da ni edini.
Tko, da ti se kr malo sprosti-ne bit skoz tko...ČUDNA. Glej kako lepo vreme je zunaj-sonček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:37:48   
Skratek46
Bela,rdeča in črna velja samo za naju-joj kako ste ene napete ej-a se sploh znate nasmejat?

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:37:48   
Mišni
Lila srajca je zelo lepa. Bravo, tašča! Moderna gospa.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:40:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Bela,rdeča in črna velja samo za naju-joj kako ste ene napete ej-a se sploh znate nasmejat?



In ti boš v kakšni varianti? Samo bela? A on pa mora bit v rdečo črni?  Bi bilo boljše če bi on bil v lila beli...

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:43:03   
Anonimen
Saj tukaj se sploh ne gre za srajco, ampak kako si tašča kaj takega dovoli brez, da bi Škratek vedela, a ne?
Ne vzemi tega za kritiko, ampak ti imaš zadnje čase toliko težav, da se ti čudim, da se boš sploh lahko poročila.Meni bi se zmešalo.Pa brez zamere.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:44:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Saj tukaj se sploh ne gre za srajco, ampak kako si tašča kaj takega dovoli brez, da bi Škratek vedela, a ne?
Ne vzemi tega za kritiko, ampak ti imaš zadnje čase toliko težav, da se ti čudim, da se boš sploh lahko poročila.Meni bi se zmešalo.Pa brez zamere.


Se strinjam...Tudi, če bi tašča rdečo izbrala, niansa sigurno ne bi bila ta prava.... V glavnem tašča ne naredi ničesar prav...



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:47:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Bela,rdeča in črna velja samo za naju-joj kako ste ene napete ej-a se sploh znate nasmejat?


Kaj je pa tako smesnega v lila barvi...user posted image ?

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:47:28   
Skratek46
In ti boš v kakšni varianti? Samo bela? A on pa mora bit v rdečo črni? Bi bilo boljše če bi on bil v lila beli...


Ne ne...jst bom mela belo obleko s črno čipko in verjetno rdeče čevlje in nan kos nakita v rdeči barvi...

Kind Lady-ti bi mi pa tako uslugo nardila,če bi se izogibala mojih postov...pa "brez zamere" ne. Drugače mi pa prav nič ne fali veš-prav fino se mam in se mi nič kaj takega ne zdi če se mi zdi vse tko čudno in strenso-poroka in stanovanje v parih mesecih se mi ne zdi majhen zalogaj-se pa zabavam veš...tko, da se ti nič ne obremenjuj preveč z mano-Pa "brez zamere" ne..phhhh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:48:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kar uživaj še naprej.Jaz bom pa brala tisto kar meni paše.user posted image

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 9:50:17   
Skratek46
Kaj je pa tako smesnega v lila barvi... ?


Ne vem lej-danes sm si prav rekla, da se obremenjujem z bedarijami-mogoče bi si morala kake zelene čevlje sama omislit in rumeno šminko na očeh-pa bi sigurno bolj zažgalo kot pa vse te priprave...
Drugače je pa moja tašča čisto fajn punce-odkar je malo čudno odreagirala zaradi poroke, je zdej čisto ok-zelo nama pomaga pri vseh stvareh in ni res da mi nebi bilo itak nič v redu-to si samo vi rade predstavljateuser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:08:08   
dulcinea

...jst bom mela belo obleko s črno čipko...


A žaluješ?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:12:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Kaj je pa tako smesnega v lila barvi... ?


Ne vem lej-danes sm si prav rekla, da se obremenjujem z bedarijami-


Aha. Pol se tudi z naso napetostjo ni treba...user posted image

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:27:38   
Anonimen
Pa punce, dejte ji mir. Jaz sem to vzela kot šalo, saj se mi zdi res smešno, ko gre mama s sinkom kupit srajco. "Lubček, kaj pa tale???" user posted image user posted image user posted image  Moj namreč nakupuje sam, in sploh si ne predstavljam, da bi mu morala jaz kaj kupovat za oblečt. Mi je pa lepo, da še kdo obleče kakšno drugo barvno kombinacijo za na poroko kot pa belo, lila, svetlo rumeno, svetlo zeleno... Moja prijateljica se je poročila v rdeče črni obleki, pa moram rečt, da je nihče ni čudno gledal. Še posebej je zažigala. Tko da Skratek ne se sekirat - to bo samo vajin dan in če tvoj nima smisla za modo, moraš bit seveda ti koordinator tega. Le tko naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:35:11   
Skratek46
...jst bom mela belo obleko s črno čipko...



A žaluješ?


Ne ne-nič ne žalujem-poglej je 13. po vrsti-se mi ne zdi žalostna obleka? Kaj praviš?user posted image

http://www.butik-bella.com/porocne.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:36:33   
Skratek46
Jaz sem to vzela kot šalo


Goo girl-ti si zajela bistvo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:39:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Ne ne-nič ne žalujem-poglej je 13. po vrsti-se mi ne zdi žalostna obleka? Kaj praviš?user posted image

http://www.butik-bella.com/porocne.html



Lepa obleka. Bi pa k ženinu resnično pasala tudi lila srajca, no bolj roza, rdeča se mi zdi skoraj preveč "udarna".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:42:54   
Skratek46
Ja sam veš kaj je-sej vem da maš prav-sam so vabila belo rdeča in torta bo tudi taka...nekako na temo pikapolonic-hahahahahaha...res!
Tko da bi zdej vse zašuštrali s to lila barvo(moram povedat da mi je drugače zelo všeč).
Bomo že vidli-po eni strani se mi on kr malo smili,ker mu je kupovanje teh zadev tko odveč da glava boli-sam bo že preživel...user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:49:53   
Mišni
user posted image

A tale? Vau, ful je luštna.

Pa hitro povej, če jo raje zbrišem.

Se pa tudi meni zdi, da je rdeča preveč ... kaj pa vem, potem me vse skupaj preveč na bikoborbe spomni.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:50:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Ja sam veš kaj je-sej vem da maš prav-sam so vabila belo rdeča in torta bo tudi taka...nekako na temo pikapolonic-hahahahahaha...res!




Na vabila bodo svatje do poroke že pozabili, kakšne barve so bila...Preden pa se bo torta razrezala, pa bodo že vsi tako pijani, da jim bo čisto vseeno, ali je v obliki pikapolonice in da je rdeča ter kakšno barvo srajce ima tvoj. user posted image Saj tvoj spada k tebi, ne pa k torti...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:55:48   
Skratek46
Ja sej vem da mate prav-sam se mi zdi da je še čas da pogledava malo okoli, če najdeva kaj kar bo obema včeš-če pa ne...pa klinc...bo pa lila-hahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lila srajca...
6.4.2008 10:57:03   
Skratek46


A tale? Vau, ful je luštna.

Pa hitro povej, če jo raje zbrišem.

Se pa tudi meni zdi, da je rdeča preveč ... kaj pa vem, potem me vse skupaj preveč na bikoborbe spomni.



Ah ne-ni treba zbrisat-moji itak ne šteka slovensko in ne gre niti na forume-tko, da ni straha...Me veseli, da ti je všečuser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!