|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubač
15.1.2009 16:03:27   
t*e*j*k*a
Ima katera tel. oz mail od lastnikov, ki oddajajo apartmaje v Ljubaču?

Bi bla ful vesela vsega - hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubač
15.1.2009 18:34:02   
OliveOyl
Jaz imam eno cifro iz Ljubačkih stanova-to je nasproti Ljubača,če ti je kaj znano.Je lepš kt v Ljubaču.user posted image  Res mir pa plaža je boljša,sama mivka pa blato.
Sam je pa cela hiša,bi bilo za dve družini.Mi smo bili lani noter,čeprav smo šli v drug app.sam je ena nekaj zaj.pol so nam pa celo bajto dali ker je bila lih prazna.

So pa tile app.uredu in lastnik je uredu.Ene app.ima nad gostilno(sam domačini so večinoma noter-ene 6 kom.user posted image user posted image ,pa kuha po naročilu),druge pa čez cesto.
Čakaj bom probala najt...

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubač
15.1.2009 18:43:16   
OliveOyl
Tukaj je en sam ni tisti k sem mislila:

http://www.croatiaapartments.net/apartmani_hrvatska/apartmani_195.htm

http://www.apartmani385.netfirms.com/jasnaapartmani.htm

ta je...sam v živo je lepše.

Drugače pa malo po internetu pobrskaj imaš veliko tega,sploh od Ljubača.

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 15.1.2009 18:47:57 >

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubač
15.1.2009 18:49:52   
t*e*j*k*a
Super! A ma še kdo kej?

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubač
16.1.2009 22:24:42   
K_a_t_j_a
tejka tule je fan. So bli naši dol.

http://www.toto-adria.com/

Ka že gledaš kam boste šli na morje? Mi že tudi počasi.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubač
17.1.2009 10:16:23   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

tejka tule je fan. So bli naši dol.

http://www.toto-adria.com/

Ka že gledaš kam boste šli na morje? Mi že tudi počasi.



Ja tud to sem že gledala. A vaši so bli dol? Pa en iz Velenja ma te rezervacije čez, a ne?

JA gledamo že kam bi šli. V Ljubaču je pa baje ful dobr z aotroke, tko da smo se že fiksno odločili da gremo tja, če bomo le kaj pametnega našli (pa poceniuser posted image ). Določeni imajo že zdej zasedenouser posted image , pa je komi januar.

A vi že veste kam bi šli? TAkrat bo tudi vaš Jan mogoče že hodil.user posted image


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubač
17.1.2009 14:01:58   
K_a_t_j_a
Ja naši so bli dol, pa so rekli da je bolj mirna lokacija, pa daleč v morje je plitka voda. Naši so si kar sami rezervirali preko telefona in akontacijo plačali preko banke.
Ja mi tudi že gledamo, sam moj hoče it v hotel, ker noče kuhat baje. Še bomo vidli. Ja čist možno je, da bo takrat že Jan hodil. Mene ful vleče v Dalmacijo, tam je najlepše.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubač
17.1.2009 16:43:09   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Ja mi tudi že gledamo, sam moj hoče it v hotel, ker noče kuhat baje. Še bomo vidli. Ja čist možno je, da bo takrat že Jan hodil. Mene ful vleče v Dalmacijo, tam je najlepše.


No glede hotela smo mi trdno odločeni, da tja ne gremo. Ravno zaradi Jana, kr tam je kosilo ko je in če otrok noče jesti mu kasneje ne moreš nič skuhati. No, sama nimam izkušenj, ampak tko pravjo. Sicer pa moj Jan je kosilo ob 13-13.30 in sem prepričana, da bi ga tudi v hotelu jedel tak čas in sploh nebi bilo problema.user posted image

No ti apartmaji so ful lepi, ampak je pa cena tuduser posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubač
18.1.2009 14:57:49   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Ja mi tudi že gledamo, sam moj hoče it v hotel, ker noče kuhat baje. Še bomo vidli. Ja čist možno je, da bo takrat že Jan hodil. Mene ful vleče v Dalmacijo, tam je najlepše.


No glede hotela smo mi trdno odločeni, da tja ne gremo. Ravno zaradi Jana, kr tam je kosilo ko je in če otrok noče jesti mu kasneje ne moreš nič skuhati. No, sama nimam izkušenj, ampak tko pravjo. Sicer pa moj Jan je kosilo ob 13-13.30 in sem prepričana, da bi ga tudi v hotelu jedel tak čas in sploh nebi bilo problema.user posted image

No ti apartmaji so ful lepi, ampak je pa cena tuduser posted image



Pa ka so že cene za leto 09?? Jaz gledam pa je še vse za 08.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubač
18.1.2009 18:48:54   
N30
Tudi mi smo bili lani v Ljubaču in letos zagotovo spet gremo. Za otroke je tam mega. Mivka, plitva voda daleč, tako, da ni panike. Kraj pa je res miren, 2 majhni trgovini, pa ena picerija, v kateri pečejo pice po 18. uri :-). Je pa blizu do Ražanca, Zadra, Nina... tako, da če imate majhne otroke in potrebujete mir je Ljubač zakon.
Mi smo bili pri gospe Ivani v apartmajih toto-adria, kot je že navedeni link v zgornjih odgovorih.
Priporočam!

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubač
19.1.2009 8:40:53   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Ja mi tudi že gledamo, sam moj hoče it v hotel, ker noče kuhat baje. Še bomo vidli. Ja čist možno je, da bo takrat že Jan hodil. Mene ful vleče v Dalmacijo, tam je najlepše.


No glede hotela smo mi trdno odločeni, da tja ne gremo. Ravno zaradi Jana, kr tam je kosilo ko je in če otrok noče jesti mu kasneje ne moreš nič skuhati. No, sama nimam izkušenj, ampak tko pravjo. Sicer pa moj Jan je kosilo ob 13-13.30 in sem prepričana, da bi ga tudi v hotelu jedel tak čas in sploh nebi bilo problema.user posted image

No ti apartmaji so ful lepi, ampak je pa cena tuduser posted image



Pa ka so že cene za leto 09?? Jaz gledam pa je še vse za 08.



JA ne vem, mislim da bodo iste cene. Ko sem pisala na mail je napisal nazaj, da so vse info o cenah na spletni strani. Tko da verjetno bo kr ista cena.
Sej je ful lepo in vse, sam 50Eur mi je mal preveč. Lani smo na primer meli 35eur pa smo bli ful zadovoljni. Sam vsako leto probamo neki druga.

Apartmaji v Ljubaču ki so pa poceni so pa že večinoma oddani v sredini sezone. user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubač
3.2.2009 19:03:39   
Nončika
tejka, lani smo bili tam. je umirjena mala vasica, tipična mala vasica. ljudje so nas pozdravljali na cesti, lastnik nas je čakal pri ograji. malce smo zamudili in nas je tak nestrpno čakal. je prava špica. sigurno se še vrnemo.

evo, ti link našega apartmaja:
http://www.adria-apartmani.com/Ljubac/Martin/index.html plaža je takoj pod apartmajem, maš pa na voljo tudi dve drugi plaži, ki sta oddaljeni cca 100m. raj za otroke. naša dva, moja mala in bratranec sta uživala.  mam direkten kontakt do tega lastnika. če te zanima, ti posredujem njegove podatke. mi smo šli preko te ženskice, ki ma tole stran in smo več plačali kot pa če bi šli direktno.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubač
3.2.2009 20:00:53   
Nončika
mi smo rezervirali nekje sredi junija, šli pa smo 19.7.2008

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?