|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubljanske nosečke
2.11.2008 16:16:11   
ana**
Kje se skrivate?user posted image

Sicer sem ravno zvedela,da sem noseca ampak vas moram poiskatuser posted image

Dajte se javit malouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubljanske nosečke
2.11.2008 16:26:32   
temtem
Živjoooooooooooooooooo!!!

_____________________________

temtem

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubljanske nosečke
2.11.2008 17:18:00   
ana**
Zivjooooooooooooo  temtemuser posted image
 
Kako si?  Kdaj imas rok?


Upam,da se nama pridruzijo kmalu se ostale!user posted image

(odgovor članu temtem)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubljanske nosečke
2.11.2008 17:26:18   
Tanja_
Evo še eno ljubljansko user posted image . Živjo!

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubljanske nosečke
2.11.2008 17:39:11   
Cveta28
Hej punce!
Mene tudi lahko štejete k "žabarkam" saj že 10 let živim več ali manj v LJ.
Drugače pa se sploh ne skrivamo toliko ampak smo bolj aktivne na forumih glede na to kateri mesec pričakujemo. Sama tako največ čvekam ravno s svojimi super aprilčicami 2009 user posted image . Punce so res fajn, polne nasvetov in dobrih misli.
Ana** predvidevam, da imaš rok v pričetku poletja in če tema še ni odprta potem kar navali! Boš videla kako hitro se boste punce našle in pridno čvekale. Drugače pa čestitke za plusek user posted image .

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 9:37:26   
Blueeyes
Evo, še ena se javlja.... sem sicer rojena Ljubljančanka, ampak zdej s partnerjem živiva malo iz Ljubljane... upam, da se vam lahko vseeno pridružim, da me vzamete zraven v ta forum.. 
tud jz zdej pridno čvekam v "svojem" forumu majčice 2009, ampak obljubljam, da se bom tudi tukaj oglašala... če bo le še katera odpisovala user posted image user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 13:01:43   
Blueeyes
kaj a ste se ljubljančanke čist zgubile, ni nikjer več nobene??  user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 14:31:38   
uka7
hoj, še ena ljubljančaka, tudi aprilčica hkrati ;) komaj čakam poletje, pa vozičkanje v tivoliju :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 16:15:26   
ledenka
ljubljančanka in majčica - ja, lepo nam bo zgodaj spomladi, ne bo prevroče, idealno za sprehode user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu uka7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 16:44:51   
ana**
Živjoooooo


Jaz imam polno dela in komi njadem čas za RRuser posted image  Stanovanje prenavljamo in je cela hiša polna ljudi...pa še slabosti me dajejouser posted image user posted image  Sploh nevem kaj nja nardim,da bo mal boljše.

Noo...drugač vidm,da mate vse pred mano rok.... A že čuti katera brcike? Jaz komaj čakam,da bo lahko svoj buši kazala okoluser posted image


Me pa neki zanima...Kam ste šle na NS? Ste bile zadovoljne?

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubljanske nosečke
13.11.2008 18:59:48   
Blueeyes
na NS sem šla v ZD Domžale k dr. Strahovi... več kot zadovoljna... z njo, z izvidi, z vsem... končno prijazna dr. po dolgem času

jz buši že kažem naokoli (prijateljicam in sosedam) user posted image  

za zdej še ne brca... začnejo baje od 16 tedna naprej.... jupi, v nedeljo bom mela 16 tednov... komaj čakam

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubljanske nosečke
19.11.2008 20:56:29   
pumpkin23
No da se se jaz malo pofockam tuki med ljubljancankami.
Ceprav se moj cas user posted image pocasi izteka saj pricakujemo user posted image ze decembra.
Komi cakamouser posted image .

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubljanske nosečke
24.11.2008 11:36:37   
anci banci
jaz se bom tudi pofočkala me ljubljančanke, ker sem rojena v ljubljani in tudi živim .l... sem pa med julijkami

(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 7:17:38   
Lsica
Ojla,
še ena srečka user posted image , ki bo svojega user posted image sprehajala po ljubjanskih ulicah. Samo še do poletja počakamo...


(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 7:23:59   
Lsica
Jutri je v lj. tečaj za zgodnjo nosečnost, gre katera ?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 10:04:48   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Jutri je v lj. tečaj za zgodnjo nosečnost, gre katera ?


kje pa je to, in kdaj?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 11:17:08   
ronja
Pozdravček še od ene žabarke! Zdaj moramo pa pridno regljat, da obdržimo svoj sloves (čeprav v tem snegu nam bo oproščeno, žabe so takrat otrple...)

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 13:16:38   
nmag
Evo še ena čistokrvna Ljubljančanka,sem aktivna na forumu aprilčice,rok imam 17.4.v Ljubljani živim pa že od rojstva.lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 14:26:41   
Pat74
Še ena rojena v LJ in živeča v LJ. Tudi aprilčica, rok 25., bo pa ziher kakšen dan kasneje.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 14:57:22   
Lsica

ledenka - Tečaj za zgodnjo nosečnost

Predavanje, ki traja tri ure, je ob 16.00 v predavalnici Šole za starše, Šlajmerjeva 3a. V letu 2008: ..., 26. november, 17. december.

Namen tečaja je seznaniti nosečnice na začetku nosečnosti s potekom nosečnosti, z zdravim načinom življenja, s pravilno prehrano, s higieno in rekreacijo v času nosečnosti zato, da bi nosečnost normalno potekala.

Punce, ki so že bile pravijo, da ni velik novega, nekaj pa le. Prideš?


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 15:03:15   
ana**
Živjoooo
 
Kako smo? Super,ko je včeraj snežilo?
user posted image user posted image user posted image Dobrodošle vse noveuser posted image user posted image user posted image
 
Jaz sem zdj bla par dni bolana in se mi ni nč dalouser posted image  Sam ležala sm..Ampak zdj je že bolše.
 
Bli smo na prvem UZ-ju in pikicapridno,pridno raste. Sem ful vesela pa tut srček bijeuser posted image user posted image  Pa tut na NS sem se naročla in že odštevam dneve.user posted image
 
 
Jaz pridem 80% na ta tečaj. Mi je že kolegica rekla. Res,da ni kaj novega ampak sm mela 1× SS in nevem kaj dosti.. Tko,da nekaj novega bom ziher zvedlauser posted image
 
 
Pičim jaz zdj na kosilce

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 16:38:06   
mamica_3
čiv buc bav, še ena ljubljančanka! :) rok - marec --> komaj čakam :)

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 21:11:59   
Blueeyes
no, pa bo tudi ta tema zaživela na forumu.. končno.. sem se že ustrašila da Ljubljančanka pa ni nikjer...

(odgovor članu mamica_3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 22:22:54   
yania
Hojla...ne vem kako sem spregledala tale forum..user posted image user posted image  
no ja., če se še lahk pridružim, bi se z veseljem...
Pričakujemo  na dan žena, 8.3., sem že med marčevkami v navezi, ampak z veseljem tudi tu...
Drugače pa je to moja 2.nosečnost, imamo doma že 4 in pol staro user posted image ...


se tipkamo...


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljubljanske nosečke
25.11.2008 22:24:56   
Blueeyes
ooo yania lepo da si se nam pridružila... očitno nas bo vedno več... tako je prav... ooo na dan žena... fino.. ka pa pričakuješ (spol) - že veš ali ne želiš vedeti?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




odvajanje
Lelly28 RR

Kdaj ste začeli otroka odvajati od plenic?

z 11 meseci (32%)

1-2 letih (37%)

2-3 letih (32%)


Število vseh glasov: 19

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!