|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubljanski maraton - katera gre?
30.7.2008 21:44:55   
katjes
Saj ne vem, kam ta tema paše, pa vendar. Že nekaj časa me mika tale maratonček:  http://www.ljubljanskimaraton.si/index.asp?s=2&p=1&l=sl
Sicer bi šla na 21-tko, pa zadnje čase kar nekaj iščem zvečer izgovore, da je slabo vreme, ali je prevroče, ali so fantje sitni...
Jaz se bom v kratkem prijavila in ker sem Gorenjka, mi bo žal dnarčka, če ne bi šla takrat odlaufat.
Kako pa bom prišla na cilj, pa tudi mene zanimauser posted image user posted image user posted image !
Bo šel še kdo na maraton, pa da se do takrat malo spodbujamo!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.7.2008 22:29:25   
Naja31
Ja, jaz, ampak dvomim da se mi uspe pripraviti za 21 km. Sem šele dobro spet začela tečt po porodu in bolj ciljam na 10 KM. Ampak spodbujava se lahko vseeno.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.7.2008 22:34:56   
Jančika_
Septembra planiram 21-tko na Ptuju in če se mi bo dalo, se zna zgoditi, da pade še LJ. Pred dvema letoma sem tam tekla desetko.

Ravno počivam po uri in pol teka. Če ne bi vedela, da moža že skrbi, bi še malo potegnilauser posted image . Po lanski sedmici na Ptuju se mi je zdravje tako poslabšalo, da celo jesen in zimo skoraj nisem tekla, februarja pa sem imela operacijo sinusov in pretina, po kateri sem kar dolgo okrevala. Tek sem noro pogrešala. In potem sem si rekla, ej, nič, delaj se, da si zdrava in pejd laufat. In sem šla. Zdaj mi to, da zaradi tega ali onega razloga ne bi šla teč, sploh ni opcija. Še prehitro se lahko zgodi, da zbolim in potem spet ne bo nič od meneuser posted image .

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.7.2008 22:35:16   
srursa
Jaz tudi ciljam na 10 km.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.7.2008 22:46:28   
Naja31
delaj se, da si zdrava in pejd laufat


Evo, tako se jaz delam da ponoči spim user posted image .

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
31.7.2008 7:03:22   
fionaP
Jaz tudi, ampak na 10, ker tečem zdaj komaj 2 meseca in še nimam toliko kondicije. Mogoče drugo leto na 21!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
31.7.2008 7:05:54   
Maxica
Tudi jaz se resno poigravam z mislijo na desetko. Bomo videli, no, ampak želja in dober namen pa zaenkrat je.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
31.7.2008 9:23:24   
katjes
Jaz pa sebe toliko poznam, da vem, če se bom odločila, da grem na 10km, potem bom do maratona kar bolj zabušavala. Danes zvečer grem na teren, pa če pohane piške padajo iz neba!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
31.7.2008 13:49:12   
Nacka
Jaz grem na 21 (če me le kaj ne zagrabi z zdravjem). Tečem kakšnih 3 mesce (do sedaj nardila približno 160km), pa celo zimo "vozičkam" po 6-10km na dan. Rabim pa tud jest kakšno vzpodbudo - včasim mi čist pade motivacija. Sicer grem vseen tečt, ampak pod prisilo - pa nikamor ne morm. Psiha ima pri men ful veliko vlogo. Sem bla pa že 2x na LJ.maratonu. FionaP - za  moje pojme greš vseen lahko na 21 - če tečeš že 2m, pa če boš redno tekla do oktobra (razen če ne misliš imet kakšnega hudga rezultata - pod 2 uri). Pa pište še kej. Kako kaj prehrana? A kaj pazite ? Testenine, pa take stvari??

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
31.7.2008 20:26:00   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka
Kako kaj prehrana? A kaj pazite ? Testenine, pa take stvari??

Jem po Montignacu, tako da na splošno lahko rečem, da kar pazim pri hrani. Kar se pa tiče konkretno teka: ob dnevih, ko tečem, imam za kosilo ogljikove hidrate (tečem namreč večinoma ob večerih; če bi tekla zjutraj, bi bil OH obrok prejšnji večer), recimo pz testenine ali pz pico, pz kuskus, take reči. Po teku pa odvisno od ure, kdaj zaključim. Če je to po deseti zvečer, pojem ponavadi samo sadje, drugače pa kakšne beljakovine (skuta, tuna...). Kakšne pol ure pred tekom pojem pest suhih brusnic, dodatkov/praškov/napitkov pa ne jemljem nobenih, ne pred ne po teku.

Če zjutraj ne spijem soka dveh pomaranč, potem opažam, da mi manjka magnezija in se mi pojavijo rahli krči v mečih. Ampak s pomarančami se to porihta, tako da tudi magnezija ne rabim posebej jemati.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.8.2008 11:20:44   
katjes
Uf, eni pa imate tole naštudirano. Zase lahko rečem, da se se zvečer pred tekom sploh ne smem nič hraniti, ker me ponavadi med tekom nekam primeuser posted image user posted image user posted image !
Po tuširanju pa se mi zelo prileže kakšno sadje ali pa tekoči jogurt - kar navaden. Meni tako odgovarja, je pa res, da če redno tečem, se mi tudi apetit nekako zmanjša. Drugače lahko pojem še, pa še!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.8.2008 17:48:32   
pika74
Jaz sem tudi začela tečt... ampak ne tako veliko.... zdaj po pol ure na dan skozi gozd. Se pa pripravljam na tek okoli blejskega jezera (6km) in kar malo cvikam, če bom prelaufala celo progo.

A tečete vsak dan? Al imate kak dan pavze vmes?
Kako naj treniram, če imam 17.8. ta tek 6km? A naj vsak dan malo podaljšujem?

Glede prehrane opažam, da je bolje, če sem bolj lačna, kot sita. Nikakor pa ne smem vsaj ene 2 uri pred tekom nič jest. No, vsaj nič težkega.

Hvala za kak nasvet in pridno trenirajte.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.8.2008 20:56:00   
Nacka
Oj Pika74. Jest mislim, da je najbolje, da tečeš vsak drugi dan (da se vmes mišice malo regenerirajo in da se ne preforsiraš), potem pa pred tekom okrog Bleda ne tečeš nič vsaj nekaj dni (4-5dni ali kar cel teden nič). Takšna je moja "politika" kar se tiče teka - naredi pa seveda tako kot misliš ti. Pa še moje mnenje glede hrane. Če boš vnašala veliko polnozrnatih jedi (kruh, riž, makarone...) uro do dve pred tekom, boš imela veliko več energije. Jest je treba, da se kam pride. Pa še kaj napiš, kako ti gre, pa potem po teku okrog Bleda seveda tudi kaj....

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.8.2008 21:25:05   
pika74
Ojla,

hvala za nasvete.
Sem pa ravno iz teka... in danes je tale debata tako vplivala name, da sem pretekla enkrat več, kot običajno. Tekla sem ziher 1 uro skupaj... in ko mi je bilo najhuje... (gozdni klanci), sem si mislila... dej še malo no... Jančika teče uro in pol... daj še malo... user posted image ... pa je uspelo. Zdaj sem ravno izpod tuša... in sem kar ponosna nase user posted image .

Bom probala še malo bolj na hrano mislit... pa ogljikove hidrate jest.

Pa še nekaj me zanima... a ve vmes pijete? Imate pijačo s sabo, ko greste tkole za eno uro ali pa uro in pol tečt? Imate camelbag al kako se že napiše s sabo?

Hvala vam punce.

Lp
user posted image


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
4.8.2008 10:46:07   
petja
Jst gem na ljubljanski maraton tečt na 10 km. Naja, greva skupaj, a ne user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
4.8.2008 11:36:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Jst gem na ljubljanski maraton tečt na 10 km. Naja, greva skupaj, a ne user posted image .


Potem se pa vidmo tam, tud moj bo tekel, jaz in čebEla mu bova pa ruzak ahtale. user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
4.8.2008 19:12:12   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Jst gem na ljubljanski maraton tečt na 10 km. Naja, greva skupaj, a ne user posted image .


Potem se pa vidmo tam, tud moj bo tekel, jaz in čebEla mu bova pa ruzak ahtale. user posted image


Ok, v cilju bom dala pa za rundo user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
6.8.2008 22:13:59   
Rožica I
Kakšen pa je kaj teren oz. podlaga na Ljub. maratonu? Se teče po asfaltu? Sem bila v radencih na 10 km, pa mi lih ni bil nek užitek ravno zaradi podlage.
Drugače pa sem za 10-ko user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
6.8.2008 22:47:03   
Jančika_
Rožica, ja, v LJ se teče skoz po asfaltu. Ni pa hribov, vsaj touser posted image . Razen tistega klanca pod železnico, tam pri Delovi stavbi. Sama tečem večinoma po asfaltu, sem pač doma v centru mesta, tako da me to niti ne moti.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
7.8.2008 10:23:23   
Rožica I
Hvala za info, Jančika user posted image ! Sem imela v spominu nek drevored ali park,...pa zgleda še kako luknjo zraven user posted image !
Mogoče pridem, ampak s tamalim, ki bo tudi tekel.

Sedaj pa trenirat user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
7.8.2008 12:41:49   
petja
Hej vsem!

V ponedeljek sem tekla 1 uro, od tega pol ure po asfaltu (se moram navadit, ker sem se asfalta do zdaj vedno izogibala); danes grem spet za 1 uro in za vikend tudi.

Punce, moram priznati, da fuuuuuul paše, že zdajle komaj čakam večer user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 16:56:34   
niki5
jaz sem tudi ciljala na 10-ko. Pozimi sem začela tečt pa sem uspela samo 5x, ker sem šla na operacijo in zaradi katere sem vse do sedaj opustila tek. Ta teden pa sem ponovno začela. Grem krajšo progo (5,5 km) v Mostecu, dvomim pa da bom pripravljena za letošnji maraton..

Jaz se zaenkrat še kar mučim, predvsem moja glava potrebuje motivacijo, ampak je vsakič bolje.. Upam, da mi pride v kri user posted image


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 17:43:00   
Naja31
Pri meni je začetno navdušenje nekoliko popustilo user posted image . Upam, da me ne mine popolnoma.

Če sploh pridem do Lj maratona in prelaufam 10ko pa jaz častim.



(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 18:49:40   
Naja31
Petja, kje ti laufaš?

Jaz grem z avtom od Bajerja in potem tam laufam. Sem še vedno attached na tisti konec, ker smo prej tam živeli in tu nikjer ne najdem primerne trase za tečt. Na stadionu mi pa tudi ne diši tečt v krogih.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.8.2008 20:41:14   
petja
Jst grem kar od bloka cel krog okrog Rožnika - rabim 1 uro. Na koncu cca 300 m pred blokom hodim, da se ohladim, potem se pa na parkirišču raztegnem.

Nekaj grem po asfaltu, v mostecu pa po "gozdu" - se moram navaditi na asfalt, ker prej v lajfu nisem po asfaltu laufala, kaj moram, če sem pa s kmetov doma user posted image .

Sicer pa, da ne bi slučajno odnehala, oktobra gremo na maraton! Pa pika. user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?