|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulanje
9.4.2007 1:12:46   
lojzika
No ko si na začetku odvajanja. Ko se pelješ z avtom pa malega pritisne lulat. Vstaviš na prvem primernem mestu pa hlače dol pa lulat.

No kako pa je s tem ko ni bižnjega grmička, a je dopustno da polula gumo od avtomobila?

Kam vse ste dajale svoje otročke lulat. Kaj je bilo takšnega za kar ste prej rekle da ga nikoli ne bi dale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulanje
9.4.2007 7:16:09   
Anonimen
Gume mu ni treba polulat, ker najbrž nima potrebe markirati terena.

Sicer pa nismo imeli takih težav. Če je rekel, da ga lulat, smo pač rekli, naj malo počaka, da najdemo primerno mesto. In je vedno brez problema počakal. Primerno mesto pa se mi zdi povsod, kjer je stranišče ali trava, nisem komplicirala. Sicer pa smo, če smo šli na kakšne daljše razdalje, kar plenico naštelali. Res pa se ni nikoli vanjo polulal.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulanje
9.4.2007 8:44:49   
caillou
Ustavljamo  na primernih  mestih in  polulamo vse kar štrli iz tal.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulanje
9.4.2007 8:50:52   
anitaz
Moja pikica se tudi zdaj odvaja in sem jo do zdaj dvakrat peljlala v avtu, brez pleničke (krajše razdalje).  Ko je rekla, da jo lulat, sem ustavila in jo dala lulat. Saj ne rabi zdaj gume lulat user posted image  .

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulanje
9.4.2007 18:54:51   
srki
Podobno kot pri Splišni.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulanje
9.4.2007 18:59:50   
Anonimen
lulamo tudi na planem :) če tiši pač tiši

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?