|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulanje v stanovanju
3.12.2005 20:39:24   
Anonimen
Naša knedla še vedno lula v stanovanju (7m). Sedaj res samo še na papir (pri vhodnih vratih) in kazensko sredi hodnika ali dnevne sobe (če ji ne damo hrane, ko jemo, če jo zapremo v boks, ko je nemooča itd.. dobimo za kazen skratka).

Kako odvadit tega?

Ven hodi pa 3x na dan.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulanje v stanovanju
3.12.2005 21:08:20   
Anonimen
Mogoče jo pa premalo ven vozite? Jaz sem moja dva pri teh mesecih še 4x-5x ven vozila. Zdaj ju vozimo 3x-4x, pa sta stara 5 let. Je pa res, da sta imela kaka dva meseca nazaj tudi onadva neko zelo kratko obdobje, ko sta se doma parkrat polulala, ampak samo, ko sta bila sama. No, verjetno je bil samo eden, samo ne morem vedeti kateri. Nimam pojma, kaj bi bilo narobe.
Probaj jo vsaj 4x na dan peljat ven, mogoče bo pomagalo. Kolikokrat na dan se pa polula v stanovanju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulanje v stanovanju
3.12.2005 21:27:04   
tinaaja
Moja je zunaj 3 x na sprehodu in se zunaj na vrtu. probaj jo vozit ven na 2 uri, da ne bo imela veliko urina v mehurju. Drugace pa moja tudi naredi vcasih majhno luzico, ko hoce kaj izsilit. Ne vem, kaj je bolje, ker s tem,da reagiras na lulanke, dobi pozornost, ce pa ignoriras, pa mislim,d a se bi odvadila. Pac pobrieses ob prvi priliki, tko mimogrede.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulanje v stanovanju
3.12.2005 22:34:05   
frutka_
Poskusite jo več ven vozit ali pa ima morda vnetje mehurja. Vprašajte pri veterinarju.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulanje v stanovanju
4.12.2005 1:31:04   
baguSka
Prvo kot prvo je premalokrat vozte vn. Pr teh mescih bi jo mogl vsaj ene 5x. Če je pa to vseen prepogostokrat, je pa mogoče res vnetje mehurja. Tud naš Torzl se je včasih še sem in tja kr tko hotel polulat, pa sm hit povzdignla glas in mu rekla NE al pa FUJ. Takoj je vedu da ne sme in sem ga v tistem trenutku odpelala vn. Ma pa tud moj zadne par dni foro, da se ponoč polula. No dons se ni. :)) Občutk mam, da ga preveč tišči, ker več pije in pač ne zdrži do jutra. Spet ve, ko ustanem, da nebi smel, ker je vedno čist potuhnjen.. Verjetno mu je žal, ampak pač ne zdrži. Če pa vam to dela namenoma, ker vas kaznuje, pa jo le okregite. Seveda ne z roko, z glasom pa vsekakor. Sej kužki dobr vejo kaj to pomen.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulanje v stanovanju
4.12.2005 10:19:26   
Anonimen
Ko je doma sama, se ne polula. Lula predvsem zvecer, ma pa tut nocne pohode ob 2-4h zutri. Ventja mehurja nima, ker je to ze mela in je lulala ful ful pogosto. Je pa cist od dneva odvisno. Lahko se polula enkrat (zvecer), lahko pa tut trikrat v pol ure. Ker ta psic ob 20h ozivi in je nemogoca do polnoci, enih zjutri (odvisno kdaj gre kdo spat).

Torej veckrat ven .. cool :) Mam vsaj razlog, da grem iz hise :)))

Aja, tistih nocnih lulanj ze neki casa ni blo, pa se to pocne le takrat, ko spi pri meni. cez dan vec al manj ne lula. Je pa tut ze bla kaka svetla izjema, ko se cel dan ni polulala.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 4.12.2005 10:22:25 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lulanje v stanovanju
4.12.2005 12:08:58   
Joe
Resnično sem zelo vesel, da je tema o kužijih in ne otrocih, ker sem videl le njen naslov, ne pa lokacije (Hišni ljubljenčki).

Me kar kap, če bi se Vasja odločil sleči plenico in lulati po steni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lulanje v stanovanju
4.12.2005 12:13:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Joe
Me kar kap, če bi se Vasja odločil sleči plenico in lulati po steni.



user posted image user posted image user posted image Sem si tud jst prvič predstavljala,
kako vaši otročički lulajo po stanovanju.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lulanje v stanovanju
4.12.2005 18:10:44   
Anonimen
Ribica, a mogoče zdaj kaj več pije zaradi centralnega ogrevanja? Pri mojih dveh sem opazila, da več pijeta, ker jima centralna očitno izsuši grlo, ju izžeja, tako da se ju tudi kar trudiva vsaj 4x peljat ven zdaj, da ju ne tišči preveč.
Mogoče je to razlog, da potem ne more zadržat in se pač noter polula.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?