|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJčice 2015
28.8.2014 10:38:34   
Sassika
Bom kar novo temo odprla :) ... je kje katera,ki je nedolgo nazaj zagledala čudežni plusek?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 15:11:49   
Blue wing
Živjo!

Evo še ena majčica :) Sem že naredila 3 teste, pa še vedno ne morem verjeti. Kdaj si si izračunala rok? Imaš kakšne znake še poleg pluseka? Že imaš datum za 1. pregled?

Na, pa sem te vsula z vprašanji :) Nimam koga drugega za vprašat, ker sva z mojim tiha o tem kot dve miši :)


(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 16:33:29   
Sassika
user posted image ves sej js tut rabim eno tako menu podobno z istim tednom nosecnosti hihi...js bi mogla men dobit jutri pa sem vceraj ravno zarad znaka utrujenosti in bolecih ziz sla delat test in je bil user posted image user posted image wii sem bla veselaluser posted image pri tebi so ze znaki? No js sm pa zarad jemanja amoksiklava(vnet mehur) dobila ful vnetje dol in me je ful bolel pa dobesedno rdeci kosi so sli ven z mene itak sm se ustrasla sla na urgenco in menda je blo zarad vnetja,scistl me mi dala ene vag.svecke in to je to cb so mi nrdil je tut pokazuuser posted image user posted image na uz pa je vidla sam zadebeljeno sluznico itak prezgodi da bi se vidlo:) mam cez en teden itak kontrolo pri svoji ginekologinji pa mi bo dala datum. Ti ze narocena? No po mojih izracunih naj bi biu datum 10.maj :) pri tebi??upam da sm vse odgovorila :) midva sva povedla moji sestri pa sodelavka ve pa ena kolegica. Ostalim po nuhalni upam da bo vse ok...

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 17:25:50   
Blue wing
Jaz sem si zračunala rok 2.5. :D Upam da bo vse ok. Jaz bom pa do pregleda morala čakati kar nekaj časa, namreč moja gin. je na dopustu, tako da se v pon. šele naročim. Se mi zdi da grejo dnevi toliko počasi oz. nikamor bi lahko rekla. Pa čez cel dan sem zaposlena, pa še vedno...user posted image Uh, samo da je sedaj vse ok s teboj. Folno ješ?

Uh, kje je šele nuhalna :D ne vem če bom zdržala do takrat. Najraje bi šla na radio pa dala oglas haha. Ma ne, moram zdržat, pa počakat vsaj do prvega pregleda. Ker pol je cela štala, če kaj ni ok, pa te vsi sprašujejo kako in kaj, ti pa že tko pod stresom, pol pa še firbci.

No znake sem mela že pred izostankom M. Sem točno vedla da se nekaj dogaja. In sicer na začetku me je trtica bolela in križ, zmatrana sem bila, zehala sem ko štirje, kar ni v moji navadi. Sedaj me pa trtica boli zjutraj, zmatrana sem še vedno, pa riga se mi :) pa žejna sem, bi spila celo kanto vode najraje. Pa neki apetita nimam. Tko nič mi ne diši. Sploh pa ne smem videti kej kislega npr. limonade ne morem videt ali pa rdečo peso, ki je drugače obožujem. Ampak sem prav vesela teh majhnih podrobnosti, saj to je moja prva nosečnost, ki sva se jo ful želela, in tud če bom celo nosečnost zmatrana in ne bom mogla jest mojih solat mi je vseeno, samo da bo vse ok.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 17:38:36   
Sassika
Js sm ze prej jemala elevit,zdaj bom pa do 3.mes.folno. ti? Js sm nenormalno zaspana skos,joske bi se prezrla ampak mimo zaspanosti pa ne morem. Tudi pri nama bo prvi otrocek. Kok si pa stara? Midva oba 26 :) ja sej obema se dnevi vlecejo,mene sam to skrbi da ne bi blo vse ok al pa splava me je strah. Ssj zato pa nocem na zvon dajat ker ce pride do tega ze tk si ves psihicno na tleh pa da te vsak kaj pa je blo pa to...se pravi ti si ze v 5 tednu?

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 20:25:32   
Blue wing
Jaz sem pa zdaj začela jemat Elevit, ko sem zagledala plusek. Baje to čisto zadostuje in namreč tam je tudi folna. Mi2 sva malce starejša, jaz 30, moj pa 31.

Mene je tudi splava strah, pa da ne bo utripa, pa da bo izvenmatrnična, pa... brezveze. Škoda da razmišljamo o tem. Bodmo pozitivne in da bo vse ok. Če pa ne bo, bomo takrat tuhtale. Zdej pa uživajmo koliko se le da.

Jaz sem ravno danes v 5. tednu :) Juhuuuu :P

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAJčice 2015
28.8.2014 22:48:56   
Getreal
Hej punce. Še ena majčica tukaj user posted image
Rok smo izračunali na 3.5., za naju bo tole že drugi user posted image , saj imava doma čudovito punčko staro 4 leta.
Prvi pregled imam 16.9. in že komaj čakam.
Stara pa sem 27 let, moj partner pa 30. user posted image

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAJčice 2015
29.8.2014 6:38:13   
Sassika
Jaz pa zamujam za tabo par dni :) ja isto js razmisljam,ampak res brezveze dajmo rajs uzivat :) saj bo vse uredu...pravkar gledam na you tube od spocetja do rojstva...res ganljivouser posted image zraven se pa basem s studentsko hrano :)) s katerega konca pa si?

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAJčice 2015
29.8.2014 16:32:42   
Blue wing
Dobrodošla Getreal med nami, majčicami :)

Rada bi ti povedala s kje sem, samo se nikoli ne ve kdo vse to bere hehe. Sej vem da sem smotana, ampak če bi ble na chatu in ne na forumu bi ti itak povedala :) Malo še počakaj.. :D

FB imate? Si bomo me tud ustvarle FB skrito majsko skupino?

A ma še katera probleme z žejo? Ponoč sem mela toliko suha usta, da sem mogla it na 2dcl vode potem pa še za ovink na -2dcl :)

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAJčice 2015
29.8.2014 17:35:03   
Getreal
ja lahko bi si res nardile FB, po moje bi lažje sledile dogajanju user posted image

jaz zaenkrat nimam nobenih zelo očitnih nosečniških znakov, razen, da mi vake toliko malo slabi, kar se mi ni dogajalo v prvi nosečnosti, ampak bruham pa ne. No in zdi se mi da ful lulam, ampak ne vem če se mi mogoče ne samo dozdeva user posted image In joškice so mi fuuul zrasle user posted image user posted image user posted image
No, mogoče pa le imam nosečniške simptome haha user posted image

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAJčice 2015
29.8.2014 19:12:53   
Sassika
Getreal dobrodošla user posted image jaz sem cisto za da si nardimo fb skupinico,ker nekak mi je lazje bit na fb kot tu :) jst z zejo nimam te6av,morm itak ful pit zarad vnetja joj in ta mehur vec kot en mesec me ze matra user posted image in ce prevec migam pa v sluzbi potem zakrvavim,sicer mal9,mi je rekla ginekologinja da se nimam kaj bat,da se mora pozdravit. Samo me ze kar ubija to user posted image drugac pa jaz sem dans povedala mami in je bla fuul veselauser posted image . Moji najvecji znaki so bolec križ pa maternica,pomojem posledica vnetja tudi.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAJčice 2015
31.8.2014 13:05:08   
Kara*
Živjo punce.

Sicer še nisem delala testa, cikluse imam čisto pobrkljane in mislim, da nimam še zamude M, ampak mislim, da se vam bom lahko pridružila, saj znam po dveh nosečnostih že zelo dobro prepoznati znake user posted image user posted image V naslednjem tednu bom delala test, upam da bomo klepetale skupaj, tudi na FB, ko bo čas za to user posted image Stara sem 29 let in, če se le ne motim, bo to najin 3. otrok user posted image


(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAJčice 2015
31.8.2014 13:34:18   
Blue wing
Živjo Kara!

Dobrodošla med majčice, bomo stiskale pesti zate, da boš zagledala plusek :) Pa le sporoči nam kako je šlo, sej veš, punce smo firbčne :)

(odgovor članu Kara*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAJčice 2015
31.8.2014 15:58:40   
Getreal
Zdravo Kara*! Držimo pesti, da zagledaš user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Getreal -- 31.8.2014 15:59:01 >

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAJčice 2015
1.9.2014 8:13:47   
Sassika
Tudi jaz navijam user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAJčice 2015
2.9.2014 18:13:22   
Dizy
Hej MAJčice 2015,

če lahko, bi se vam pridružila. PDP - po mojih izračunih je 3.5.2015 user posted image Čakam pa seveda še potrditev ginekologinje. Edino težavo, ki jo trenutno imam je, da se vse takooo vleečččeee do pregleda.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MAJčice 2015
2.9.2014 18:45:58   
Blue wing
Zivjo :)

Ja vse komaj cakamo pregled in tudi nam se vlece kot cigumi hehe. Cestitke za plusek in dobrodosla pri majcicah. Tudi na fb smo prisotne tko da ce ga imas, javi da te dodamo.
Lp wing

(odgovor članu Dizy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MAJčice 2015
2.9.2014 18:56:43   
Sassika
user posted image user posted image user posted image še iz moje strani. Drugač pa vse komaj čakamo prvi pregled :)

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MAJčice 2015
2.9.2014 19:53:41   
Dizy
hmmmmm glede FB, če dovolite, bi počakala do ponedeljka, ko imam prvi pregled. Namreč nisem ravno med tistimi, ki bi z lahkoto prišla do user posted image user posted image . Za mano je en kup posegov v zadnjih 13 letih od 2x laparo, 2x histero, 2 IVF, 1 izvenmaternična nosečnost user posted image in sedaj, ko bi konec septembra imela novi postopek IVF sem spontano zanosila....... upam, da razumete. Moje veselje je še toliko večje.............. Hvala za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 11:09:50   
ta*mala
Ojla :-) se ena tuki :-) + zagledala ze 4 dni pred m, pol pa se parkrat ponovila vajo za zihr :-)

Glede na zm sem pdp izracunala 4. maja. Lahko pa da bo kej prej :-P

Stara sem 29, doma imam ze eno puncko, ki bo konec drugega meseca pihala 1. svecko, tko da bomo imeli nekje leto in pol razlike :-)

(odgovor članu Dizy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 14:26:18   
Melanie1
IZVIRNO SPOROČILO: ta*mala

Ojla :-) se ena tuki :-) + zagledala ze 4 dni pred m, pol pa se parkrat ponovila vajo za zihr :-)

Glede na zm sem pdp izracunala 4. maja. Lahko pa da bo kej prej :-P

Stara sem 29, doma imam ze eno puncko, ki bo konec drugega meseca pihala 1. svecko, tko da bomo imeli nekje leto in pol razlike :-)


Kar srce mi je poskočilo, ko sem to prebrala. Sploh ne veš, kako sem vesela zate. Iz srca čestitke... user posted image   user posted image   user posted image  Ne morem verjeti, da sva skupaj na isti temi.  user posted image


P.S
Aja, zdaj sem se spomnila, da itak ne boš vedela, kdo sem. user posted image   Spremenjen nick. Me dolgo ni bilo na RR, ampak evo, sem zopet tukaj. Ampak verjemi, sva že pred časom skupaj hujšali, pa skupaj telovadili (Huge in 9 user posted image  program je bil očitno več kot uspešen user posted image ),  predvsem pa veliko čvekali na eni drugi temi. Skratka bilo nam je fajn. user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 14:36:53   
Melanie1
Ah, se opravičujem vsem ostalim...  user posted image

Torej tudi jaz sem majčica. user posted image  PDP po mojih izračunih 08.05.2015. Drugače pa imam 10.9. že prvi pregled. user posted image


Preživite lep dan!

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 15:01:41   
ta*mala
Hehe, Hvala :-)

Kak nick si pa mela prej? Loh tud na zs... :-)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 15:03:29   
Kara*
Punce, jaz sem danes žal dobila user posted image , tako da sem se očitno motila ob vseh "znakih" .. Pa nič hudega, upam, da mi čimprej uspe user posted image Čuvajte vaše pikice in srečno do konca user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 17:06:44   
GregUr
hej bejbe!
sej ne morem verjet, ta*mala ti tuuuut?! speeet?! user posted image upam, da se bomo skup drle v zadnjih izdihljajih user posted image

uglavnem, pdp 8.5.2015 izračunan na podlagi zadnje M. Pri G še nisem bila, nočem it še neki časa (pač slabe izkušnje od prej), tako da niti klicala še nisem, ker po navadi pri moji G naročijo kar takoj naslednji teden, jst bi pa še kake 14 dni počakala...

stara sem 27, to pa BO moj prvi otrok.

na telefon sem si naložila vse mogoče aplikacije za spremljanje nosečnosti, trenutno mi kažejo 4t5d user posted image tako da je še dolga pot pred mano user posted image
zize mam ogromne, boleče in pekoče user posted image pojedla bi (in tut jih) na tone banan, občutim že tudi rahle slabosti... ne vem če se je v prejšnjih nosečnostih začelo tako zgodaj? user posted image ampak glavno, da je (upam da) vse ok!!

lep pozdravček vsem skupaj!!

(odgovor članu Kara*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?