|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAXI COSI VOZIČEK
24.3.2008 10:54:20   
urska25
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176970  a ima katera izkušnje?  Kakšen je? Ste zadovoljne? 

Je kje na strani opisan ta voziček,ga nisem nikjer zasledila na forumu!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
24.3.2008 23:08:07   
Aurea
Urska25, o Muri 3 in 4 smo že nekaj pisale, nekatere ga imamo že doma, pa še čakamo na prvo vožnjo user posted image

Maxi Cosi Mura ima 4 napihljiva kolesa (super za vse terene), veliko košaro, sedalni del je mehek, da se ga lepo v pokončen in čisto ležeč položaj, lahko je obrnjen proti staršem, prevleke se lahko perejo, najpomembneje pa je to, da je vse tako "na easy" - klik sistem - samo s pomočjo ročke premikaš športni del in ostale stvari, torej, brez nadležnih paščkov, ki bi jih bilo treba zategovati ali kakšnih zadrg. Samo ročko potegneš, snameš sedež in zložiš ogrodje, ki ne zavzame veliko prostora v prtljažniku. Preprosto.

Fino je tudi, ker so zraven adapterji, na katere pritrdiš Maxi Cosi lupinico ali katerokoli Quinny košaro (če seveda nočeš originalne Maxi Cosi košare).  Edina pomanjkljivost, ki pa niti ni omembe vredna, če ravno ne rolaš - ni ročne zavore.

Cena je verjetno najugodnejša v Sončku, kjer te pride še 20 EUR ceneje, če imaš bon iz revije Nosečnost.

< Sporočilo je popravil Aurea -- 24.3.2008 23:12:20 >

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
24.3.2008 23:11:23   
Aurea
Pa še link na debato o Muri:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2513720

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
26.3.2008 14:24:57   
urska25
Hvala!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
27.3.2008 7:05:29   
Anitka
SE oglaša še ena, ki ima Muro 3 in že komaj čaka, da ga bo lahko začela uporabljatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
27.3.2008 20:54:26   
petrcamg
Mi ga uporabljamo že približno tri mesece (košara je od Quinnija) , pa smo ful zadovoljni. vozila sem ga po vseh mogočih terenih in nikjer nobenega problema.
Kako se obnese športni del vozička pa ne vem. Bom poročala čez kakšen mesec ali dvauser posted image .
Je pa ful enostaven za zložit, edini - je teža.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
28.3.2008 17:14:00   
Aurea
Petrcamg, jaz imam tudi od Quinnija rabljeno košaro za prve mesece (se mi zdi veliko lepša od Murine) in komaj čakam, da sprobamo cel sistem user posted image  
Super, da ste zadovoljni - torej je bila odločitev pravilna user posted image

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
2.4.2008 15:23:05   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Tud mi Muro 4...še malo pa gremo na prvo pravo "furo" user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
2.4.2008 21:13:49   
urska25
Tosja pol pa glej da poročaš kako se odnese . Jaz čakam na maj,potem pa začnem z nakupi.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
3.5.2008 18:30:34   
Aurea
Poročilo s prvega sprehoda z Muro 4 - odlično! user posted image

Sedaj imamo seveda na ogrodje pritrjeno Dreami košaro, športni del pa bomo preizkusili čez nekaj mesecev. Skratka - vozi se super, je zelo okreten (obe sprednji gumi popolnoma vrtljivi), ima dobro blaženje ( 4 napihljive gume) in je tudi izredno stabilen. Ročaj je dober za prijeti, košara se izredno lahko natakne in sname.  
Izbira je bila prava user posted image .

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
3.5.2008 23:28:34   
petrcamg
Pa še poročilo iz drugega sprehoda z Muro 3-športni del user posted image .
Sem mela včerej k je bil lep vreme en preblisk,in sem se odločila sprobati športni del. Tamauček je star že 4,5 meseca in se mi je kar mal smilil, k je bil skoz zabunkan v tisti košari- pa še štrajkov je zmeraj bolj user posted image , tko da so bili sprehodi že kar malo mučni na čase.
Najprej je ful protestiral par minut, potem pa je ugotovil, kako se fino vidi iz tega vozička, je bil pa ves zadovoljen user posted image .
Večino sem ga imela v ležečem položaju, sem ga pa za krajši čas tudi malo vzdignila. Sicer je terapevtka svetovala, naj ga vzdigujemo šele ko bo samostojno sedel, vendar se ga tako fino da lahko posedeti (brez nagibanja in "visenja postrani").
Sedež se regulira z lahkoto(naklon), super je ker se strehica lahko podaljša in je kar nekaj sence, moteče je samo to, ker so na strehici okenca pokrita z mrežico, da skoznje sije sonceuser posted image - ni nobenih zavesic.
Z nakupom sem vsekakor zadovoljnauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
4.5.2008 9:27:05   
Arany
Oj!

A ste ga kje v tujini ali preko spleta kupile ceneje? Recimo High Trek je mnogo ceneje v ITA.

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
4.5.2008 23:04:40   
petrcamg
Jaz sem ga kupila preko spleta, pri Sončku- sem imela en bon iz revije (Nosečnica, Mama...???- ne vem točno v kateri je biluser posted image ) s popustom za 20€, pa še oni imajo 20€ ceneje kot v trgovinah, tako da se mi je kr splačalo user posted image            (-40€user posted image )

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
5.5.2008 16:19:10   
urska25
Super da sta zadovoljne. Jaz sem se odločila za muro 3. Po 15.maju gremo v nabavo. Še malo,komaj čakamuser posted image .

Katere barve pa imata? Mene zanima če je barva borovnice bolj na vijola al bolj na temno modro? Skratka zanima me če je primerna za fantka? Ker nevem kaj bomo imeli.

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
5.5.2008 19:40:29   
petrcamg
Ne vem kakšna je barva borovnice, jest imam barvo flamingo slice, je kombinacija rjave pa rdečeuser posted image  oz. ciklamneuser posted image - težko bi opisala to barvo. Je pa primerna tudi za fantke- vsaj mi jo imamouser posted image .

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
5.5.2008 19:45:23   
urska25
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176974

to barvo imate?

Lepa barva,men se je zdela da je bolj roza. To je problem ko neveš kakšne so barve v živo. V Baby centru imajo samo zeleno in modro, saj v Celju. user posted image  Bom videla kako se bom odločila. Samo čas se mi izteka.

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
5.5.2008 19:47:30   
urska25
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176976
Jaz sem mislila to barvo. Pa nevem al je bolj viola ali temno modra.

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
6.5.2008 7:47:01   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: urska25

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176976
Jaz sem mislila to barvo. Pa nevem al je bolj viola ali temno modra.



Ta barva je bolj modra.

Kaj pa svetlo modra barva http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176972, se vam ne dopade?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
6.5.2008 18:52:45   
Arany
Kaj pa v Italiji so Maxi Cosi kaj ceneje? Ker High Trek je dosti ceneje tam.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
6.5.2008 19:15:51   
urska25
Anitka men se zdi lepa ta svetlo modra barva. Sam mi je ona temna lepša.

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
6.5.2008 19:44:34   
petrcamg
Flamingo je bolj ciklamna kot roza- mani je ful všeč, je pa seveda to stvar osebnega okusauser posted image . Sem se pa odločala med to barvo in svetlo modro- je tudi ful lepa. Tisti, k je kombiniran s črno, mi pa na sliki deluje bolj lila kot moderuser posted image - ga je najbolje iti nekam v živo pogledati.

Sem pa kot sem že parkrat napisala ful zadovoljna, pa tamauček se mi zdi tudi- nič več ne štrajka, pa ful se spet rad vozi user posted image

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
8.5.2008 14:57:50   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Arany

Kaj pa v Italiji so Maxi Cosi kaj ceneje? Ker High Trek je dosti ceneje tam.


Ne. Vsaj preko interneta ne, ne vem pa, kako je v posameznih trgovinah v ITA.

Najcenejša varianta je, kot že rečeno, pri Sončku skupaj z bonom, tako prihraniš 40 eur.



IZVIRNO SPOROČILO: urska25

Anitka men se zdi lepa ta svetlo modra barva. Sam mi je ona temna lepša.


Jaz imam Atlantic slice in je res super barva za tiste, ki imamo radi modro user posted image  Mi je pa všeč tudi rdeča varianta.
Tista lila varianta pa se mi zdi kar temna in res bolj potegne na modro, ne na borovnico.


(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
9.5.2008 8:39:43   
Arany
A ta bon od Sončka je v vsaki reviji, ali je samo pred časom bil priložen? Ker nisem naročena na nobeno od teh revij in bi kupila, če je to v vsaki reviji. Če pa ni in ima katera od vas bon viška, bi prosila če mi ga lahko odstopi.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
9.5.2008 13:11:20   
sandrine
Pozdravljene!
Da se vam še js malo priklučim v debatiuser posted image  Tudi sama sem se odločila za Muro3, imamo pa to sv. modro barvo. Sicer glede funkcionalnosti ne morem kaj napisati, ker še čakamo na prvo turu- jupiiiiuser posted image
Glede cene se mi pa zdi, da sem prišla super skoz, in sicer me je prišel voziček 320EUR. Kupila sem ga na Hrvaškem, Zagreb- King Kros (ne da se zgrešiti)- cena je bila že v osnovi mislim da okoli 20 EUR cenejša kot pri nas. Potem pa sem izpolnila še papirje za povračilo davka-pdv, ki je misli, da okoli 20%. No vse skupaj sem nazaj dobila 70 EUR davka. Torej vse skupaj pride okoli 90 EUR ceneje.
Če je katera blizu meje, se vsekakor splača.

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MAXI COSI VOZIČEK
12.6.2008 12:48:06   
amani
Zivjo!

Da se jaz dodam svojo zgodbo...odlocila sem se za nakup mure 3 in sem vprasala v BC Rudnik, če gre na ta voziček košara od Quinny-ja Dreami in mi je prodajalka zatrdila, da ne. Sicer košare do sedaj še nisem kupila, ker je malo draga in iščem rabljeno, pa vendar opažam, da ve uporabljate ravno Dreami in ne maxi Cosijevo in očitno paše!!!!user posted image očitno ta blesava prodajalka ni imela pojma in je treba vse sam probat! Klinc pa take štacune!

OK, hvala bogu za ta forum, da človek izve, kaj se v resnici sploh da kombinirat.

Lp!

(odgovor članu sandrine)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?