|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MC Cabriofix vs. MC Pebble
5.10.2011 15:44:52   
Anonimen
Malo raziskujem tele otroške sedeže in bolj ko gledam, se mi zdi da je MC Pebble manjši od MC Cabriofix-a ... naj mi ena, ki ju je v živo primerjala pove, ali to drži ali ne. Potem po testih sta isto ocenjena, ni mi pa čisto jasno ali Cabriofix paše na Familybase, in če Pebble paše na Easyfix bazo. Bom zelo vesela, če mi katera pomaga user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
5.10.2011 17:55:34   
pajkolina
Tudi meni je tale pebble bolj všeč, pa se mi zdi manjši.

pebble - nudi tri načine namestitve v avto: s podstavkom FamilyFix, EasyBase 2 ali 3-točkovno namestitev z avtomobilskim varnostnim pasom. Omogoča prilagoditev blazinice za glavo in varnostnih pasov z enim potegom, vključuje tudi integrirano strehico. Z dodatnimi adapterji je sedež mogoče namestiti na ogrodje Maxi Cosi in Quinny.


cabriofix - v vozilo se lahko namesti z različnimi podstavki:Family Fix, EasyBase, EasyBase2, EasyFix.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
5.10.2011 18:19:26   
Anonimen
Mah kolegica kupuje zdaj vse za dojenčka pa me sprašuje kako in kaj ... in glede na to, da smo imeli pri nas Cabriofixa do 11ih mesecev in pol v uporabi, se mi kljub boljšemu dizajnu zdi brezveze kupovat Pebbla, če bo manj časa v uporabi, ker itak je najbolje, da je otrok čim dlje v lupinici. Pa itak imamo mi še od prve doma Easyfix bazo in ji jo bom posodila, samo če Pebble ne paš gor je potem spet problem ...

(odgovor članu pajkolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
5.10.2011 18:21:00   
pajkolina
Sem že mislila, da bo (spet) Mutsy fural user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
5.10.2011 18:25:04   
Anonimen
Ne (še) user posted image

(odgovor članu pajkolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 12:19:04   
pasijonka
Mi imamo Pebbla. Zanj sem se odločila, ker je na testih imel boljše ocene od Cabriofixa. Paše pa na Familyfix in Easybase - pri nas imamo v vsakem avtu drugo bazo. Kar se velikosti tiče, se mi zdi primeren, pa je naša pupa med velikimi, ne vem, če je Cabrio sploh kaj večji. Se mi pa zdi, da če je lupinica prevelika, je potem treba majhnega dojenčka ful podlagat, da ne visi in ni ves sključen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 12:25:56   
Anonimen
Na ADACU sta obe lupinici natanko isto ocenjeni. Edino Römerjeva je boljše ocenjena. Cabriofix ima notri pod ritko en tak penast vložek, ki lupinico zelo zmanjša. Ko pa otrok malo zraste, se da pa ta vložek ven in je potem lupinica veliko večja. Pri Pebblu pa tega nisem zasledila, ker kot gledam slike se lahko odstrani samo ta okrogla podloga za glavo ... no morda se pa motim.

< Sporočilo je popravil Otika -- 6.10.2011 12:26:16 >

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 12:47:03   
pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Na ADACU sta obe lupinici natanko isto ocenjeni. Edino Römerjeva je boljše ocenjena. Cabriofix ima notri pod ritko en tak penast vložek, ki lupinico zelo zmanjša. Ko pa otrok malo zraste, se da pa ta vložek ven in je potem lupinica veliko večja. Pri Pebblu pa tega nisem zasledila, ker kot gledam slike se lahko odstrani samo ta okrogla podloga za glavo ... no morda se pa motim.


Jaz bi pa imela pebbla in ono blazinico za pod rito od cabriofixauser posted image Upam, da si bom blazinico lahko sposodilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 12:50:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajkolina


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Na ADACU sta obe lupinici natanko isto ocenjeni. Edino Römerjeva je boljše ocenjena. Cabriofix ima notri pod ritko en tak penast vložek, ki lupinico zelo zmanjša. Ko pa otrok malo zraste, se da pa ta vložek ven in je potem lupinica veliko večja. Pri Pebblu pa tega nisem zasledila, ker kot gledam slike se lahko odstrani samo ta okrogla podloga za glavo ... no morda se pa motim.


Jaz bi pa imela pebbla in ono blazinico za pod rito od cabriofixauser posted image Upam, da si bom blazinico lahko sposodilauser posted image

JA pa saj v tem je problem, ker se mi Pebble tako plitka zdi, ko pa otrok zraste, pa nimaš kaj ven vzet user posted image

(odgovor članu pajkolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 13:18:13   
Klara-1
Midva imava Peblla, pa se da blazinica pod rito ven vzet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 14:03:21   
Anonimen
a res ... ja no to je pa super informacija user posted image

(odgovor članu Klara-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 14:06:46   
pajkolina
Resuser posted image user posted image user posted image

Ta je moj favorit!




Overview


Often, struggling with a lively infant makes even the simplest task seem like hard work. That’s why the Maxi-Cosi Pebble has innovative ‘stay-open straps’ to take the hassle out of securing a little one in the car seat.

Once they are safe and secure, the car seat can then link to the FamilyFix base, the EasyBase 2 or the car’s seat belt system. Also compatible with almost any pushchair, the integrated sun canopy can be used to protect the infant from direct sunlight or light rain, which makes going out together an even more pleasurable experience.

Colours collection 2012 (12):



Eh, sem vedela da ne bo šlo...iz nove kolekcije moder z zajčkom!user posted image









.







< Sporočilo je popravil pajkolina -- 6.10.2011 14:08:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
6.10.2011 15:25:00   
pasijonka
Ja ko sem jaz kupovala, so bili verjetno leto dni starejši testi, in takrat je bil Pebble definitivno ocenjen bolje. In ja, tudi Pebble ima pod rito blazinico, ki se jo da vzet ven.

(odgovor članu pajkolina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
7.10.2011 8:09:03   
neli365
Pebble je skoraj en kg težji od Cabriofixa.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
7.10.2011 9:58:27   
zaspancek1
Ma, mene pa ta Pebble ni ravno prepričala. Je večja in težja, prostora pa otrok zato nima nič več (Pebble in Cabriofix). Minus je višja cena, pa še na testih je bila  malenkost slabša (če primerjam Cabriofix in EasyFix ter Pebble in FamilyFix, pri kombinaciji CabrioFix in FamilyFix je bilo pa res obratno). Sicer pa poglej navodila  - stran 10, kjer je narisano kaj se lahko odstrani.




(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
15.10.2011 8:01:11   
trmica
Mi smo se tudi odločali med tema dvema in na koncu izbrali Pebble skupaj z familyfixom. Smo zadovoljni user posted image , tudi tisti povšterček po ritko gre ven, tako, da postane globja. Z uporabo baze je vstavljanje v avto velko preprostejše kot pa zapenjenje s pasovi - nastaviš, klik in to je to. Kar pa se testov tiče je pebble skupaj z bazo familyfix ocenjena najbolše. user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
15.10.2011 8:03:25   
trmica
Aja, še to ...
Če imate voziček Maxi Cosi so nastavki že zraven user posted image , ki se jih uporablja za lupinico in košaro body pram.
Nam je MC zakon !!!user posted image user posted image

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
27.11.2011 14:58:37   
cilla
A morda katera ve (sem iskala podatek v spletnih trgovinah, pa ne najdem), kakšne so teže takih in drugačnih lupinic? Sem imela priliko držati v rokah dva različna modela od BeSafe in je en konkretno težji od drugega. Ker se rabljeni dobijo predvsem MC in Roemer, bi rada vedela teže še teh, ampak ne najdem.

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
29.11.2011 9:16:40   
zaspancek1
Podatke o MC lupinicah imaš na uradnih straneh, npr.:
www.maxi-cosi.de
Pebble ima 4,1 kg,  CabrioFix in Citi SPS pa 3,5 kg.

Za Britax oz. Roemer pa najdeš podatke (sicer samo (kolikor sem videla) za noveše modele) tu:
http://www.britax-roemer.de/auto-kindersitze/auto-kindersitze/baby-safe-plus-ii
BabySafe plus II in model SHR imata 3,9 kg. Za starejše pa pobrskaj po netu, mogoče tu:
http://www.oeamtc.at/?id=2500,1356116,,

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 11:11:53   
Anonimen
Še nekaj me zanima ... prijateljica je kupila zdaj Pebble lupinico, samo bolj ko razmišljam, povsod na netu najdem podatek da je ta lupinica kompatibilna z bazo FamilyFix in EasyBase2 ... ni pa omenjeno ali je kompatibilna z EasyFix bazo ... morda katera ve? Sem kontaktirala MC in BC pa še ni odgovora ...

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 11:25:38   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Še nekaj me zanima ... prijateljica je kupila zdaj Pebble lupinico, samo bolj ko razmišljam, povsod na netu najdem podatek da je ta lupinica kompatibilna z bazo FamilyFix in EasyBase2 ... ni pa omenjeno ali je kompatibilna z EasyFix bazo ... morda katera ve? Sem kontaktirala MC in BC pa še ni odgovora ...


Kot jaz vem, je natanko tako, pri nas imamo v enem avtu eno in v drugem, ki nima Isofixa, drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 11:31:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Še nekaj me zanima ... prijateljica je kupila zdaj Pebble lupinico, samo bolj ko razmišljam, povsod na netu najdem podatek da je ta lupinica kompatibilna z bazo FamilyFix in EasyBase2 ... ni pa omenjeno ali je kompatibilna z EasyFix bazo ... morda katera ve? Sem kontaktirala MC in BC pa še ni odgovora ...


Kot jaz vem, je natanko tako, pri nas imamo v enem avtu eno in v drugem, ki nima Isofixa, drugo.


Sori, samo tvojega odgovora si ne znam čisto dobro razlagati ... mene ne zanima v kater avto gre katera baza ... ampak samo če je Pebble kompatibilna z bazo EasyFix.

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 12:12:59   
zaspancek1
Sicer ne vem iz prve roke, kolikor pa piše na netu, pa menda ne, ker je pebble malo večja (Cabriofix pa gre na FamilyFIx):
http://www.mumsnet.com/Talk/car_seats_chat/a1308276-Maxi-cosi-pebble-and-easy-fix-base
http://community.kiddicare.com/kiddicare/topics/using_the_easy_fix_isofix_with_maxi_cosi_pebble
http://community.kiddicare.com/kiddicare/topics/pebble_with_the_easyfix?from_gsfn=true

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 12:18:57   
Anonimen
Krep ... jah nič tak pač je ...
Hvala!!

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MC Cabriofix vs. MC Pebble
23.3.2012 12:20:06   
amyZ
Pebble gre na familyfix, ki pa se ne da pritrditi s pasovi ampak samo z isofixom. Cabriofix gre na easyfix in na familyfix. Easyfix se da pritrditi tako s pasovi kot z isofixom.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?