|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MIRENA
6.9.2006 23:42:53   
tanjagrm
Ojla vsem mamicam!

No naš Lovro bo kmalu dopolnil 1 leto (10.10),... mamica pa je dobila tudi prvo menstruacijo,...

Ker ja z našim malčkom kar dosti dela pa tudi jaz bi si rada malo odpočila smo se odločili da naredimo med prvo in drugo nosečnostjo vsaj dve letu premora. No ginekologinja mi je na po porodni kontroli svetovala Mireno in mi tudi povedala da se vstavi med mesečnim perilom,....
Mireno imam v lekarni rezervirano, datum pri ginekologu v petek pa tudi,... menstruacije ki je ponavadi trajala 7 dni pa skoraj ni več,...a ima kera kakšne izkušnje,... a je pomemben ciklus po dnevih ali mora biti prav krvavitev,....?,... pa koliko časa lahko imaš mireno na zalogi pred vstavitvijo,...?,... Sem iz manjšega kraja in je sestram v zd tako nerodno govorit o teb po telefonu kot da bi govorile o ne vem kakšni zasebni stvari,...naj pove prosim če kera kaj ve??,.. konec koncev je le 30.000 sit in jih nebi kar tako stran vrgla,...
čau in hvala v naprej,...

tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MIRENA
7.9.2006 7:29:33   
Anonimen
 
Jah.. kaj naj ti recem.. Ko so meni vstavili Mireno.. he he.. Saj se to vstavi a ne?! user posted image  Kaj sploh je mirena?
Saj ne da ti lahko na kaksno tvoje vprasanje odgovorim.. ampka zanima pa me.. kej je to mirena?! user posted image  Nikad.. cuo..

(odgovor članu tanjagrm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MIRENA
7.9.2006 7:37:05   
Anonimen
Tjazy: ona je napisala: Ojla vsem mamicam!!!!!!

Ti si pa????????????????????????????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MIRENA
7.9.2006 9:02:10   
Sita
Zakaj pa ne bi uporabljala kondomov? So cenejši in jih lahko nehaš uporabljat kadarkoli, ko se ponovno čutiš bit noseča.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MIRENA
7.9.2006 9:28:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tjazy: ona je napisala: Ojla vsem mamicam!!!!!!

Ti si pa????????????????????????????


Jah.. moras to bolj globoko gledat..

Da lahko nekdo postane mamica.. se mora najprej zdruzit z atijem.. in ko si enkrat zdruzen.. ni cvec mamice pa atija.. je samo ena oseba.. a ne?! Torej... mamica... ali pa ati.. nobene razlike..
Pa se zdaj ne vem kaj je to Mirena.!?

Se strinjam s Sito.. kaj je narobe s kondomi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MIRENA
7.9.2006 9:33:56   
Bubamaraa
http://www.mirena.com.hr/flash.asp


je pa vredna vsakega tolarja....Jaz jo imam že več kot eno leto in je super.....predmestrualnih krčev ni, menstruacija je zginla, počutje je super....skratka je super....user posted image user posted image user posted image Kondomi pa niso ziher......glede zaščite.....

< Sporočilo je popravil Romana25 -- 7.9.2006 9:38:46 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MIRENA
7.9.2006 10:34:13   
tanjagrm
Hojla!
Očitno nisem zadela prave ure,.. za to vprašanje,... še vedno nimam odgovora,...???
Prosim naj mi katera kaj pove,....!!!???

čau!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MIRENA
7.9.2006 10:38:37   
tanjagrm
sita,... mojemu možu gredo kondomi na živce in se ne more spostit in uživat ,... zato si želim drugo kontracepcijo ,... tabletk pa ne smem ker še dojim,...no pa tudi meni če sem iskrena niso nič všeč,...10 mes jih je bilo dovolj,...

čau

tanja

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MIRENA
7.9.2006 10:49:26   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

http://www.mirena.com.hr/flash.asp


je pa vredna vsakega tolarja....Jaz jo imam že več kot eno leto in je super.....predmestrualnih krčev ni, menstruacija je zginla, počutje je super....skratka je super....user posted image user posted image user posted image Kondomi pa niso ziher......glede zaščite.....



Saj ni treba da so čisto ziher. Saj imata namen imet še otroke. A ni fajn če se godijo presenečenja, npr za rojstni dan ( no v tem primeru novega člana družine). Malo pa tudi pomaga, če veš kdaj so varni dnevi. Nama to zadnjih 10 let uspeva ( prijatelj pa je fasal presenečenje hi, hi hi).

  Ampak še vedno ne vemo, kaj je to MIRENA ??? A ti tud nočeš povedat?user posted image


Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MIRENA
7.9.2006 10:55:09   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ampak še vedno ne vemo, kaj je to MIRENA ??? A ti tud nočeš povedat?user posted image


Firasto


Ja mirena je obroček, ki ti lepo piše v zgornjem linku......

me maš mal za norce, a????te bom user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:00:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanjagrm


a je pomemben ciklus po dnevih ali mora biti prav krvavitev,....?

vstavijo tij o zadnja dva dneva menstruacije...krvaveti malo moraš.....če ti gre menstruacija h koncu pokliči in naj te tvoj G vzame, ker drgač moraš čakati spet en mesec

,... pa koliko časa lahko imaš mireno na zalogi pred vstavitvijo,...?

  Na zalogi sem jo jaz imela 1.5 mesec pa pol, ker sem čakala menstruacijo.....samo ne odpiraj!!!!!!

Upam, da sem ti sedaj kej pomagala.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanjagrm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:01:31   
Anonimen
Aha.. obrocek.. in menstruacij pol nimas? Zakaj, ker ni prehoda? A je to cist ok iz zdravstenega vidika?

Kot bi jaz dal na lulek eno objemko.. in pol ne bi rabil vec lulat hodit... samo... ne vem.. kako bi to zdrzal vec kot nekaj ur.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:03:06   
Anonimen
En mali obrocek stane 30.000 SIT? A je kaj elektronike notr? Ali je enih 15 kg tezak? V cem je fora teh 30.000 SIT?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:08:03   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Aha.. obrocek.. in menstruacij pol nimas? Zakaj, ker ni prehoda? A je to cist ok iz zdravstenega vidika?




Ja tjazy menstruacijo sem izgubila!!! Kar se 70% ženskam naredi, ki si vstavijo MIRENO. . .  Iz zdravstvenega vidika je uredi je meni garantiral moj ginekolog in tudi prebrala sem si veliko o tem......

Je pa res, da če ti povem primer...Če bi mogla dobiti M, bi jo imela zdele in ti povem, da se mi na obrazu zelo pozna...Dobim mozolje, kot če bi mogla dobititi M ....

Drgač pa resnično nobenih bolečin, ki sem imela takšne krče, da sem dva dni samo ležala, ker tudi stati nisem mogla,  nobenega slabega počutja, krvavela sem toliko, da je Always služil samo na meni.....Je pa res tudi nekaj časa trajalo, da sem jo izgubila......Ker eno leto sem imela zelo neredno, vez čas ene izcedke itd......

Imaš jo pa lahko vstavljeno 5 let......user posted image

upam, da sem ti lahko vsaj malo obrazložila.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:11:23   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

En mali obrocek stane 30.000 SIT? A je kaj elektronike notr? Ali je enih 15 kg tezak? V cem je fora teh 30.000 SIT?


Stane 34.000sit (jurja dol al pa gor)..... Fora je v tem, da ženske zelo fajn prenašajo ta obroček, ker je narejen drugače kot navadni obroček, ki ti ga plača zavarovanje....resnično je vreden vsakega tolarja.....

jaz ga imam zaradi tega, ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....Sem pa iskala zaščito, ki bi bila zaneslijva, ker imam še 4 izpite in diplomo in bi rada to uredila predno bi zanosila.....in res bi rada, da bi bil drugi otrok načrtovan, kot je bila Danaja....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:30:32   
tanjagrm
Romana najlepša hvala,... mireno bom vzela in počakala na naslednji mesec ker je menstruacija ponoči čisto izginila,... hvala ti,....


čau!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:57:00   
Anonimen
Ne razumem cist..

morena verjetno ne prepreci ovulacije a ne?

Torej se proces zacne.. in ce ni oploditve.. mora to nekam it.. In kam gre potem v primeru, ce imas ta obrocek? Tam ven ne more?! Kam gre torej? user posted image user posted image


(odgovor članu tanjagrm)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:58:35   
KIRA
telo absorbira. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MIRENA
7.9.2006 11:59:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....


Noo sej iz zdravstvennih razlogov nobeno telo ne prenasa tablet..

Zakaj pa si rekla "moje telo" ne prenasa.. zakaj nisi rekla " ne prenasam"!? Ma to kaksen poseben pomen?

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:00:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....


Noo sej iz zdravstvennih razlogov nobeno telo ne prenasa tablet..

Zakaj pa si rekla "moje telo" ne prenasa.. zakaj nisi rekla " ne prenasam"!? Ma to kaksen poseben pomen?




Človek ljubi, če je s tabo res vse vredu user posted image  Se ziher dobro počutiš user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:01:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

telo absorbira. user posted image user posted image


Torej ledvica to spucajo?? Samo to je malo prevec za ledvica.. !? Al ni?

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:03:55   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....


Noo sej iz zdravstvennih razlogov nobeno telo ne prenasa tablet..

Zakaj pa si rekla "moje telo" ne prenasa.. zakaj nisi rekla " ne prenasam"!? Ma to kaksen poseben pomen?


hitro sem pisala in sem tako napisala......user posted image pomena nima.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:04:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Človek ljubi, če je s tabo res vse vredu user posted image  Se ziher dobro počutiš user posted image


Ne cist popolnoma, ker zdaj bi moral ze plavat na morju.. pa nam je ponoci t'mau neki zakuhal in nismo sli.. No ne moj t'mau.. No ja.. v bistvu tudi moj t'mau.. ampak sej tudi tist.. ni cist popolnoma moja last.. .pa sej rezume ker t'mau a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:04:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

telo absorbira. user posted image user posted image


Torej ledvica to spucajo?? Samo to je malo prevec za ledvica.. !? Al ni?




Pa določena vprašanja so tudi malo preveč za tvoje možgančke, pa se vseeno oglašaš user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:04:41   
KIRA
čuj ne vem. nisem ziher. nisem medicinar. user posted image user posted image user posted image user posted image pejd na med.over.net pa tam vprašaj ginekologa kaj se zgodi z neoplojenimi jajčeci, če ima ženska vstavljeno mireno. user posted image user posted image user posted image
pa kaj se zgodi s spermiji, če moški več let nima izliva.

verjetno jih telo absorbira. popapca če tko češ. ziher obstaja kaka boljša znanstveno utemeljena razlaga...user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 7.9.2006 12:08:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?