|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MOJA ZGODBA!
3.1.2006 19:06:30   
dadica
Na kratko sem jo že enkrat opisala,pa bom sedaj bolj konkretna;ker sem brala moje januarčice kako so prestrašene, ko berejo same "dolge" zgodbe.
Tako je bilo:
Rok sem imela 13.januarja,16 decembra ko sem začela s porodniško pa so se začele prve bolečine v križu,pojavljale so se celo popoldne nekje 5 ur na 15 minut in nato so zvečer ponehale,pa sem mislila lažni popadki in nadaljevala normalno dalje.V soboto sem imela dva takšna "popadka",v nedeljo tudi samo dva,v ponedeljek pa me je okrog 10 ure dopoldan spet zvilo.Samo to pot so bile bolečine že kar hude,nato sem pričela še bruhat in vedela sem da to ne bo dobro.Zato sem šla v porodnišnico na kontrolo,kjer so ugotovili lažje popadke in da sem odprta za en prst.Zadržali so me na opazovanju.Še vedno sem bila prepričana da grem naslednji dan domov, ker ne bom kakšna dva tedna ležala v porodnišnici.
Ko se je stemnilo pa  se mi je začela kalvarija.Nisem in nisem mogla spat.Moj user posted image je v trebuhu tako brcal kot do sedaj celo nosečnost ponoči ne,pa sem hodila po hodniku kot Baltazar in čakala jutra.Zraven tega me je pričel bolet še zob, tako je bila slika popolna.No ko sem ob treh ponoči končno zaspala pa sem se čez 15 minut zbudila vsa mokra,vstala sem iz postelje in voda je še kar tekla.Poklicala sem sestro in ob 4 zjutraj so me peljali v porodno sobo.Priklopili so me na ctg in ob šestih zjutraj so ugotovili da ni nič močnejših popadkov in da se ne odpiram.Vstavili so mi umetne popadke, ki do osme ure niti niso boleli.Ob osmih je prišel moj mož in takrat so se popadki kar močno stopnjevali,Malo sem med popdaki bruhala večino časa pa prespala ker sem bila res utrujena.
No na kratko ob 12.07 sem že rodila prelepega fanta ki je na svet pokukal v 36 tednu in zato je bil dva dni v topli posteljici.
Če sedaj na hitro pogledate sem bila v 4 urah rešena vsega.Presredek je cel, samo par šivov odzunaj je bilo!
Vsa čast mojemu možu ki mi je stal ob strani in me bodril, ter vsa pohvala babici(Imena si žal nisem zapomnila),brez nje mi ne bi uspelo.
Tako to je moja zgodba,mogla sem malo zakomplicirat ker drugače ne bi imela kaj napisat,ker je šlo kar hitrouser posted image glede na to da je bilo prvičin prepričana sem da ni bilo zadnjič.
Zato kar pogumno vse ki vas še to čaka.

lp DADICA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOJA ZGODBA!
3.1.2006 19:10:13   
Anonimen
Srečka, to pa je res bilo hitro. user posted image user posted image user posted image Sicer pa si verjetno bila kar prestrašena, ker te je vse skupaj tako presenetilo, ne?


(odgovor članu dadica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOJA ZGODBA!
3.1.2006 19:13:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ...se je pa res malčku mudilo na svet k mamici v naročje...
Nati

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOJA ZGODBA!
3.1.2006 19:13:21   
dadica
V tistem ko se je začelo sploh ne, kriza je bila potem ko so otroka odpeljali na opazovanje in spooh nisem vedela kaj je z njim,pa potem ko sem ga prvič vidla tako malega v tisti topli posteljici,takrat pa je res bila kriza in sem dva dni samo jokala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOJA ZGODBA!
3.1.2006 21:23:20   
PBJ
user posted image user posted image  dadica. Važno je, da je z mamico in user posted image  vse OK.

Pa še naprej se veselo cartajteuser posted image user posted image ...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOJA ZGODBA!
4.1.2006 16:59:53   
Eviii
čestitke in veliko nežnosti in radosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOJA ZGODBA!
5.1.2006 9:12:52   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MOJA ZGODBA!
5.1.2006 12:04:24   
amy26
Čestitke Dadica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MOJA ZGODBA!
5.1.2006 22:49:00   
wallery
user posted image user posted image

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MOJA ZGODBA!
6.1.2006 22:49:19   
Pia73
user posted image  Čestitke! user posted image

Čas res beži. Sploh nisem vedela, da si že tako daleč. user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MOJA ZGODBA!
6.1.2006 22:56:21   
KODA
user posted image user posted image čestitke obema.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MOJA ZGODBA!
7.1.2006 23:31:03   
miška piška
Čestitke!user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MOJA ZGODBA!
15.1.2006 14:39:06   
matahari
user posted image user posted image  iskrene čestitke pa obema veliko zdravja in mladi družinici veliko veselja z user posted image

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MOJA ZGODBA!
15.1.2006 15:14:37   
Tejči
Čestitke!! user posted image  user posted image   user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MOJA ZGODBA!
15.1.2006 15:16:30   
janjja
Si ena izmed srečnic -pri meni je porod trajal 12 ur in se končal z vakuumom, ki pa je prijel šele v četrto. Na koncu so me že zbujali iz nezavesti, v katero sem padala od bolečin. Tako so me prerezali da imam še zdaj na nogi (po bedri) brazgotine, devet zunanjih šivov in pet notranjih.

Tako da- mene definitivno ne bodo več videli v porodni sobi. Mogoče v operacijski ko mi bodo carskega delali pa še to mogoče čez kakih pet let.user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MOJA ZGODBA!
15.1.2006 15:18:09   
janjja
Aja vsekakor pa iskrene čestitke in veliko caartanja, ker ko enkrat imaš to štručko si življenja ne predstavljaš več brez nje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MOJA ZGODBA!
15.1.2006 16:03:57   
Marogica
Čestitke dadica in dosti cartanja.

Je pa zanimivo, kajti jaz sem imela tudi rok 13.1., vendar 2005, rodila pa sem v 36. tednu-15.12.2004. Moj princ je bil pravi borec in je vse nadoknadil, tako, da je imel pri enem letu skoraj 11 kg. Tako, da ne skrbi, vse bo še v redu

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?