|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mačehe in vresje
17.9.2007 9:27:09   
BLAŽIKA
A ste imele mogoče že kdaj na balkonskih koritih čez jesen in zimo posajene mačehe in vresje.? A je to sploh primerno za balkon glede na to da se mačehe sadijo na pokopališčih?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 9:28:49   
Anonimen
Ja, jaz sem imela. Sicer mačehe pozimi malo poležejo, ampak se spomladi spet dvignejo in cvetejo vse tja do junija. To, da so britofske rože je zgolj predsodek.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 10:23:20   
Blejka26
jaz ravno to nameravam letos-bom kupila viseče mačahe,da bo bolj prišlo do izraza.Mačeham pa itak paše če jih mal sneg pokrije tko da mislim da bo lepo.user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 10:31:07   
BLAŽIKA
Sem jih ravno sedaj prinesla iz tržnice tako, da bom jih sedaj za sigurno imela posajeneuser posted image . Kakšne pa so viseče mačehe? Za to še nisem slišala pa nisem jih še niti videla ali pa ne vem da je to to user posted image
Albina sem si kar mislila, da niso samo britovske samo tam jih pač največ vidiš pa sem malo pomislila.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 12:14:22   
honey
To, da so mačehe britofske rože je isto, kot cimprese - da so tudi za na britof. Ma ja, pa kaj še. Daj na okna tisto, kar ti je všeč! Jaz sem recimo včeraj videla v vrtnariji na našem koncu modro vresje. Takoj danes ga bom šla kupit, ker se bo odlično skladalo z barvo fasade - je modra, namreč user posted image . Pa mogoče bom res kakšno mačeho vtaknila vmes.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 12:25:26   
Blejka26
jaz mislim da so veseče mačehe zelo podobne navadnim mačeham.tudi jaz sem prvič slišala-zadnjič mi je tašča povedala.Je treba probat


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 13:22:03   
KIKI****
user posted image
men je toča v torek moje prelepe pelargonije premenila v okleščene trske, brez cvetov in listjauser posted image

drugo leto sem zakleta da rož ne bom več imela, saj mi jih toča vsako eto pokonča.user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mačehe in vresje
17.9.2007 13:30:54   
Blejka26
jaz sem bila lansko leto tko neumna-pametna,da ker sem mela res prelepe rože sem jih dala z balkona dol,ko sem videla da se prebližuje huda nevihta.in srečo sem mela -rešila sem jih

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mačehe in vresje
18.9.2007 20:26:45   
BLAŽIKA
Evo sem že posadila mojo jesensko - zimsko cvetje in je res super.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mačehe in vresje
18.9.2007 20:32:04   
Blejka26
jaz mam pa še te pelargonije zelo lepe in dolge tko da mi jih je škoda vržt,tko da bom jaz to posadila ko bodo te rožice grde.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mačehe in vresje
24.9.2007 14:01:35   
honey
Še eno vprašanje glede vresja: kako se to zaliva? Mislim dobro, jeseni že, kaj pa čez zimo, ko je zunaj mrzlo - recimo pod -10°c? A ne zmrzne zemlja?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mačehe in vresje
5.10.2007 8:35:53   
dana
To pa tudi mene zanimauser posted image . Pa še to, ali jih je treba kaj pokriti če je res hud mraz (tako mačehe kot vresje)?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mačehe in vresje
20.10.2007 18:13:55   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

jaz mislim da so veseče mačehe zelo podobne navadnim mačeham.tudi jaz sem prvič slišala-zadnjič mi je tašča povedala.Je treba probat



viseče mačehe se zelo lepo razrastejo, imajo jih v rumeni, modro-oranžni in vijolični barvi, so drobnocvetne. Jaz sem si posadila v korita 80 cm 4 mačehe, rumeno, modro-oranžno, pa spet rumeno ter modro-oranžno, v drugo korito pa isto.za zalivanje, pa ko se spomniš, ampak pozabiti ne smeš. user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?