|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maca
15.7.2014 12:41:37   
gargica
Živijo punce,
ali ima katera izkušnje z maco?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maca
16.7.2014 9:05:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gargica

Živijo punce,
ali ima katera izkušnje z maco?



Ja.Zanosila sem čez 4 mesece. Maca kapsule

(odgovor članu gargica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maca
15.8.2014 8:44:27   
Sassika
Pozdravljeba. Sama sem si kupila maco pred časom,ampak ne gre in ne gre mi po grlu dol user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maca
16.8.2014 13:40:19   
Tikie
Pozdravljene punce.
Že nekaj časa vas berem in sem se odločila da se vam končno pridružim, saj sva tudi midva začela delat na user posted image
Po priporočilu prijateljice sem si tudi jaz kupila Maco (tisto v prahu iz Mullerja).Vonj in okus sta meni naravnost ogabna, zato se moram prav prisilit, da jo zaužijemuser posted image ponavadi zmešam v kakšen naraven sok ali kapučino.Sedaj jo jemljem komaj en mesec, pa bomo videli kaj bouser posted image
Anonimen a si ti imela pred jemanjem mace kakšne težave, da si jo začela jemat in nato zanosila, ali kar tako?

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maca
18.8.2014 9:05:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

Pozdravljene punce.
Že nekaj časa vas berem in sem se odločila da se vam končno pridružim, saj sva tudi midva začela delat na user posted image
Po priporočilu prijateljice sem si tudi jaz kupila Maco (tisto v prahu iz Mullerja).Vonj in okus sta meni naravnost ogabna, zato se moram prav prisilit, da jo zaužijemuser posted image ponavadi zmešam v kakšen naraven sok ali kapučino.Sedaj jo jemljem komaj en mesec, pa bomo videli kaj bouser posted image
Anonimen a si ti imela pred jemanjem mace kakšne težave, da si jo začela jemat in nato zanosila, ali kar tako?



vse preglede vsa dala čez jaz in mož in so rekli da je vse ok z nama in naj spremenimo stil življenja ...in tako sva začela moj je nehal pit in kadit sva začela hodit na sprehode vsa začela maco kapsule pit,brez stresa,zdravo se prehanjevat veliko sadja in zelenjave in nam je ratalo.

(odgovor članu Tikie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maca
18.8.2014 9:32:47   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
moj je nehal pit in kadit sva začela hodit na sprehode vsa začela maco kapsule pit,brez stresa,zdravo se prehanjevat veliko sadja in zelenjave in nam je ratalo.



Kako lahko ob tolikih hkratnih spremembah še na drugih pomembnih področjih utemeljiš, da je samo določen dodatek tisti, ki je pripomogel k uspešni zanositvi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?