|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice (25. 9.)
25.9.2005 9:18:54   
lenika
Dobro jutro majčice. Kako ste kaj danes? Meni je bilo včeraj zvečer prvič malo slabo. Predvidevam, da zato, ker sem bila preveč požrešna in sem milila, da moram pojest vse kar vidim. Danes je spet bolje. Kako ste pa ve kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice (25. 9.)
25.9.2005 14:49:00   
Nejka23
Tudi jaz sem majcicauser posted image
Zaenkrat je vse v najlepsem redu, edino prsa me zelo bolijo,vse me tisci, se samo majcka, ce nimam modrcka gor. jutri si grem kupit enega udobnega (sedaj imam vzrok,hihihi) Slabo mi ni in upam,da tako ostane!
Nejkauser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice (25. 9.)
25.9.2005 16:14:10   
lenika
Nejka čestitam. V katerem tednu si pa ti in kdaj si zagledala user posted image ?

(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice (25. 9.)
25.9.2005 17:29:11   
sania
Ojla,

najprej vse čestitke tudi od mene Nejka 23. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes tako zaspana, slabost tu pa tam, pa prsi me bolijo.
Sem pa zelo napihnjena, saj mislim da mi sedaj še ne raste trebuh user posted image . Kako je s tem pri vas? Sem pa stopila v 8 teden.

Lpuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 7:15:04   
majamo
Hojla majčice

Tudi jaz sem stopila v nov teden. Trenutno mi je spet slabo. Pa ne vem več kaj naj naredim. user posted image Nič mi ne paše, shujšala sem za 1,5 kg, ker mi ni nič za jest, kar pa se silim, je pa pol še huje. Ne vem no. Slabosti kar ne nehajo. Včeraj sem se malo s kolesom vozila, pa sem mislila da bom pol kar dol padla. user posted image

Dajte rečt, kaj ste doma pa v službi že povedale? Jaz sem samo eni sodelavki, šefici pa še nisem, pa doma tut ne. Boma še počakala kakšen mesec.


(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 7:16:08   
majamo
Aja pa tudi jaz čestitam Nejka 23

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 9:44:07   
puncica
Ojla!
Slabo mi je tako tako, no ni glih ful, je bilo že huje. Sicer pa sem po starem, se mi pa zdi da se mi že mal trebušček pozna. Me je pa v petek sodelavka šokirala ko je začela kaj je puncica (ime) kako si kaj, a je kej drugač, pa se mi smejala, zdej pa ne vem al je šlogarca al kajuser posted image , ker je že pri prvi nosečnosti rekla da je ona že ful prej vedla da sem jaz noseča.
Staršem pa sem povedal v soboto in tašči pa tastu pa še ne, čakam na mojga da pove, ker jaz sem mojim on bo pa njegovim.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 12:14:59   
Anonimen
helo!

evo me ! js sem pa doma na bolniški. mi je blo slabo za pop***. no zdej je že bolš, mal počivam pa tko. do konc tedna bom doma pol bom pa vidla kako in kaj bo dalje. sem pa še zmeri tko hit zmatrana da je kej.

js povedala že vsem :) js sreče ne morm skrivat user posted image

čau bau
lara

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 15:20:15   
lenika
Meni je pa full slabo. Včeraj zvečer sem trikrat bruhala in sem bila tako slaba, da sem mislila, da danes ne bom mogla zjutraj v službo. Zjutraj je bilo nekoliko bolje, tako, da sem šla v službo, sem pa komaj zdržala. Bolelel me je želodec od bruhanja, imela sem tudi občasne krče v želodcu. Od bruhanja pa me boli tudi grlo. Tako, da počutje je obupno. Upam, da bo bolje. Povedala nisem še nikomur, čakam prvi pregeld, ki bo čez 2 tedna, sem si pa rekla, da če bo hudo in ne bom mogla delat, bom šla pač na bolniško.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 15:26:10   
puncica
lenika a nisi ravno ti jamrala da zakaj ti ni slabouser posted image Evo zdaj pa imaš. No men je pa bolje, tako da bruham nič več ne.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 17:40:39   
lenika
Ja Punčica ravno jaz sem jamrala, zakaj mi ni slabo.user posted image  No, ampak sedaj sem že boljše volje. N pregled bi morala iti čez 2 tedna, pa sem zaradi bruhanja danes popoldne poklicala v ginekološko ambulanto in mi je rekla naj se pridem pokazat. Ko sem prišla tam mi je naredila ultrazvok in videla sta se plodek in srček. user posted image  Bila sem zelo vesela. Ugotovila je, da sem celo malo več noseča kot sem sprva mislila. Vzrok je to, da mi je že nekaj packalo par dni preden sem dobila zadnjo menstruacijo in očitno sem imela tudi ovulacijo prej. Glede na to bom sedaj za tri dni popravila svoj trakec. Nato so me poslali še na preiskavo urina in krvi v laboratorij. Dala mi je tudi telefonsko številko, kam se lahko naročim na nuhalno svetilno.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 17:44:22   
Anonimen
Sej ne vem o čem sploh govorite, sam LENIKO bi mal pozdravla!! Kako si kej? Se držiš?

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice (25. 9.)
26.9.2005 17:50:33   
lenika
O hothien, lep pozdrav. Ja kot vidiš mi je kar slabo, ampak sedaj , ko sem po prvem pregledu, sem že veliko bolje. Kako pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?