|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčki 2010
9.5.2010 13:30:52   
nincy29
Ker nisem še zasledila teme za majčke 2010 jo zdaj odpiram.

Jaz sem našega sončka Nika prvič objela 1.5.2010 ob 8.40. Velik je bil 54 cm in težek 3240g. Od torka smo že doma in se pridno dojimo in spimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.5.2010 14:03:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčki 2010
9.5.2010 22:15:05   
nynna
Še jaz se štempljam. Rodila 5.5. punčko Zojo 3130g in 50cm. Razen res grozno bolečih bradavic je vse ok z obema.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 7:05:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčki 2010
10.5.2010 16:21:31   
Teja K
Majske mamice čestitke!!!

Večina se bo k vam pridružila čez nekaj časa, če prav je nekaj majčic že rodilo, ampak se javljajo še pri nas "Čvekanje v pričakovanju"!

Želim pa vam, čim več mirnih noči, uspešnega dojenja, carkljanja in veliko časa za čvekanje na forumu user posted image !

Živepo... kaj pa ti počneš tu? Mislim, da sva medve zmenjeni, da bova zadnji tam user posted image user posted image  in glede na to kako pri meni gradnja kaže, bom jaz se sem pridružla leta 2011user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčki 2010
10.5.2010 17:03:26   
Anonimen
Zdravo mamiceuser posted image user posted image

Najin Benjamin je prikukal na svet 5.5.2010 ob 16.37, težak 3800g in velik 52cmuser posted image user posted image user posted image Mi smo se danes prvič podojili, jeeeeeeeeee - KONČNO!!! Smo se matrali 2 uri, da smo mu dopovedali, da je treba zagrabit cel kolobarček, ne pa le bradaviceuser posted image Upam, da bo sedaj šlo in bom lahko prsno črpalko vrgla nekam v kotuser posted image čez dan ne spimo kaj veliko, ponoči pa smo danes spali od 1ih pa do 6ih, seveda pri mami in ateku na postelji, ker se v zibki dere vsakih 5 minut, tako, da bo pač najin otrok razcrkljanm ali kaj, pa mi je pra vseeno, ker ne mislim vstajat vsakih 5 minut.

Kdaj pa kaj nastanejo krčki?? Me je že sedaj strah tegauser posted image

Lep pozdravček

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 10.5.2010 17:06:48 >

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 18:29:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčki 2010
10.5.2010 18:36:52   
julka8
živjo!

no da se še tle pofočkam; naš Miha je bil rojen 25.4. ob 4.25 uri zjutraj, velik 48 cm in težak 2940 g. Včeraj je bil star 2 tednauser posted image
nekaj časa smo imeli nekaj težav s hranjenjem, najprej se je samo dojil, pa je bolj lene sorte in se je bolj afnal, ni pridobival... tko da smo zdej na črpalki in dodajamo tut AM. zdej je pridno začel jesti in se rediti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imel je tudi alergično reakcijo, tako da sem sedaj bolj kot ne na dieti in si počasi dodajam ostalo hrano da ugotovimo od česa je dobil alergijo...
drugače pa smo v redu, večinoma spi, je in veselo kaka user posted image user posted image

LP


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčki 2010
10.5.2010 18:38:36   
julka8
aja za tiste ki ne veste zakaj sem med majčki, ker je bil PDP 6.5.2010, pa je naš poba malo pohitel user posted image

no zdej pa res LP in velik lepih trenutkov tut ostalim mamicam in še user posted image

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčki 2010
11.5.2010 8:31:28   
lemavrica
6.5.2010 se je nama in starejšemu bratcu Jaki pridružil Žiga težak 2940 in velik 50 cm. Zaenkrat se še lovimo pri dojenju, je bolj lenušček in ga moramo porediti, tako da črpam in dodajam ampak ko bo močnejši verjamem da se bo začel dojit.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčki 2010
11.5.2010 14:27:12   
nincy29
dobrodošle vse noveuser posted image user posted image

aprilčica pa sva obe majčici postaliuser posted image user posted image .naš pa pridno spi in je..danes je spal od 20.30 pa do 1h nato pa od 1h do 5h.je res priden zaenkrat!dojenje nama super teče..je imel včeraj že 3520guser posted image user posted image ..pridobiva še 1x več na teži kot je treba.mene edino še šivi matrajo..so se mi vneli in imam od petka antibiotik..ampak bolečina je še zmeraj prisotna..hvala bogu je vsaj dež zunaj te dni in mi usaj ni žal ker nemorem vozičkat it zaradi šivov.uf naš tut pri nama spi..ko gre v posteljlco se hitro zbudi..mah kaj naj se pa malo crta...samo enkrat je tak majhenuser posted image user posted image .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčki 2010
12.5.2010 8:48:51   
Anonimen
Jutro, no, zame že kar dan, nisem nič spala, ker je bil mali tako tečen, da ni za nikamor. Včeraj sva imela na obisku patronažno, pa potem še čez cel dan obiske in je čsto padel iz ritma ven (spanje, dojenje, previjanje) in se je potem drl vsakih 10 minut. Ponoči mi je pa celo noč na joški visel, bog ne daj, da sem mu jo hotela ˝izpulit˝ iz ust, je takoj protestiral. Pa ne bi rekla, če bi vsaj jedel (saj ne vem, a je kaj, ali ne, ker sem bila tako zmatrana, da sem zraven kar zaspalauser posted image ), ampak se je večinoma crkljal. Ko sem mu pa dudo porinila jo je pa ven vrgeluser posted image Obup! Zdajle zjutraj se pa tudi tečka nekaj in noče spat. Saj bi bilo vse ok, ampak jaz sem sama doma in ne morem ne počivat, ne naredit kaj, ne ničuser posted image user posted image

Ok, upam, da bo kaj bolje, bom nehala jamrat.

Nincy: kako si vedela, da so se ti vneli šivi?? Ker mene so nazadnje v P pogledali, zdaj ko sem doma, pa noben. Vidva pa lepo napredujeta s težouser posted image user posted image Mene je pa strah, da ne dobiva nič gor. Včeraj mi ga ni tehtala, upam, da ga bo jutri.  Pri tem dojenju jaz pojma nimam koliko mi pojeuser posted image user posted image Pa če ima dosti. Ker ko se crklja, mu jaz potem dojko kar izpulim iz ust, ker mi čisto ranira bradavice (pustim ga kakih 5-10 minut, potem pa res ne več). Upam, da lepo dobiva gor.

Lp

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčki 2010
12.5.2010 10:48:44   
nincy29
aprilčica pri meni je bilo tako da sem po porodu bla čist ok..ok šive sem malenkost čutila in na riti tut sedet nisem mogla ma je blo ok.u torek so me odpustili iz bolnice...še zmeraj use ok..potem v sredo zvečer so se začele bolečine..zmeraj hujši..to se je zmiri bolj stopnjevalo do petka ko nisem od bolečin niti tamalega upala več previt.u petek je patronažna prišla in sem ji omenila težavo in me je pregledala(če imaš tut ti kakšne težave ti ona pomaga) in že ko mi je malenkost odmaknila da pogleda sem zakričala od bolečin.napotila me je takoj al v bolnico al k moji ginekologinji.tako da sem takoj do gin. šla in me je pregledala in rekla da se je vse unelo in mi antibiotik dala..sem pa ful malo šivana..lih 2 šiva in useno se je unelo.a ti maš tut kake probleme s šivi??

glede dojenja in pridobivanja teže..jaz sem tut bla v strahu da mali ne pridobiva dovolj zato ker mi ne dosti časa visi na joški..ma sem ugotovila da se ful motim ker mali v tistih 10 min poje več kot dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčki 2010
12.5.2010 13:50:21   
Anonimen
Jaz sploh ne vem koliko imam šivov, mi je pa moj povedal, da sem bila zaradi vakuuma ful raztrgana. Tudi ne vem, če imam samo zunanje šive... Si imela kaj bulic?

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčki 2010
13.5.2010 13:27:28   
nincy29
bulic??

ste vagali danes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčki 2010
13.5.2010 18:15:16   
Anonimen
Kar take bulice so se mi naredile, pa moj pravi, da so se njemu, ko je imel šivano nogo tudiuser posted image Kaj pa vem...

Jaaaaa, smo se vagaliuser posted image user posted image V treh dneh je pridobil 110guser posted image user posted image user posted image user posted image In to samo z zizanjemuser posted image Brez pumpanja ali kakšnega dodatka. Sem fuuul veselauser posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčki 2010
13.5.2010 20:01:10   
nincy29
aprilčica super..mi smo se tudi danes spet vagali in imamo že 3700guser posted image user posted image ..je v 3 dneh 180g pridobil..user posted image user posted image mi smo  tudi brez dodatka in črpanja(trkam na les),edino jaz nastavke uporabljam da mali lažje zizo prime.

meni se je edino na zadnjici odluščila koža..med ritnicami..in to kar fejst..do krvi..zdej cca.5 dni z bepantenom mažem in se je stanje bistveno izboljšalouser posted image user posted image .pa krvavitev zgleda da se počasi ustavlja..sej po tolkih dneh hvala bogu..




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 8:34:33   
Anonimen
Oooo, vi ste še bolj pridni s pridobivanjem teže kot midvauser posted image user posted image Moj je že tako debeluščekuser posted image user posted image Trenutno ima 3710g. Upam, da kmalu prideva nazaj na porodno težo, ker je res kar precej izgubil na začetku, ko sva imela take problemeuser posted image

Jaaa, zaradi čišče sem te mislila še vprašat. A naj ne bi bila sedaj kri temnejša?user posted image Ker moja je ful svetla... Pa, ful je odvisno od dneva, včasih veliko krvavim, včasih pa skoraj ničuser posted image Komaj čakam, da je bo konec. Mi gre tako na živce. Pa še ti grozni vložki...

Mi smo pa že nabasali na krčkeuser posted image user posted image user posted image Danes dobim po pošti (mi je včeraj sošolka poslala) kapljice iz Avstrije in res upam, da bodo pomagale (mislim, da je Dacy rekla, da ima tudi te in, da so jima ful pomagale). Pa nič takega ne jem, ne vem, nouser posted image Pa res sem mislila, da se ti krči pojavijo kasneje, ne pa že pri 9 dni staremu dojenčkuuser posted image Ponoči nisem nič spala, pa je drugače fuuul priden. Včeraj je spal od 11ih pa do 8ih (vmes je 2x zizal - ne vem kdaj, sem ga samo pristavila na prsi, da je naredil svojeuser posted image user posted image ). Danes pa popoln obup. Zizal bi kar naprej, so mi bradavice skoraj odpadle, pa še krči so ga dajali... Bošček mojuser posted image

Lep pozdravčekuser posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 14.5.2010 8:36:14 >

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 9:22:59   
lemavrica
Mi se tudi lepo redimo, od odpusta v nedeljo do včeraj je dobil 270g. Jaz pa mu še kar dajem načrpano mleko, ker ponoči bi on bolj spal in ne sesal,tako da ko neha sesat dobi še načrpano po flaški.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 9:35:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Mi se tudi lepo redimo, od odpusta v nedeljo do včeraj je dobil 270g. Jaz pa mu še kar dajem načrpano mleko, ker ponoči bi on bolj spal in ne sesal,tako da ko neha sesat dobi še načrpano po flaški.


Meni se pa sploh ne da črpat. Verjetno zato, ker sem prve dni samo črpala, črpala in črpala. Se mi je zdelo, da malega samo previjam, črpam, mu dajem jest, malo spi, potem pa ponovi vajouser posted image user posted image Bravo za tako lepo pridobivanje težeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 10:03:18   
barvar
Da se na hitro še jaz javim. Najin Maj se je rodil 6.5.2010 ob 3.38. Velik je bil 51cm in težek 3140g. Je bolj suhcen. Prve dni sva imela precejšnje težave z dojenjem, sedaj pa nama je res lepo steklo, tako da pridno jemo in spimo user posted image user posted image user posted image . Me pa nekaj zanima; a katera pozna kapljice proti krčem, ki se dajo kupit v Avstriji? Baje zelo pomagajo, pa me zanima kako se jim reče. Sicer jih ne rabimo (in upam, da jih ne bomo), ampak bi jih za vsak primer rada imela doma če bo slučajno potrebno.
Uživajte v lepem sončku user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 16:35:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barvar

Da se na hitro še jaz javim. Najin Maj se je rodil 6.5.2010 ob 3.38. Velik je bil 51cm in težek 3140g. Je bolj suhcen. Prve dni sva imela precejšnje težave z dojenjem, sedaj pa nama je res lepo steklo, tako da pridno jemo in spimo user posted image user posted image user posted image . Me pa nekaj zanima; a katera pozna kapljice proti krčem, ki se dajo kupit v Avstriji? Baje zelo pomagajo, pa me zanima kako se jim reče. Sicer jih ne rabimo (in upam, da jih ne bomo), ampak bi jih za vsak primer rada imela doma če bo slučajno potrebno.
Uživajte v lepem sončku user posted image .



Jaz sem jih ravno danes dobila. Reče se jimAntiflat. Če bodo pa pomagale, ti pa javimuser posted image user posted image

(odgovor članu barvar)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 16:38:00   
san
da se še jaz pofočkam

naš voranc pa ima danes že en teden, no, čez 3 urceuser posted image . na svet je privekal 7.5.ob 19:18 dolg51 cm, težak pa 3370 g, og 35 cm. je priden jedec že od vsega začetkauser posted image . moje prsi so se pa tudi že privadile, da imamo takega jedota. tudi ni veliko izgubil na težidrugi dan, le 100 g, potem pa je že začel pridobivat nazaj. sicer me je že malo skrbelo, da bom dobila mastitis, ker se mi je neverjetno veliko mleka tvorilo, da ne govorim o velikosti prs, pa sem si potem uspela izčrpat na roko in je bolečina popustila po dveh dneh. drugače je pa tudi zelo priden, lepo spančka in ga sploh ne moti direndaj starejši bratov in sestre. popek nam je že odadelin se lepo celi, patronaža pa pride prvič v ponedeljek.
rugače pa je bil sam porod hiter, 2 urci in tokrat prvič brez šivovuser posted image . imam pa hemeroideuser posted image , ampak se je v tem tednu stanje že zelo izboljšalo!

krčkov še nimamo, joj bi jih kar preskočila, če bi lahko, ker pri tretjem je bilo res hudo... za kapljice pa ne vem... je baje več različnih...

a kaj pazite na hrano zaradi krčev? jaz priznam, da še nič...

ste že kaj šle na sprehod z njimi? jaz sem pri tretjem že otvorila sezono sedmi dan, za 15 minutk, danes se mi pa vreme sploh ne zdi primerno, ker preveč piha...

toliko za prvič od mene

lep danuser posted image

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 16:40:41   
san
aja, čišča. ni več tako obilna, je pa še vedno rdeča. se mi je pa vedno do sedaj (3 krat) vleka 6 tednov, pa vmes je že skoraj ni bilo,pa je bila že čisto svetla, potem pa spettemna, pa obilna...

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčki 2010
14.5.2010 16:42:31   
san
se opavičujem za presledke in napake, mi tipkovnca zeloooo nagaja, nekatere tipke slabo primejouser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?