|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:41:13   
Tejči
Zanima me, kateri kužki so najbolj primerni za v stanovanje. Torej, da so majhni, da ne smrdijo, ne puščajo dlak...ter da so primerni za otroke, za cartat...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:46:28   
katra55
Mops. 

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:46:54   
naja17
Plišasti kužauser posted image  Ker po moje noben ne bo ustrezal tem opisu.... Sori....

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:47:07   
Anonimen
Plisastiuser posted image ,saj se hecam,jaz sem imela Yorkshirskega teriercka.Psicko,nikoli ni lajala,zelo je bila cista,dlaka ji ni izpadala...jo je bilo pa potrebno veliko vozit na sprehode,je bila bolj zive sorte in veliko skrbeti za dlako,sicer se ji je hitro zavozlala.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:47:37   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Mops. 


Mops je fenomenalen, ampak pušča dlake in to ful...

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:48:09   
Anonimen
Kako smo slozne in vse istocasnouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:51:27   
Anonimen
Maltežani so taki ... dlake ne puščajo (nimajo zimske in poletne dlake, ampak skos isto, ki jim odpada recimo tako kot lasje pri človeku) in nimajo izrazitega vonja. Res pa je, da jih je potrebno veliko na sprehod vozit, jih česat vsaj 2x na teden (če imajo dolgo dlako) in se veliko z njimi ukvarjat ... ampak tako je s katero koli pasmo.

No tole je pa naš lepotec, na njegov 2. rojstni dan:
user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 14.11.2008 12:54:22 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 12:53:09   
Tanik
jaz menim da psi niso primerni za majhne otroke razen pod nadzorom odraslih oseb. a si ti želiš psa ali si otroci želijo psa?
 je pa res da ne vem koliko je otrok star.
zato ker so pač (nasplošno govorim) odrasli zelo neodgovrni. kupijo otroku psa, ta se ga naveliča in bogi kuža pristane na cesti, v zavetišču ali ga dajo usmrtit, pa še bi lahko naštevala.
ne rečem da si ena izmed takih, samo pravim kaj se dogaja.

pa vsak pes ima vonj, na svoj način in z vsakim psom je delo, sploh če je noter (lulat, kakat, česat, kopat, strižt,...).


< Sporočilo je popravil natka28 -- 14.11.2008 12:54:07 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 16:35:20   
ROŽICI
ali pa čivava.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 16:51:45   
nuala
Dlako puščajo skoraj vsi. No, obstaja mehiški goli pes, ki je brez dlake.
Brez vonja je shar pei, vendar ni ravno majhen in resnici n ljubo je precej butast,.
Majhen pes za v stanovanje je mini pinč, mops, buldog, čivava, p dolgodlaki kot pekonezer, maltežan, mali pudelj - odvisno od tega, koliko časa imaš za sprehode in koliko bo pes sam.
Mali pes za cartat je king cherels spaniel ( meni jke ljubši v različici kavalir )npr. zelo ljubek pes, vendar za otroke morda nekoliko plašen.
Za otroke so fini psi kot je labradorec, zlati prinašalec, nekatere molosoidne pasme. Pravzaprav ima otrok veselje z vsakim šolanim in na otroke navajenim psom, ki ni nervoznega značaja.
Tako da, težko je združiti vse, kar si napisala. Poskusi oceniti, keteri kriteriji so bolj in kateri manj pomembni.  Zelo pa mi je všeč tvoje razmišljanje, sovražim namreč ljudi ki jim je na videz všeč doberman ali husky in že ga kupujejo ne glede na razmere in potrebe.
Jaz ti priporočam morda francoskega buldoga ali Cairnskega terierja.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 17:02:21   
principessablu
no mi mamo že  drugega yorkija,prvi je po 15 letih umrl,to je edina pasma,ke res ne pušča dlak in je res super,tamala je stara 1.5 leta in se mata super...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 17:41:32   
Tejči
Trenutno še ne nabavljamo psa, ker še nismo toliko razčistili v glavah, zbiramo pa ideje, nasvete,...ker v prihodnosti si bomo sigurno omislili kužka, ker smo vsi nori na pse. Ko sem živela še v hiši smo imeli vedno pse, zadnji je bil zlati prinašalec, v katerega sem se prav zaljubila..a žal za v stanovanje niuser posted image Moj je tudi imel psa, velikega-v stanovanju-kar pri meni odpade-sem pri njem videla, kakšno štalo so imeli. Tamala pa je tako še premala, da bi kakršnokoli odgovornost glede živali prelagala na njo. Stara je 4 leta in enkrat bi imela muco, drugič psa. Zaenkrat bo še res ljubljenček samo plišast kužkouser posted image , za kasneje pa upam, da bomo pravilno izbrali...
Hvala vsem za nasvete..vsi so dobrodošliuser posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
14.11.2008 19:21:33   
Arwenko
Višavski terier je primeren z vidika stanovanja, vonja in ne-puščanja dlake. Dlake namreč višavec pušča res praktično nič, zaradi svoje specifičnosti - trimanja. Ga je pa treba res trimat, če ga strižeš, dlaka izpada precej več.

Z vidika otroka, za njo, praktično nebeden majhen pes ni primeren - majhni psi namreč niso dovolj tolerantni do otrok. Drugo je, če psa kupuješ ti in pač imaš otroka, v takšnem primeru gre, ampak samo če se ti zavedaš da te v bistvu čaka dvojno in to ogromno delo, vzgojit psa tako kot je treba in dopovedat otroku, da pes ni plišasta igrača. To pa ti bo uspelo samo če boš nato pripravljena. Drugače pa kaj se tiče otrok so veliki psi večinoma bolj tolerantni, ampak to ne sovpada z vašo predstavo majhnega psa za v stanovanje.

Mi imamo sicer še eno psičko za oddat, lahko se oglasite, pa sploh vidite kako bo vaša hči pse sprejela, pa da vidimo kakšen odnos sploh ima do njih in ali bi to sploh šlo skoz. Drugače ko se gre za psa ZA otroke, jaz vztrajam pri starosti najmanj 10 let, izjeme možne po resnem osebnem pogovoru.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 0:19:33   
sttj
nobeden ...................

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 6:21:19   
Petraa
Arwenko s tabio se ne strinjam da so majhni psi netolerantni do otrok.To sploh ne drži

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 10:17:29   
mojsoncek
Jaz tudi predlagam mopsa.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 11:06:10   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Arwenko s tabio se ne strinjam da so majhni psi netolerantni do otrok.To sploh ne drži


V splošnem to še kako drži. Pa to ne pomeni, da ne moreš majhnega psa in otroka vzgojit tako, da nebi skupaj funkcionirala, vedno lahko, samo dela je več. Glede na to, da pa oni niso specificirani na posamezno pasmo, ampak sprašujejo na splošno, pa motajo to vedet, da je mali otrok plus mali pes, večinoma težavneje, kot mali otrok in velik pes. Izjeme vedno obstajajo v eno in v drugo smer, to je tudi dejstvo. Zato sem ji pa tudi ponudila, da pridejo naše pogledat, pa da sploh vidijo kako bo hčera na pse reagirala ali ima sploh smisel razmišljat ali pa raje kr počakat kakšnih 5 let.

Nekdo je napisal mops...glede na to, da jim je predpostavka, da pes ne pušča oz pušča čim manj dlake, potem mops ne pride v poštev, ker mops pušča ogromno dlake, pa še to ima kratko dlako, ki se prav zapiči v vsako stvar in jo je strašno težko spravit ven npr. iz oblek ali iz kavča.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 13:25:28   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Jaz tudi predlagam mopsa.
Jaz sem imela polnih 7 let mopsa-vse drugo ČUDOVITO -samo dlako pa FULLLLLLLLLLLLLL pušča in še ogromno zdravstvenih težav imajo-tak da ga res odsvetujem
PUDLI-ne puščajo dlake-ker jih strižeš


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
15.11.2008 17:55:09   
Nikita***
To, da pes ne pušča nobene dlake, je larifariuser posted image (razen mogoče tisti goli kitajski ali kaj so že). Saj tudi ljudem izpadajo lasje. Res pa je, da enim bolj, enim manj.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
16.11.2008 14:00:55   
Pikapolonica_
Tudi pudlji ne puščajo dlake. Ne samo kitajski goli pes, ki jo pušča, saj je lahko odlakan ali pa ima dlako na ušesih, repu in nogicah.


(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
16.11.2008 14:28:31   
seny
Mi imamo mopsa , dlak pa na tono...Tako , da , će ne želite dlak po stanovanju , potem ,kar enga na baterijeuser posted image .Sicer tako je , da se ljubljenčka tako navadiš , da te dlake ne motijo oz. maš kar velik dela s čiščenjem.Mi imamo tri mesece staro punčko , pa jo na tleh ne morem imet,imamtudi igtalni center kar v stajici , moram ,kar pazit , da se naš kuža ne sprehaja glih po celem stanovanju.Moram , pa še to povedat , da je z njim , kar veliko dela , obvezno sprehodi , pa krtačenje , igranje , potem komaj notr prideš , pa bi šel on lulat...No ja , ampak ga ne dam za nič na svetu.To bitje se me najbolj razveseli , ko pridem domovuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
16.11.2008 21:52:49   
Laubica
SENY-saj to je pri mopsu-tudi jaz mojga malčka nisem mogla met na tleh-zdaj kar je naša Dafna umrla je tako čisto stanovanje da vrjet ne moreš-samo tako prazno in žalostno -ma fulllllllll pogrešamo psa-kak končamo hišo kupimo drugega psa -samo pudla

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
17.11.2008 7:26:18   
sttj
psi,mačke niso za v stanovanje,pa naj reče kdo karkoli

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
17.11.2008 9:47:10   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

psi,mačke niso za v stanovanje,pa naj reče kdo karkoli


Nima smisla reči karkoli na teke user posted image  komentarje user posted image .

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
17.11.2008 11:14:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

psi,mačke niso za v stanovanje,pa naj reče kdo karkoli


Ja pol jih pa ne rabiš met a ne.

Drgač pa običajno psi k se jih striže ful manj puščajo dlako. Kratkodlaki običajno zelo puščajo dlako.
Itak pa sesaš, pa jeuser posted image
Vonj ima pa vsaka žival če ni negovana, tko k človkuser posted image

(odgovor članu sttj)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?