|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majhen trebuh
19.12.2009 20:39:42   
Zvezdici
Sem v 27. tednu noosečnosti. In sicer me zanima, če ima še katera majhen trebuh.
Malo me moti, ker mi vsak reče, da me za 6 mesecev ni nič skupaj. Ko se vsedem, pa trebuščka res skorajda ni.

Saj nisem paničar ali karkoli.
Samo res me zanima, če je pri kateri enako? G mi sicer je izmerila trebuh in pravi, da vse štima, da je dovolj velik. Tudi na splošno pravi, da vse štima.

Vem, da je pri vsaki drugače in odvisno od vsake user posted image , pa vseeno me zanimajo še vaše izkušnje tistih, ki imate za 27. teden majhen trebušček.
Včasih, se user posted image še tako premakne, da trebuščka skorajda ni.

Upam, da nisem preveč smešna s tem vprašanjem. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 20:49:54   
Anonimen
Moja sestra je imela v zadnji user posted image še na koncu tak majhen trebuh , kot sem ga jaz imela že v 5 mesecu.user posted image Je ni blo vse skupaj nič, pa je bil mali dolg 56 cm, težak pa skor 4 kile.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 20:51:04   
Gwendolen
Jaz sem do 26. tedna nosila svoje normalne kavbojke. Samo me je precej preveč skupaj, pa na začetku me je malo pobralo, drugače se mi pa tja do dopolnjenih 6 mesecev ravno ni videlo, da sem sploh noseča.

Ne sekiraj se. Enim se tako pozna, drugim drugače. Če sicer vse štima, se res nimaš kaj obremenjevati. Ti bo pa mogoče proti koncu kar naenkrat zrasel. user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 20:54:11   
Zvezdici
didlinaa in gwendolen - hvala za odgovor! Je fajn slišati še od drugih, da majhen trebušček še nič ne pomeni.
Priznam mi gre, pa počasi na živce, ko vsak komentira da imam majhen trebušček ter če je vse sploh ok. Potem te pa to kar ostali rečejo počasi res malo napsihira user posted image . Čeprav ne razmišljam o tem kaj dosti.

Hehe.. mogoče pa res. Bo pa na koncu boben nastal user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 20:55:15   
n.nati
Ne se sekirat, jaz sem tudi imela zelo majhen trebuh, ko sem bila tik pred porodom so nekateri mislili, da sem v kakšnem 5-6 mesecu, celo ginekologinja mi je rekla, da mali sigurno ne bo imel več kot 2800 g, potem pa sem rodila težkega 3400 g in velikega 50 cm in so se vsi čudili kje sem ga imela.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 20:58:04   
blaža
Pri prvem, mi je ena prodajalka rekla, da če sem v petem mesecu nekje, pa sem še isti dan šla rodit, ( en teden pred rokom).

Pri drugem sem bla pa kot KIT.user posted image Že od kavča do veceja mi je bil maraton. ogrooomen se mi je zdel trebuh, pa še zdaleč ni bil največji, ampak v primerjavi s prvo nosečnostjo, mi je bil ogromen.

A ful sem si pri prvi želela, da bi mela vsaj malo večji trebušček.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:07:26   
slovenka
Pri meni še v 8. mesecu ni bilo zelo očitno, da sem noseča, sem potovala z letalom in vse. Potem, ko sem šla na porodniško, pa se mi zdi, da se mi je kar precej povečal, sploh pa po tem, ko je bil že rok, pa sem še kar en teden čakala. Sem si pa tudi ja z v prvi user posted image želela čim prej čim večji trebušček, sedaj v drugo imam pa večjega, pa ni ravno zaželen, bi bila rada čim dlje v običajnih oblačilih. user posted image Sem sicer na polovici, pa zaenkrat še kar gre...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:12:45   
Splišni
Uh, bodi vesela, da je tako. Če G pravi,d a je vse O.K., potem je vse O.K.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:13:16   
Zvezdici
n.nati - to je lepo slišat, da majhen trebušček res nič ne pomeni. user posted image

blaža - ja ta je dobra ja.. da so ti še na dan poroda to rekli. So se čisto mal zmotili ane user posted image

slovenka
- hehe ja saj to je to. Jaz bi tudi čim večji trebuh. Saj pomoje, če bi ga imela, tako kot je bilo pri vama ko sta 2. bile/ste noseče si pa želite manjšega user posted image .
Nikoli nismo zadovoljne. To smo pa babe, haha.

user posted image user posted image za majhne bušije! Se že boljše počutim, ko vem da le nisem edina pri 27. tednih z majhnim bušijem.
Mi je ravno prijateljica par dni nazaj rekla: sedaj si pa v katerem, 2. ali 3. mesecu. Sem ji tak pogled poslala nazaj, da če bi lahko bi ubijala s pogledom user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:15:21   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Uh, bodi vesela, da je tako. Če G pravi,d a je vse O.K., potem je vse O.K.


Saj to je res. G seveda že ve kaj govori in tudi sama mi je rekla, ko sem malce pojamrala glede majhnosti, je povedala, da dokler ona reče da vse štima pomeni da štima seveda.
Ubistvu me je samo tako zanimalo koliko vas je takih z majhnimi bušiji. Mi je potem vseeno malce lažje.
Saj pravim.. drugim se preveč pustim, pa me napsihirajo, priznam user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:19:34   
Splišni
Ja, en, samo res bodi vesela. Jaz sem sicer obratne sorte, jaz sem imela fuuuuuul velik trebih, mene so pa vsi spraševali, če grem rodit, ko sem bila ... kaj pa vem, 6 mesecev noseča. Da ne govorim kako je bilo na kakšnih službenih zadevah, ko sem bila že na porodnipki in še noseča. To so kar brez sape ostali, ko so me zagledali. Pa ful je v napoto tak trebuh, res. To v tistih humorističnih nadaljevankah, kakšnih angleških, kjer nosečnica od spredaj kakšne stvari na pultu v kuhinji naradi trebuha ne doseže - to je čista resnica, se je treba postrani obrnit, pa od strani vzet stvar, da jo dosežeš. To je šele moteče.
Tako da res, bodi kar hepi, da imaš manjši trebušček. Pa še kože ne boš imela kaj prida raztegnene, to je še en plus.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:21:56   
Hanuši
Pri meni v prvi user posted image  marsikdo v 9. mesecu ni vedel, da sem noseča, so mislili, da sem se samo malo zredila user posted image . Prve nosečniške hlače sem dala nase konec 7. meseca. Še, ko sem šla v P nisem imela občutka, da me trebuh ovira. No v drugi user posted image  me je pa začelo razganjati že drugi mesec. Na koncu sem bila kot sod na 2 nogah, pa cel projekt iz postelje vstat, pa iz enega boka na drugega se prevalit.

Tako, da kar uživaj v lepem malem trebuščku in pridno božaj mali rastoči zakladek. 

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:24:45   
Zvezdici
splišni - Joj ti čisto vrjamem, da zna biti neprijetno user posted image . Saj ubistvu sem vesela.
To je pomoje samo un stereotip, ki ga imam v glavi, da pač nosečniški trebušček mora biti večji kot je moj.

Predvidevam, da je tebi tudi potem že kar malo dop**user posted image , ko se je vsakič kdo spotaknil ob tvoj velik trebušček user posted image .

hanuši - haha si me nasmejala s tem tvojim komentarjom, da si bila kot sod na 2 nogah user posted image . Hmm če bom 2. user posted image bom, pa pomoje spet nezadovoljna ker bo po možnosti prevelik trebuh user posted image .



< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 19.12.2009 21:26:50 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 21:29:24   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Uh, bodi vesela, da je tako. Če G pravi,d a je vse O.K., potem je vse O.K.


Samo uzivaj v prijetni nosecnosti, velik trebuh ni prav nic zabaven. Meni je zacel ornk poganjat v zadnjem trimesecju in tudi kile so naenkrat skocile v ksnem osmem mesecu, do takrat sem jih pa izgubljala. Ves da sem panicarila G. ce mali normalno raste, pa mi je zagotavljala da ja. In je tudi bilo tako.

Sem se pa v prvem trimesecju sprasevala, zakaj so nosecnice tako nebogljene, ko pa sem bila povsem mobilna. Ti proti koncu takoj postane jasno user posted image .

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 22:48:03   
Goldy
zvezdici - se javlja še ena, ki je imela majhen trebušček. Sem bila ena taka spretna nosečka. user posted image  Pa tudi zredila sem se komaj 9 kg v celi nosečnosti. Je bila naša alja med bolj spretnimi (3 kg in 48 cm dolga), ampak je bilo in je še z njo vse ok.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majhen trebuh
19.12.2009 23:50:07   
Biba Buba
Meni sploh niso verjeli, da sem v 7 mescu, sem tudi mela majhen trebuh. Celo G mi je rekel, da bo otrocicek mickan, ZAHIRAN... Kaj se, mali je bil tezak 4 kg in dolg 54 cm-2 tedna pred rokom rojen.


user posted image




(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 8:17:53   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Ne se sekirat, jaz sem tudi imela zelo majhen trebuh, ko sem bila tik pred porodom so nekateri mislili, da sem v kakšnem 5-6 mesecu.


Se podpišem pod to. Je pa tudi mene motilo, ker so vsi imeli toliko za povedat čez moj 'majhen trebuh'.


_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 8:20:59   
Zala01
Jaz bom rodila 7.1., če bo do takrat pikec zdržal noter. Trebuh sploh ni velik, sem zelo mobilna, do prejšnjega tedna sem normalno hodila v službo, 9 ur na dan. Me skoraj čisto nič ne ovira. V prvi nosečnosti, pred 5 leti, pa sem imela še manjši trebuh kot zdaj na koncu nosečnosti, pa se je rodil zdrav lep fantek. Tako da za manjše trebuščkeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zala01 -- 20.12.2009 8:22:20 >


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 9:04:15   
valentinčica30
Sama 2x nisem potrebovala nikakršnih nosečniških oblačil, razen v drugo zadnji mesec. Pri prvi sem šla rodit v svojih kavbojkah so se v LJ P vsi smejali ko sem rekla da sm pršla rodit.
Sedaj  v tretje me je pa razneslo in sem ponosna lastnica kar velikega trebuščka, po moje sem sedaj dobila še tisto kar bi mogla v prvi in v drugi user posted image .user posted image user posted image  s tem da aj povem da imam dve zdravi punci obe ob rojstvu veliki51 in nekaj okoli 3 kg.
Tak da velikost ni vseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 9:08:32   
nincrli
Nč se ne sekiraj ga nosiš verejtno bolj zadaj.
Jaz tudi cel čas nisem imela velikega trebuha, tisti, ki niso vedeli da sem user posted image , sploh niso pogruntali. No sicer pa mam tud drugače malo več kg. No zdaj proti koncu user posted image trebuh tud ni ogromen, še celo eno lansko bundo lahko zapnemuser posted image user posted image
Samo je pa v 9. m naenkrat zrasel-v primerjavi s prej in posledično sem dobila miljon strijuser posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 9:45:02   
Momtobe
Ne sekiraj se. Jaz imam tudi bolj majhen trebuh. Dolgo se sploh ni videlo, da sem noseča. Šele sedaj v 9 mesecu se mi zdi, da se je kar precej povečal, ampak ga je še vedno za kakšno slabo polovico drugih user posted image .

Je pa vse ok, vse mere in vsi rezultati in teža otroka, ... Nič bat. Bodi vesela, jaz še vedno spim natričetrt na trebuhu :D (zgornjo nogo imam pokrčeno in to je to).

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:00:57   
aprilčica07
V prvi nosečnosti sem imela lep mali trebušček , nosečniška oblačila sem nosila le na koncuuser posted image , v drugo sem imela pa trebuh kot, da bi dvojčke čakala user posted image , v nosečniških cotah sem bla kr kmalu, oba otročka sta se rodila enako težka in v drugo sem se manj zredila... te logike pa niti sama ne zastopim dobro... nič ni narobe če je buši bolj majhenuser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:06:27   
manna
Menda je trebuh bolj majhen, če otroček leži zadaj - torej bolj ob hrbtenici. Jaz sem imela tudi razmeroma majhen trebuh. Kolegica, ki je imela rok en mesec za mano, je bila proti meni prav... balon!
No, meni so tudi povedali potem na porodu da nosim zadaj, pa popadke sem čutila samo v križu, spredaj pa nič. Naša pupa je mela pa 3,6 kg in 56 cm... tko da ne se sekirat.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:22:16   
3jesončki
jaz sem imela v zadnji nosečnosti tako majhen trebuh, da nihče ni verjel, da ne bo šla kolegica, ki je imela rok 4 mesece za mano prej rodit...
sicer mali ni bil ravno velikan, vendar je bilo vse v redu.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:22:19   
Zvezdici
Punce hvala vsem za odgovore!
Sedaj sem, pa res čisto zadovoljna z majhnim bušijem ter vem, da to še nič ne pomeni.
Ste me pomirile user posted image , super ste punce!

user posted image user posted image user posted image za majhne bušije.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?