|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Makarska-hotel biokovka
28.6.2011 13:41:55   
lunica12
Pozdravljeni!

Mene pa zanima če bi mi lahko kdo dal informacije o tem hotelu? Če je bil mogoče kdo tam in kako se mu je zdelo.
Že v naprej hvala


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Makarska-hotel biokovka
29.6.2011 11:33:28   
lolab
tudi mene zanimajo izkušnje s tem hotelom...sva namreč tik pred rezervacijo ampak se nemorema odločit...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Makarska-hotel biokovka
29.6.2011 11:42:35   
pety78
Mi smo bili lani.
Hotel ni luksuzen, ampak smo šli predvsem zato, ker smo iskali plažo, ki bi imela senco.
Hrana je bila super. Veliko izbire, okusna. Sobe so redno čistili, brisač dovolj na voljo, oprema pač bolj stara. Ampak smo v hotelu tako samo spali. Aja, pa kopali smo se tudi v bazenu, sploh sinek, ki je pred tem prebolel meningitis, je bil v hudi vročini v notranjem bazenu, tamala je pa tisti čas ponavadi spala v vozičku. user posted image Nam je bilo všeč, ni pa tako, da bi šli še enkrat. Sicer imamo radi dogajanje na plaži, ampak gužva....Uf...To je pa res smotano, da moraš prav prestopati folk, da lahko prideš do morja. user posted image Senčko smo sicer imeli, ampak je bilo potrebno zjutraj že rezervirati prostor. Pa saj ta gužva je verjetno tako povsod v Makarski.
Drugače pa je bil do centra Makarske prav lušten sprehod. Cel dan vozi tudi vlakec, sta bila otroka tudi čisto navdušena.
Skratka, če ne komplicirate glede luksuzne opreme, potem vam bo čisto ok. Aja, pa če vas ne moti gužva na plaži. user posted image
So pa pred hotelom tudi luštna igrala za otroke.

Če še katero zanimajo informacije iz prve roke, kamot vprašajta. user posted image


_____________________________



(odgovor članu lolab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Makarska-hotel biokovka
1.7.2011 12:39:38   
lunica12
Oooo hvala pety78! Mi je veliko lažje če mi nekdo pove iz prve roke kako je tam.Preko katere agencije ste pa šli vi? Pa ali ste imeli pogled na morje? Meni osebno luksuz ni pomemben ker na morje itak ne pridem da bom ležala v tistem hotelu not cele dneve ampak mi je pomembno da je vsaj hrana ok in da imam kje za spatuser posted image Drugače pa imamo mi punčko 29 mescev staro zato mi je koker tok pomembno kakšna je hrana.


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Makarska-hotel biokovka
1.7.2011 13:02:14   
pety78
Šli smo preko agencije Bonus. Ja, imeli smo pogled na morje. Hrana je bila pa res super, ker je bilo veliko izbire, dobrega okusa in seveda samopostrežno. user posted image

_____________________________



(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Makarska-hotel biokovka
1.7.2011 16:11:47   
lolab
tudi nama je vseeno za luksuz, ker res samo spiš tam...tako da hvala za informacijo, sma pa prav danes rezervirala tako da upam da bo super...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Makarska-hotel biokovka
19.7.2011 13:16:57   
lolab
pozdravljene,

mene še nekaj zanima glede hotela Biokovka in sicer če ima mini bar ali ne...namreč nekje sem zasledila da bi naj bil, potem na drugi spletni strani da ga ni, itd... pa me res zanima če je v sobi?? hvala za odgovor user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?