|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mala poroka
15.6.2011 13:40:42   
Jada82
Pozdravljene!

Sem se odločila, da vas vprašam za nasvet in izkušnje user posted image user posted image
Namreč, s partnerjem se avgusta poročiva. Poroka bo samo civilna, povabljenih cca. 30 ljudi. Ravno delam vabila, zato rabim kaj več informacij, pa če mi lahko svetuje katera, ki je imela malo civilno poroko ...

Gostilno imava dogovorjeno (samo kosilo bo), na matičnem uradu je dogovorjeno, obleko imam.
Zdaj me pa zanima, ali naj si omislim tudi šopek? Za kaj bi se ga rabilo?
Kaj pa fotografa?
Pa še to: so se pri vas svatje zbrali doma, ali na kraju samem?
Hm ... to mi gre po glavi ... kakšni nasveti, izkušnje dobrodošle ... user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mala poroka
15.6.2011 13:45:26   
ROŽICI
jaz sem imela tudi malo poroko.imela sem šopek in fotografa(ker sezdi zelo lep spomin).zbrali pa so se pri nama in pripravla sem male kanapeje.
potem pa smo se skupaj odpeljali na matični urad.


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mala poroka
15.6.2011 13:47:01   
Katy78
Midva sva si tudi želela majhno poroko in nas je bilo samo 15. user posted image Poroka je bila samo civilna. Fotografa sva imela, no, v bistvu naju je fotografiral možev prijatelj, ki je fotograf. Šopek sem imela zato, ker sem si ga želela, v bistvu niti nisem pomislila, da ga ne bi imela. Če ga ti ne bi imela, ti ga ni treba imeti, kakor ti pač ustreza, saj je to tvoj dan. user posted image Naju je prišla iskat moževa priča z ženo in potem smo šli tja, kjer sva se civilno poročila (imela sva poroko zunaj na prostem), svatje pa so naju tam že čakali - svatje po moji strani so prišli do svatov po moževi strani in potem so šli skupaj naprej. Poroka je bila pa nepozabna, naslednji mesec bo 3 leta in če bi se še 1x odločala, ne bi spremenila niti ene same stvari. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 15.6.2011 13:48:56 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mala poroka
15.6.2011 13:50:24   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Pozdravljene!

Sem se odločila, da vas vprašam za nasvet in izkušnje user posted image user posted image
Namreč, s partnerjem se avgusta poročiva. Poroka bo samo civilna, povabljenih cca. 30 ljudi. Ravno delam vabila, zato rabim kaj več informacij, pa če mi lahko svetuje katera, ki je imela malo civilno poroko ...

Gostilno imava dogovorjeno (samo kosilo bo), na matičnem uradu je dogovorjeno, obleko imam.
Zdaj me pa zanima, ali naj si omislim tudi šopek? Za kaj bi se ga rabilo?
Kaj pa fotografa?
Pa še to: so se pri vas svatje zbrali doma, ali na kraju samem?
Hm ... to mi gre po glavi ... kakšni nasveti, izkušnje dobrodošle ... user posted image user posted image


Sem bila v soboto na mali poroki user posted image

Svatje smo se zbrali pred matičnim, šopek je nevesta imela, tudi podvezicouser posted image Po cerkveni poroki je sledilo kosili. Aja fotografa so imeli user posted image
Glede šopka ti svetujem-imej nekaj malega,čist drugačnega...ker se mi zdi, da ti ni ravno za šopekuser posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mala poroka
15.6.2011 14:09:01   
Jada82
Aha, dobro, saj za šopek ni problem, verjetno ga v vsaki cvetličarni naredijo. Kaj pa fotograf? Pozna katera kakega dobrega? Nimam pojma ej. Sej verjetno se ga najame samo za tisti uradni del, al kako?
Ja, sem pa z Gorenjske ...
Mah res hočem drugač čim bolj v izi. Morda bom rekla kar enemu kolegu, ki rad slika .... bomo videli. Ne gre se mi tolk za tisti dan, bolj za to, da bova potem poročena ...
Sem bila pa tud jaz to soboto na eni veliki poroki ... pa sama ne bi nikoli imela take!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mala poroka
15.6.2011 14:09:42   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: tosja


Sem bila v soboto na mali poroki user posted image

Svatje smo se zbrali pred matičnim, šopek je nevesta imela, tudi podvezicouser posted image Po cerkveni poroki je sledilo kosili. Aja fotografa so imeli user posted image
Glede šopka ti svetujem-imej nekaj malega,čist drugačnega...ker se mi zdi, da ti ni ravno za šopekuser posted image



Koliko časa pred obredom pa ste se zbrali svatje?

< Sporočilo je popravil Jada82 -- 15.6.2011 14:10:29 >

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mala poroka
15.6.2011 14:15:28   
sazi
Sem imela malo poroko.
Bilo nas je cca 25, samo civilni obred in potem samo pozno kosilo, ki se je zavleklo v večer.

Šopek sem imela. Naprsni šopek so imeli ženin in priče. Fotografa uradnega nismo imeli, ampak je slikal sorodnik, ki pa ni fotograf. Imamo kar nekaj lepih fotografij, nismo pa se nič "poročno" slikali. Vse slike so spontane - nič nastavljanja. Še midva imava najine fotke samo spontane. In meni so take najlepše. Vsak naredi po svojih željah.

Zbrali smo se slabe pol ure (mogoče celo samo 15 min), pred poroko na mestu samem. Po obredu smo pili šampanjec, jedli jagode, kramljali in se skrivali pred močnim soncem, potem pa smo se odpeljali do gostilne na kosilo.

Pa lepo poroko ti želim.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mala poroka
15.6.2011 14:18:14   
zmajaz
Na najini poroki v najožjem krogu nas je bilo samo 13, pa sem vseeno imela šopek in imela sva fotografa - in ni nama žal niti slučajno. Poroka je bila samo civilna, vendar na gradu.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mala poroka
15.6.2011 20:02:36   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


Sem bila v soboto na mali poroki user posted image

Svatje smo se zbrali pred matičnim, šopek je nevesta imela, tudi podvezicouser posted image Po cerkveni poroki je sledilo kosili. Aja fotografa so imeli user posted image
Glede šopka ti svetujem-imej nekaj malega,čist drugačnega...ker se mi zdi, da ti ni ravno za šopekuser posted image



Koliko časa pred obredom pa ste se zbrali svatje?


15 minut in tako je bilo zapisano tudi na vabilu. Dobimo se ob 11.45 ........, obred bo ob 12.00 v.....

Za fotografa pa se ne sekiraj, če ti je pripravljen prijatelj naredit to uslugo.


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mala poroka
15.6.2011 20:16:19   
Jada82
Prov fajne ste user posted image user posted image user posted image user posted image Sem prav vesela, da sem vas vprašala za nasvet user posted image Sem še bolj zdaj prepričana, kaj hočem.
Dobro, šopek bo, fotografa pa ne ... dobili se bomo 20 minut prej, mi bo pisalo na vabilu user posted image
Hvala vsem!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mala poroka
16.6.2011 14:50:23   
diamantina
Midva sva imela mini poroko, samo civilno in 10 svatov. Potem smo imeli kosilo.
Imela sem enostaven in zelo lep šopek, fotografa pa tudi. Zbrali smo se tričetrt ure prej pri najini hiši in potem skupaj odšli do matičnega oz. do gradu.
Nismo pa imeli nič balončkov in podobnega kiča.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mala poroka
16.6.2011 17:41:22   
malania
Kako pa ste mele obleko? Tako ''poročno'' ali kaj bolj enostavnega?

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mala poroka
16.6.2011 18:45:43   
sazi
Moja je bila bolj enostavna in v originalu ne poročna.
Top brez rokavov in dolgo krilo v šampanjec/zlati barvi.
Sem želela rdeč komplet (temno rdeč), pa so bile takrat v modi "bazenaste" barve. 2 meseca po poroki, so bile vse trgovine v rdečem...

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mala poroka
17.6.2011 15:40:03   
diamantina
Imela sem belo poletno oblekco, ki je bila brez rokavov - top - in dolga do kolen. Kupila sem jo v eni trgovini za 20 €, teden pred poroko. Če bi morala izbirati znova, bi izbrala isto. user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mala poroka
17.6.2011 20:15:00   
dreamz
Jaz se poročim avgusta in nas bo 17 in 8 otrok.
Vabil ne bom pošiljala, ker smo ožji, bom vsakemu povedala kdaj in kje. Dobili se bomo pred cerkvico. (Civilno se bova poročila samo s pričami drug dan.) Nato bo sledilo pozno kosilo, ki se bo zavleklo v večer.
Šopek bom imela, tudi fotografa, onemanband in varuško za otroke.Mizo in cerkev bom sama neki malega aranžirala. Kupila sem oblekico brez naramnic do kolen v barvi smetane v eni navadni trgovini z oblačili.

Tudi jaz sem ena tistih, ki ne mara velikih in klasičnih porok z raznimi igricami ipd... Na mojo poroko bodo z nami le tisti, ki so tudi sicer ob nas in ne neki ljudje, ki jih vidim enkrat na leto ali še to ne... :-p

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mala poroka
4.7.2011 14:23:29   
Pikec
Če so vaše ble male, je bla moja mini.
Midva in priči in njun otrok.
Šopka nisem imela.
Prstane sva kupila par dni prej čist naključno, ker jih itak nisva mislila imet.
Poročil me je kar šef na šihtu.
Po poroki smo šli jest, ker smo bli lačni....

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mala poroka
7.7.2011 10:03:08   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Dobro, šopek bo, fotografa pa ne ...



Če si slučajno premisliš, ti lahko priporočim tega fotografa.
http://www.pantom.si/

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mala poroka
13.7.2011 14:10:42   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Če so vaše ble male, je bla moja mini.
Midva in priči in njun otrok.
Šopka nisem imela.
Prstane sva kupila par dni prej čist naključno, ker jih itak nisva mislila imet.
Poročil me je kar šef na šihtu.
Po poroki smo šli jest, ker smo bli lačni....


Ta je dobra! user posted image

Tudi jaz sem za male-mini poroke in vse kar ste napisale se sliši krasno! 

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mala poroka
14.7.2011 13:37:43   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Dobro, šopek bo, fotografa pa ne ...



Če si slučajno premisliš, ti lahko priporočim tega fotografa.
http://www.pantom.si/



Heheh, ja sem si premislila user posted image user posted image user posted image  Bomo meli verjetno fotografa, ampak samo za 1 uro, nekaj takega. Zdej bom vidla, kako bo z enim fotografom, ki je na kolegičini poroki fotografiral.

Koliko pa tale računa?

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?