|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali kričač :)
23.6.2006 19:26:14   
JuR_ChIkA
Moj mali princ je star 19 mesecev; je precej živahen, dobrovoljček, zelo priljuden, nasploh vesel otrok user posted image . Veliko se z njim pogovarjamo in tdi sam že kar veliko govori, stavkov  sicer še ne povezuje, a vse ob svojem času...user posted image , seveda. Zadnji mesec pa je začel kričati na vse grlo, če ni kaj po njegovem ali če takoj kaj ne uspe, skratka s kričanjem skuša uveljavljati svojo voljo. Verjetno ima pač obdobje, ko skuša na tak način vse doseči kar si omisli. Meni kar lasje gredo včasih pokonci, ko kriči sredi trgovine, na cesti... ampak skušam stvar ignorirati, ga "zagrabim" in si mislim "ti kar kriči"  lumpek mali...user posted image user posted image
Kako pa kaj vi postopate z malimi kričački? Verjamem da to obdobje slej ko prej mine, vsaj ko spozna da s takim načinom ne doseže tistega  kar si je mislil da bo...upam, da mine čimprej,...user posted image
Drugače pa je seveda moj največji zakladek, no malo pa tako ali tako mora preizkušati svoje glasilke, a ne.

pa lep pozdravček user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali kričač :)
23.6.2006 20:12:32   
dory
Moj mali je ravno dones star 26m...trmast je pa odkar pomnem...sej je moj mali srcek pa soncek,pa vse bi dala zanj, ampak,ko zacne tulit in silit svoje, ga dam enostavno na ignore....ko se zdere pride za mano,kot da nic ni blo...kaj pa cem...

(odgovor članu JuR_ChIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali kričač :)
24.6.2006 0:02:13   
tinatona
Hej!

Moj je sicer malo mlajši (14.5 mesecev), pa je tudi začel uveljavljat svojo voljo. Sicer se zaenkrat večino samo vrže na tla, pa ga ignoriram. Jah kaj pa češ. Ma po moje tud če se bo drl, ga bom kar pustila... O tem kaj si drugi mislijo mi je pa prav malo mar.

LP tina

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?