|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali lošinj
10.4.2007 20:07:12   
Moyca_
poleti imamo namen z malima na Mali Lošinj, ker nama ga vsi priporočajo za bronhitična obolenja. Jaz bom z malima tam 3 tedne (ostali se bodo izmenjavali, toliko da nisem sama). Priporočate kak apartma, hotel, kje je vredu, kaj moram pazit, ker 3 tedne je kar nekaj časa, pa bi rada bila nekje vredu. Še gre kdo dol in rabi družbo?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali lošinj
10.4.2007 20:40:47   
Jessy
Jaz sem bila na Malem Lošinju v naselju Bučanje pri Nerezinah. Men je tam enkratno in me zelo vleče nazaj.
Če kaj priporočam? Hotelov ne poznam, kampov tudi ne...edino kar poznam je to naselje.... Jaz nisem ničesar pogrešala. Tisto zdravstveno zavarovanje si je treba uredit in pol ni panike.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali lošinj
10.4.2007 20:41:58   
Anonimen
mi gremo letos prvič in upam da bo Ok.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali lošinj
11.4.2007 9:57:08   
darjatimci
Odvisno kakšne nasmestitve si želiš,bolj mirne ali bolj v centru.Kar se tiče vaše izbire glede dihalnih težav,ste se dobro odločili.Za nas so dobre lokacije,Čikat,Zaglav,pa kamp Baldarin Punta Križa,tam lahko najameš apartma in tudi prikolico.Lokacij je precej,malo pobrskaj po netu,tudi na bolhi veliko ponujajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali lošinj
16.4.2007 15:06:07   
ajja
Meni je najbolj všeč Čikat. Hodili smo kampirat, ampak letos to ne bo mogoče, ker bo naš  user posted image  star 7 mesecev. So pa tam okoli fajn hoteli, do mesta pa je tudi čisto blizu, prav lep sprehod. Drugače pa mi iščemo kak apartma tam nekje.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali lošinj
2.5.2007 21:52:05   
pikapolona2
Tudi meni je najbolj všeč naselje Bučanje v Nerezinah...ogromno igral za otroke....različne vrste plaž.....trgovina pri roki...ogromno sence...je pa tako da je to bolj zaprtega tipa ...oziroma je naselje od počitniške skupnosti krško....apartmaje pa lahko dobiš tako...da pokličeš po firmah Lisca, merkur, Občina Krško, Zavarovalnica Triglav...pa malo povprašaš če imajo kakšen prost termin. Se da dobit...samo hitra moraš bit

P

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mali lošinj
8.5.2007 9:35:43   
muki1
Oj, ste se že odločili kam greste? Mi bomo najverjetneje tudi naredili tak kot vi. Tri tedne jaz, pa se malo menjata moj mož in sestra, ker mož ne dobi toliko dopusta. Gremo pa kampirat v Čikat. 
Gremo pa sigurno med 15 in 31 julijem, če nam uspe izvesti to, da grem jaz prej, pa en teden prej odrinemo.
Se lahko zmeniva za kakšen kafe user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?