|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maltežan
17.2.2008 12:18:40   
TIA22
Moja sestra je posvojila maltežančka, tu preo RR in še enkrat najlepša hvala polona2, za oglasuser posted image user posted image user posted image

user posted image

Zdaj pa jaz ko sem videla tega čudovitega kosmatinca, si ga tudi jaz želimuser posted image . Vem da je velika odgovornost, ampak res si ga želim in imam tudi čas se ukvarjati z njim. Kaj bi mi svetovali, glede te pasme?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maltežan
17.2.2008 13:02:20   
helloKitty
Luškanuser posted image  Kako mu je pa ime?

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maltežan
17.2.2008 15:26:13   
bojana2
Sej so res maltežani zelo luškani, ampak tudi zelo živčni psi. Jih odsvetujejo za male otroke, ker težko tolerirajo razno vlečenje za rep itd. Moji sorodniki ga imajo, pa sej je ok, ampak dostikrat potarnajo, da je res mali živček...ko začne lajat ga ni za ustavit, posvečat se mu morajo 24 ur na dan...
Je pa itak dosti odvisno od vzgoje, tko da sigurno niso vsi maltežani taki...ne se ustrašit.
Osebno imam rajši dobrovoljne, prijazne, dobrodušne mopse, pa še otroke obožujejo. user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maltežan
17.2.2008 15:26:52   
* Mateja *
Vse, ki jih vozijo naokoli po našem mestu so bolj ko ne nagravžni, ker so ful usrani. Večina jih ima ful očke krmižljave in vso dlako rjavo okol njih, drgač so pa kokoli kužki, ampak jaz si belega nebi umislila nikoli več. naš višavc je skoz usran, pa je v stanovanju, ampak kar posivi dlaka. prej smo meli pa pudla aprikot in ni bil nikoli umazan. bela ni hvaležna, sploh pa za tak karakter psa kot je naš, naš bi mogu bit črn!!

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maltežan
17.2.2008 16:38:10   
lelaval
Mi smo ravno maltežančka hoteli nabavit, pa je prej šla  najstarejša še enkrat na teste (ker so že pred leti pokazali na alergijo na živalsko dlako), pa nismo dobili "žegna" user posted image . Pa tako smo se ga že veselili user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maltežan
17.2.2008 16:42:06   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Mi smo ravno maltežančka hoteli nabavit, pa je prej šla  najstarejša še enkrat na teste (ker so že pred leti pokazali na alergijo na živalsko dlako), pa nismo dobili "žegna" user posted image . Pa tako smo se ga že veselili user posted image


Baje so pudlji eni redkih kužkov, katerih dlaka ni alergena. Ne vem, ali je ta trditev rekla kazala, bi se pa splačalo malo pozanimat, če si želite kužka.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maltežan
17.2.2008 17:09:14   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: bojana2

Sej so res maltežani zelo luškani, ampak tudi zelo živčni psi.

...pa sej je ok, ampak dostikrat potarnajo, da je res mali živček...


To sploh ni res. Madona, pa na tem RR pa res vsak nekaj po svoje piše. Če ljudje kupujejo netipične, nerodovniške pse, ki jih ne znajo vzgojit, to ne pomeni, da je celotna pasma takšna.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maltežan
17.2.2008 17:10:30   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Moja sestra je posvojila maltežančka, tu preo RR in še enkrat najlepša hvala polona2, za oglasuser posted image user posted image user posted image

user posted image

Zdaj pa jaz ko sem videla tega čudovitega kosmatinca, si ga tudi jaz želimuser posted image . Vem da je velika odgovornost, ampak res si ga želim in imam tudi čas se ukvarjati z njim. Kaj bi mi svetovali, glede te pasme?


Tole pa ni pes, ki ga je tvoja sestra posvojila.user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maltežan
17.2.2008 20:19:16   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Shania

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Moja sestra je posvojila maltežančka, tu preo RR in še enkrat najlepša hvala polona2, za oglasuser posted image user posted image user posted image

user posted image

Zdaj pa jaz ko sem videla tega čudovitega kosmatinca, si ga tudi jaz želimuser posted image . Vem da je velika odgovornost, ampak res si ga želim in imam tudi čas se ukvarjati z njim. Kaj bi mi svetovali, glede te pasme?




Tole pa ni pes, ki ga je tvoja sestra posvojila.user posted image




Ne ni to njen kuža, ampak sem slikico dala, da vam bo jasno zakaj sem tako navdušena nad njim!!!!
Se opravičujem. Njenemu kužkiju je ime TAJ!
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maltežan
23.2.2008 23:44:58   
meeryana
No ja, moja maltežanka ni čisto nič živčen pes. Pač, ko želi kaj povedati zalaja, kar je meni normalno. In že vem kateri lajež kaj pomeni. Pričakujemo otročka in priznam, da me je malo strah, ker je resnično navezana name in na mojega moža, in je ljubusumna celo, ko se mi2 cartava,....Ampak do sedaj je bila z otroki zelo nežna in potrpežljiva.

Pa odgovorila bi že na ene zgornje poste. Vsak pes je lahko grd ali umazan, če ni negovan. In, čeprav je maltežan bel pes, naša še ni dobila sive dlake, tudi če je nekaj časa nisem skopala. Je pa resnično potrebna vsakodnevna nega. To pa se je potrebno zavedati, preden se odločiš za Maltežana.

Če bi se kdaj še 1x odločala za pasmo psa, bi to bil Maltežan!user posted image

LP
M

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maltežan
23.2.2008 23:47:24   
meeryana
Aha, pa še glede očk.....za Maltežane je značilno, da se jim očke solzijo (enim bolj, drugim manj) in se pač to vidi, ker imajo belo dlako. Tudi nekatere druge pasme so nagnjene k temu, pa se mogoče manj vidi. In če je to normalno...let it be! Da pa jih je potrebno večkrat na dan obrisati, sploh če se malo bolj solzijo, pa je spet pač nekaj, kar moramo vedeti preden se odločimo za pasmo. Nega je potrebna!

LP
M

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maltežan
1.3.2008 20:54:41   
Ajvy
Naš Neo- maltežan je priden , ubogljiv, crkljiv, prisrčen kuža.....naša pupa mu je podarila prvi iskren nasmeh, cel dan se plazi za njim po stanovanju, da ga lahko vsaj enkrat poboža....on bi jo itak ves čas samo lizal, se igral z njo....rad jo ima od prvega dne.....
Nikoli v življenju ne bi imela kake druge pasme....ta ne smrdi, dlak ne pušča, priden je (smo ga vzgajali sami), in nas ima zelo rad....je del naše družine...in še zdaleč ni takšen kot ga je nekdo opisal kak post nazaj.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maltežan
11.3.2008 21:24:58   
TIA22
Evo, to je TAJ, maltežan, ki ga je posvojila moja sestra!!

user posted image


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maltežan
17.3.2008 21:34:03   
bombonček
Mi smo meseca novembra naši pikic,ki bo stara tri leta kupili maltežana in vam povem,da je to najboljša poteza kar smo jih naredili naš Bučko jo je takoj vzel za svojo se igrata,plazita se skupaj!Prav nič ni živčen je pa res,da je veliko odvisno od same vzgoje psa.Kar se tiče oči,če mu jih obrišeš vsak dan nima okrog oči nič rjavo vsaj naš nima!Meni osebno je maltežan prava pasma za stanovanje in otroke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maltežan
29.4.2008 22:19:18   
pufka
pojma nimate!MOJA MALTEŽANKA JE BOLJ CRKLIVA KOT KER OTROK,PA MAM MALEGA 4 LETNEGA SINA,PA SE FULL DOBRO RAZUMETA!ŽIVČN?ODVISNO KAKŠEN JE LASTNIK,ČE JE KAK ŽIVČJEK POL PES NEMORE BIT BOLŠIuser posted image

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?