|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 10:34:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image To vprašanje je bilo včeraj cel dan na tapeti.
Ker imamo na žalost vedno spremstvo na WC-ju,je tamali tudi včeraj uletel v kopalnico,kjer je njegov nono pač lulal.Tudi Timi bo kot nono lulal.OK.
Pa dajmo ,kot veliki.Čez nekaj minut gre naslednji član na WC njegova mami,ki pa se usede na školjko,in takrat se začnejo dvomi in vprašanja plesti po mali glavici.user posted image Mami kje imaš pimpiča?Bolj,ko je razlagala,da punce ga nimajo,bolj je silil.Pokažiuser posted image user posted image Timi punce ga nimajo,že desetič pove.Babiiiiiii,kaj ti imaš pimpiča?Ne Timi babi je punca in ga nima.Zakaj?Ker je punca.Nika ga ima?
Ne TImi Nika je punca.Desetkrat,in še večkrta neutrudno isto vprašanjeuser posted image user posted image
Tekal je za vsako,ki je šla na wc,da naj pokaže,če ga res nima.
Danes se še ni spomnil,upam,da niti ne bo,ker nam ni volja spet cel dan razpravljat,da punce pač nimamo pimpičauser posted image user posted image user posted image Še posebej ne tako vstrajnemu in trmastemu bitju.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 10:37:03   
total
Ta je pa dober....user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 10:39:50   
abi
user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 10:48:40   
Anonimen
user posted image Smejte se jauser posted image Me zanima,kako boste ve razložile,če bodo vaši naenkart v dvomih.Kar pa ni rečeno,mojim trem ni bilo potrebno razlagat,jim je bilo samoumevnouser posted image Vnuk me pa vsak dan preseneti,strašno ga vse zanima.
Pred njim se ne skrivamo,večkrat se kopa z mamico,pa,kot sem že omenila
je večno spremstvo na wc-ju,torej je opazil razliko,pa se mu ne da dopovedat.

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 10:59:38   
arielca
neva6, nam tavelikim je res smešno user posted image user posted image user posted image , malemu pa verjetno to res predstavlja RESNO vprašanje. Verjetno obstaja kakšna knjigice, ki otroku na njemu razumljiv način pojasni to vprašanje. Veliko sreče pri iskanju odgovorauser posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 11:09:51   
Anonimen
Jo imamo,je ostala še od mojih,ko so bili majhni.
Do tega trenutka,na srečo,še ni zastavil včerajšnega vprašanja.Kdo ve,moda
pa je le skapiraluser posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 11:17:06   
Anonimen
Neva, a pol res nimaš pimpiča? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 11:43:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Neva, a pol res nimaš pimpiča? user posted image  user posted image  user posted image


Na Timijevo žalost, ne.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 11:47:01   
total
Neva a veš kaj moj 2 letni Nik pravi: jz sm fant,ti si punca,nam se lit gunca...,med tuširanjem...user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 11:59:58   
jazz
Moj Matic bo 2.decembra star dve leti. Odločila sem se že od začetka,da bova z mojim tudi naga kdaj skakala okrog,ko pridema izpod tuša,da mali vidi razliko in večkrat mu to tudi razložima. Ati ima pač pimpija in jajčke,kot on,...mami ima pa luliko,tak je to na svetu! Jaz svojih tastarih v življenju nisem videla nagih,če sem uletela v kopalnico sta se zakrila,... Saj mi je malo nerodno ko me tamali napade,leeej mamica ma joško samo se mi zdi,da je treba to pokazat kot nekaj čisto naravnega. Nikoli ne bom pozabila,ko smo bili na morju in se je moja teta tuširala po kopanju in ko je bilo glih na tem,da sem se morala tut jaz,je rekla naj se kar zraven nje splaknem. Take sproščenosti pri nas doma ni bilo nikoli. Mogoče sem ravno zaradi tega tudi sedaj tako sramežljiva.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 12:01:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: total

Neva a veš kaj moj 2 letni Nik pravi: jz sm fant,ti si punca,nam se lit gunca...,med tuširanjem...user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image No ja,mu je vsaj jasno,da je on fant ti pa puncauser posted image user posted image
V tazadnji plati pa ni razlike,jo imamo vsi enako,eni veliko drugi majhno,
enim se gunca drugim,ki imajo srečo pa neuser posted image user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 12:02:01   
jazz
Neva,na Timijevo žalost res ne,je pa na nonotovo VESELJE!!!!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 12:10:03   
total
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: total

Neva a veš kaj moj 2 letni Nik pravi: jz sm fant,ti si punca,nam se lit gunca...,med tuširanjem...user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image No ja,mu je vsaj jasno,da je on fant ti pa puncauser posted image user posted image
V tazadnji plati pa ni razlike,jo imamo vsi enako,eni veliko drugi majhno,
enim se gunca drugim,ki imajo srečo pa neuser posted image user posted image


Ja resuser posted image , nam bi se lahka mal bolj guncala...user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 12:16:22   
Anonimen
Total,če ima šele dve leti,ga še ne zanima razlika.Čakaj,da bo večji,ko
bo začel opazovati,kar pripravi se na vprašanja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 15:01:24   
total
Se bom,ti poročam...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 19:11:12   
Pajaca
Pri nas tud vsem navdušeno razlaga kako je oči fantek ker ima lulčka, pa Pajacek je tud fantek ker ma lulčka, mami je pa punčka k ma lulo. Pa za enkrat ji je to še čist logično.

Pa zanč je izjavla da bo ona mela velke joške ko bo velika. To je nje ful pomembno.

Huj je ko pol kaj tazga v vrtcu izjav pa naju čudno gledajo.... čeprav ne vem zakaj, saj nič narobe ne pove.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
19.11.2006 20:00:06   
paris
He, he..sem že pozabla, kaj vse taki malčki sprašujejo! user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
20.11.2006 9:11:43   
Anonimen
Meni se zdi čisto logično,da potešiš otrokovo zvezdavost.Pa naj drugi še tako postrani gledajo.Problem je v tem,da ne verjameuser posted image user posted image Pri nas se tudi nismo
prav nič skrivali in zakrivali.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
20.11.2006 9:13:36   
beti 1
Neva, našemu do treh let manjka še en mesec pa smo to že pred časom obdelali. Je začel malo spraševat, pa sva mu pač razložila, da punce in ženske majo luliko, fantje in moški pa pimpka. Seveda smo razlago ponovili večkrat, kot mam jaz prstov, ampak se je potem s tem sprijaznil.
Naš ponavadi neha spraševati, če mu vrnem vprašanje. Če se vtakne v kakšno stvar in ni zadovoljen z odgovorom, mu pač vrnem vprašanje in potem uporabim njegov odgovor. Potem se pa naveliča spraševat. Enostavno je spraševat eno in isto vprašanje in ne bit zadovoljen z odgovorom. Ko pa je treba zraven še mislit pa raje prenesejo pozornost kam drugam.
So pa zanimivi, ko se spravijo na temo razlik med spoloma.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mami kje imaš pimpiča?
20.11.2006 9:41:34   
Anonimen
user posted image No saj najbrž se je sprijaznil,včeraj je samo enkrat vprašal,ko sta bila pod tušemuser posted image

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?