|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice družimo se
17.7.2008 21:38:50   
lorena007
Velikokrat sem že naletela na mamice ki se same sprehajajo s svojim malčkom ne glede na to ali so samohranilke ali ne. Nekatere si želijo družbe pa ne vedo kam bi se obrnile in s kom bi se lahko pogovarjale o vsem kar jim pade na um.
Vse tiste ki si želite družbe, smeha, pogovorov, in še kaj, se lahko dogovorimo za čas in kraj in gremo na kakšno kavico, poleg pa bi imeli tudi naši malčki družbo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 21:42:04   
ZARA
In to bi dobrodelno delala?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 17.7.2008 21:44:07 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 21:55:39   
Anonimen
Lorena a to si dobila navdih od uporabnice arsha nižje dol?



Kako pa to misliš izvajati? Tako dobrodelno, plačevati kavice med čvekom in podbno ali pa je mišljeno kot dobro delo-dobrodelnost?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
17.7.2008 21:58:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 22:12:06   
Vrtnica79
Mogoče pa dobrodelno kavice častiuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 22:14:29   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: živka
Najbrš je zgrešila forum.
Aja, jst sem razumela da hoče ustanovit kakšen dobrodelni krožek za osamljene mamice.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 22:20:49   
lorena007
Mogoče sem zgrešila rubriko pa vendar sem hotela vzpostaviti kontakt. Obstajajo tudi mamice ki niso tako odprte in direktne pa rabijo tudi kakšno spodbudo ne vem zakaj takoj tak napad

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice družimo se
17.7.2008 23:01:06   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: lorena007

Mogoče sem zgrešila rubriko pa vendar sem hotela vzpostaviti kontakt. Obstajajo tudi mamice ki niso tako odprte in direktne pa rabijo tudi kakšno spodbudo ne vem zakaj takoj tak napad



Zato ker jim je dolgčas in ni nikogar drugega na katerega bi se spravljale. Spreglej, pa je.

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice družimo se
18.7.2008 7:43:26   
Andra
Mater znate bit nesrame in to do nekoga, ki hoče samo dobro....
Pojdite že na dopust, ker se vidi, da ste že vsega naveličane in samo še sikate....

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice družimo se
18.7.2008 7:46:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lorena007

Velikokrat sem že naletela na mamice ki se same sprehajajo s svojim malčkom ne glede na to ali so samohranilke ali ne. Nekatere si želijo družbe pa ne vedo kam bi se obrnile in s kom bi se lahko pogovarjale o vsem kar jim pade na um.
Vse tiste ki si želite družbe, smeha, pogovorov, in še kaj, se lahko dogovorimo za čas in kraj in gremo na kakšno kavico, poleg pa bi imeli tudi naši malčki družbo.

Lepo.user posted image Upam, da se najdete tiste, ki ste osamljene in si želite družbo.

(odgovor članu lorena007)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamice družimo se
18.7.2008 10:58:27   
selma2
IZVIRNO SPOROČILO: lorena007

Mogoče sem zgrešila rubriko pa vendar sem hotela vzpostaviti kontakt. Obstajajo tudi mamice ki niso tako odprte in direktne pa rabijo tudi kakšno spodbudo ne vem zakaj takoj tak napad


Zakaj pa ne! Ni nujno, da si osamljen ampak včasih te tisti, ko nimajo otrok enostavno ne razumejo, da je to trenutno tvoja glavna tema razgovora. Zdi se mi ful lepo, da si se spomnila kaj takšnega! S kod pa si?

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamice družimo se
18.7.2008 16:50:28   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

Mater znate bit nesrame in to do nekoga, ki hoče samo dobro....
Pojdite že na dopust, ker se vidi, da ste že vsega naveličane in samo še sikate....


Se podpišem. Ni teme , da se nebi našle kakšne.... da nebi nekaj zabijale in picajzlale. Nikoli vam nič ne paše. Če vidite, oz preberete kar vam ne paše, ali res morate svoje neumne komentarje napisat? Se niste sposobne zadržati?Toliko o zrelosti!


Mislim, da tole ni slaba ideja, saj nas je veliko mamic samih. Od kje pa si ti?

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mamice družimo se
20.7.2008 20:51:36   
lorena007
No saj razumem nismo vsi enak havala bogu. Smo taki ki se radi družimo , spoznavamo in si pomagamo, Na žalost so pa tudi taki ki tega ne marajo in živijo sami zase.Sem iz Mengša. Od kod ste pa ostale

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamice družimo se
20.7.2008 23:15:16   
elizabeta p
Ljubljana, dobra ideja.

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamice družimo se
21.7.2008 12:09:19   
mehurčica
Lorena, malo poglej še po drugih forumih. Ponavadi se dobivamo mamice približno enako starih otrok. Na starševskem čveku smo kar po mesecih razdeljene, ker se je forum toliko razširil, da smo se morale malo pogrupirat. Včasih smo se res iz foruma dobivale mešane mamice iz istega mesta, sedaj pa bi bilo to že malo težje izvedljivo. Oktoberčkov07 iz MB je recimo že več kot 10. Pa da bi potem še vsi ostali, bi nas bilo po 50 na dekicah v parku.user posted image Sicer bi bilo zanimivo, ampak verjetno popolna zmeda.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamice družimo se
21.7.2008 13:25:24   
emaa
lorena, če ti bo dolgčas mi na zs kaj napiši, sem blizu, če bo zneslo se lahko dobimo

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamice družimo se
27.7.2008 23:07:07   
janja
Se strinjam z mehurčico. Oktoberke007 iz LJ konca se dobivamo enkrat tedensko, pa nas je tudi več kot 10. Je pa zelo zanimivo. Saj ni treba, da si ravno osamljena. Le zakaj bi se sprehajala sama, če se ti lahko pridruži še katera, pol gresta pa še na kako kavico in počvekata. Dan mine bolj pestro. Upam, da kmalu najdeš kako družbo. user posted image



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamice družimo se
28.7.2008 2:49:04   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

Mater znate bit nesrame in to do nekoga, ki hoče samo dobro....
Pojdite že na dopust, ker se vidi, da ste že vsega naveličane in samo še sikate....


Se popolnoma strinjam s tebojuser posted image
Ma kaj vse čuješ oziroma prebereš tu na RR-ju, mislim, kakšne........
Sploh nimam pravice za obsojat, ampak zato so takšne in tako tudi živijo na tak način kot odgovarjajo, ker neznajo drugače....niso naučene in ne želijo sprejeti drugačnostiuser posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamice družimo se
28.7.2008 11:33:44   
Lena Larsson
Tjena,Lorena!Take kot si ti, se  v tej državi iščejo s povečevalom!user posted image Ja,tudi jaz si želim malo družbe,ko se s svojo malo štručko sprehajam okrog...V našem naselju je vse polno mamic,in vse se sprehajajo same,le tu in tam se ob slučajnem srečanju pozdravijo in kakšno rečejo...tako daleč nas je že prignal prekleti individualizem! Vsem ostalim,ki ste napisale odgovore pa tole:vsedimo se dol,in plačajmo vsaka svojo kavico,pa bo! Lorena,če si iz LJ se mi oglasi čimprej!user posted image Saj ne diskriminiram ostalih krajev po naši ljubi domovini,le moja mobilnost je bolj kilava...Objem vsem! Lena Larsson

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mamice družimo se
1.8.2008 17:30:31   
brila
Pozdravljene,
tudi jaz sem že spoznala nekaj mamic preko forumov in se prav prijetno družimo ali se vsaj slišimo po telefonu. Moje prijateljice od prej nimajo otrok, pa tudi časa dopoldne za vozičkanje nimajo. Tako bi tudi jaz z veseljem spoznala še kakšno mamico. Sem iz LJ, porodniško pa imam še dobre 3 mesece.
user posted image

(odgovor članu Lena Larsson)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mamice družimo se
8.8.2008 10:40:18   
lorena007
Živjo mamice
Nekaj časa me ni bilo na forumu in to zato ker se mi je pokvaril internet doma. Tako da sem šele zdaj prišla na net pa še to iz službe ker sem umes bila na dopustu in na bolniški. Upam da niste hude. Sem kar pozitivno presenečena nad vašim odzivom. Ja kar povejte kdaj in kje. Glede na to da smo kar zasedene z službo in vsem ostalim menim da bi se lahko za prvič dobile kak petek popoldan ali soboto.
Aja pa še to Lorena je moja hčerkica jaz pa sem Urša. Brila tebi pa sporočam da tudi ko ne boš več na porodniški si moraš vzeti čas zase in za sprehod in družbo. Veliko preveč je mamic ki si ne znajo vzeti časa zase in potem ko pregorijo se vprašajo kaj pa je zdaj to.(govorim iz izkušenj)Za zdaj lep pozdravček, pa prosim z predlogi kar na plan

(odgovor članu brila)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mamice družimo se
8.8.2008 19:39:14   
n.i.k.a.
Tukaj se morem tudi jaz oglasiti. Popolnoma se strinjam z leno. Induvidualizem je resnično pustil posledice. Mam starega sina 3 mesece, v naselje (Polje) na novo prieljena. Sama sem čist družabna, moj dragi ki je bolj introvertiran pravi, da včasih kar preveč. Po našem naselju se sprehaja kar nekaj mamic, vendar kaj več od živjo niti ne pridem.  Midva z mojim pikcoim se tud prehajava sama in verjemite mi, da bi mi bilo veliko ljubše se sprehajat še s kom.  Tako, da moj mali sine je star 3 mesece.....porodniška bo še nekaj časa (na srečo nas vseh) in z veseljem bi se kdaj dobilana kakšni kavici.

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mamice družimo se
9.8.2008 19:35:28   
lorena007
Evo pa mi net spet dela. Evo vse tiste ki ste za bi se lahko dobile jutri na kakšni kavici kjer imajo zraven tudi igrala za otroke. V primeru da vam jutri ne ustreza pa lahko tudi kateri drugi dan samo dajte predloge. Jaz imam čas bolj ob sobotah ali nedeljah, pa včasih se najde čas tudi med tednom samo po 17-i uri.

_____________________________

Vzemi si čas zase!

(odgovor članu n.i.k.a.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mamice družimo se
11.8.2008 8:10:58   
brila
Živjo,
a ste se uspele dobit čez vikend? Mene zadnji teden ni bilo doma in nisem imela dostopa do mejla. Bi se pa z veseljem dobila z vami. Pa tudi moja punčka ima rada male otroke.

Se pa strinjam da se moramo mamice družit tudi potem, ko gremo v službo, samo jaz imam sedaj izkušnjo, da si moje predhodnice, potem kar ne vzamejo več časa.

(odgovor članu lorena007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mamice družimo se
12.8.2008 20:24:31   
lorena007
Nismo se še dobile. Upam da bo šlo ta vikend pa še v petek je praznik tako da bi lahko šlo samo upam da bo lepo vreme. Od dveh imam mobi lahko mi pošljete tudi ostale na z.s. pa se slišimo po tel. ker dejansko pri naših malih nikoli ne veš kako in kaj pa je fino da bi se tisti dan za kateri bi se zmenile takrat tudi slišale. Seveda če ste za. Jaz sem za petek če bo lepo vreme za kraj mi je pa vseeno, tako da kar z predlogi na dan



_____________________________

Vzemi si čas zase!

(odgovor članu brila)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?