|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice suhcev
6.6.2010 9:04:54   
ana b
Pozdravljene mamice izrednih suhcev in tudi ostaleuser posted image

Doma imamo izrednega suhca starega skoraj tri leta. Do sedaj smo nekako vozili s številko 86, zdaj pa problem, ker so mu vse 92 v pasu 2x preširoke user posted image . Tudi take, ki imajo prilagodljiv pas mu ne stojijo lepo, ker so potem preveč nabrane. Zdaj sva ravno oblačila nov kompletek 92 s kratkimi hlačami, pa je bil v pasu tako preširok, da bodo hlače v tem tempu čez 2 leti pravuser posted image , majica pa seveda letos.
Ideje, prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 10:01:15   
nanka
Jaz moram mojima puncama vse hlače popraviti v pasu ( če je elastika noter prišita, nerdim luknjo, napeljem elastiko in všijem, v HM imaš pa ponavadi hlače, ki imajo gumbke na notranji strani in jih lahko nastaviš). Ravno danes sem popravila 6 kosov pajkic.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 12:41:21   
Janeja
Pri nas imamo iste probleme. Naša suhica Lea pri 5 letih nosi št. 104 hlače, majčke št. 110. Kompletov ji ne kupujem ampak lepo posebej spodnje dele manjše številke.
Seveda pa moram vsake hlače v pasu popravit oziroma ji kupujem take na elastiko, ki jo potem dodatno zategnem.

Smo se že navadili, d popravljamo user posted image .

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 13:51:57   
Zala01
Moj skoraj 5-letnik nosi hlače 98, pač pazim, da imajo notranje gumbe z elastiko, da mu jih lahko prilagodim. Mislim, da spodnje hlačke ima še manjše (92), ker mu vse ostale plahutajo v pasu.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 14:01:43   
ana b
Ja take, ki imajo gumbe v pasu, potem je pa kot napihnjen žakeluser posted image , nam ne gre in jih ne mara. Pa take na elastiko so nam tudi vse preširokeuser posted image .

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 14:02:27   
Srčekgirll
Evo, pr nas mamo tud take probleme. Je pa odvisno kakšne so hlače al pa majčka. Naš je dolgo nosil (ko je biu star 1 leto) št. 62-68 (posebej poletna oblačila), pol smo kr na enkrat preklopil na 74-80. Še zdaj včasih obleče kake hlače št.80 (edino če so dolge so mu mal prekratke), drgač pa 86-92 (pa moram pr dolgih kr mal zavihat, pa v pasu so prešroke, zato mu kupim take k majo notr gumbke za zožanje al pa trakce za zavezat, če ne druzga pa kot je ena že napisala, napeljem elastiko.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 14:03:55   
ana b
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Pri nas imamo iste probleme. Naša suhica Lea pri 5 letih nosi št. 104 hlače, majčke št. 110.



Pa vam hlače niso prekratke. Saj pri kratkih nam ni problem, bomo še tretje leto nosili iste (9-12 mesuser posted image ), pri dolgih pa katastofa. Ali prekratke, ali pa obupno preširokeuser posted image user posted image

Pa ne sprašujem za tega na slikiciuser posted image user posted image , temu so obleke za starost kot uliteuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ana b -- 6.6.2010 14:05:29 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 14:38:09   
Anonimen
Jap mi imamo tut eno glistico doma ... je stara leto in pol pa so ji glede na dolžino hlače št. 80 malo prekratke pa v pasu pa čisto preširoke ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 6.6.2010 14:39:43 >

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 21:24:57   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Pri nas imamo iste probleme. Naša suhica Lea pri 5 letih nosi št. 104 hlače, majčke št. 110.



Pa vam hlače niso prekratke. Saj pri kratkih nam ni problem, bomo še tretje leto nosili iste (9-12 mesuser posted image ), pri dolgih pa katastofa. Ali prekratke, ali pa obupno preširokeuser posted image user posted image



Ne, niso prekratke. Lea je poleg tega, da je suhica, tudi majhna za svojo starost. Ima trenutno v višino slab meter (tam nekje 98-99cm) in ji je 104 super.
Kratke pa tudi Lea še vedno obleče kakšne s št. 86 user posted image

Sem pa ugotovila, da so spodnji deli trenirk najboljši modeli za njeno postavo v Hoferju, kadar jih imajo - nizek pas, ozki kroji čez rit,... Kot bi jih delali ravno zanjo. Se vedno zagrebem, ko jih dobijo. Vse ostale, ki sem ji jih kupila so ji dosti preširoke čez rito, pa pas je tud dost previsok.


(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice suhcev
6.6.2010 21:28:25   
Anonimen
Jaz sem lani jeseni v Hofru naši tamali eno roza trenirkico iz termoflisa kupila ... corti zelo, pa fin kroj (brez visokega pasu) ... samo naša tamala jo je po dolžini že spomladi čisto prerasla, po širini ji je pa še zdaj prevelika ... so imeli pa zadnjič v Lidlu kavbojke in za fantke so bile res ultra ozko krojene ...

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamice suhcev
9.6.2010 14:15:51   
Februarka08
Še ena taka... stara je dobri 2 leti, no zdaj smo končno prišli na 11kguser posted image kr. hlače sem ji dala še 74 gor prejšnji tedenuser posted image ker ostale ji dol padejo. Isto pajkice iz HM in te fore... dolžina ok, v pasu gre lahko še ena punčka notuser posted image user posted image kr neki! Kavbojke iz Kika imajo tud gumbe not in tiste so ji še nekak ok. Pa tud pajkice 3/4 sem najdla v Kiku in to št. 104!!! pa so ji še nekak prav v pasu ker je zelo ozko narjen. Vsaj nekaj. V Sparu sem ji vzela komplet kr. hlače in kr. majca, ji je prav, ker imajo hlače not štrik za zavezat, tako da ji dol ne padejo user posted image jah, tko je... Zdaj smo se že nekak sprijaznil, ne gre mi pa skup, da jo bo njen mlajši bratec (star bo 8 mesecev) v kg kmalu ujeluser posted image user posted image v konf. št. jo je žeuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamice suhcev
9.6.2010 17:29:41   
mišk
Pri nas mamo tudi doma dve suhi južni.user posted image
Ta velika bo oktobra stara 3 leta. Drugače je med ta višjimi, zato mora nositi zaradi dolžine številko 104, po širini ji je pa ponavadi res prav 86/92, odvisno od firme. Zadnjič sem jo vagala in ima dobrih 13 kil, ampak zgleda pa kot "dahovski atlet"- to pravi moja sestra.user posted image

Ta mala je stara 13 mesecev, dolga je skoraj 80 cm in ima 8600g. Sicer ji na pogled ne zgleda, da ima tolk mal kil.

Razen to, da jima vse hlače dol padajo (sploh ta veliki), me to, da sta med suhci nikakor ne moti. Se zavedam, da je človek še prehitro lahko predebel... Mami je bla tudi zelo suha kot otrok, pa mi zdej nč ne manjka!user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?