|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Manjše socialne podopre?
30.1.2006 12:24:31   
Anonimen
Slišala sem,da so po novem letu zmanjšali socialno pomoč.Zdaj pa me zanima koliko ta znaša za posameznika,ki je brezposeln in za mamice samohranilke,ki živijo pri starših z eni otrokom,ma katera takšen problem?user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 12:26:39   
Anonimen
IN ZAKAJ SPET ANONIMNOST....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 12:38:06   
petraz
Nič ne vem o tem. Če je res da so podpore zmanjšali, pa je žalostno, saj so tako ali tako že bile zelo nizke.user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 12:44:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Butasta vprašanja je res boljše postavljat anonimno, da slučajno šef v službi ne ugotovi, kakega reveža zaposluje, brez splošnega znanja in brez čustvene inteligence, potem si pa hitro lahko na seznamu csd-ja.user posted image

Če bi se podpisala pod ta post, ti nikoli in nikdar ne bi napisala resnice, skrivam se, sram me je, ker sem odkrito povedala, kaj mislim.user posted image


(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 12:45:11   
Anonimen
Če se ne motim, misliš na novi zakon, kjer je treba povedati ali si uveljavljena v davčno olajšavo?
Jaz sem pri podaljšanju socijalne podpore obkrožila da se ne uveljavljam, ker me mama tudi ne bo več letos. Tako, da mi se ni zmanjšala za 55%.
Je pa res, da je obrazec zelo površno napisan, brez kakršnih koli pomembnih podatkov.
Po vsej logiki to ne velja za prejšnjo leto ampak za letos. Torej, če te bo kdo letos uveljavljal v davčno olajšavo bo se zmanjšala podpora za 55%.
To je vse kar jaz vem, upam, da se ne mozim, ker novo sprejeti zakoni ne bi smeli veljat za nazaj!

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 13:07:59   
Cikica
se kje da izračunati,koliko podpore dobiš?user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 13:40:58   
urška
če pa boš komu vzdrževan član, pa pomoč ne sme presegati 484.400,00 SIT

tole sem našla na monu. Kja pa potem to pomeni?user posted image

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 14:27:41   
Adelina
Kdo pa je sploh upravičen do socialne pomoči? Koliko lahko mož zasluži oz. kolikšen je cenzus na družinskega člana? Je kateri znano? In a moraš izpolnjevat še kakšne pogoje?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Manjše socialne podopre?
30.1.2006 14:37:06   
Anonimen
Vidim, da ste nekatere na tekočem. Mi ve katera povedat, kolikšen znesek pomoči dobim, če sem prijavljena pri starših, pa me noben od njiju ne uveljavlja? Otrok nimam.

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Manjše socialne podopre?
1.2.2006 16:02:41   
dory
No pol naj pa se kdo rece, da je nasa drzavica socialna...iz polne riti je lahko srati ja, zato se politiki temu primerno tudi sopirijo...mater jimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Manjše socialne podopre?
1.2.2006 16:05:19   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image user posted image

Butasta vprašanja je res boljše postavljat anonimno, da slučajno šef v službi ne ugotovi, kakega reveža zaposluje, brez splošnega znanja in brez čustvene inteligence, potem si pa hitro lahko na seznamu csd-ja.user posted image

Če bi se podpisala pod ta post, ti nikoli in nikdar ne bi napisala resnice, skrivam se, sram me je, ker sem odkrito povedala, kaj mislim.user posted image





kwa mash pa ti za en problem??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.2.2006 13:24:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Manjše socialne podopre?
3.2.2006 4:10:43   
Anonimen
Če pa katero zanimajo zneski pomoči in pogoji za pridobitev, naj pa pokuka na stran od CSD Šiška in na stran od MDDSZ, ki te denarce izplačuje.
Tam je vse jasno napisano.
Hothien - v tem primeru se te obravnava kot brezposelno odraslo osebo, ki živi v lastnem gospodinjstvu, in bi lahko, če izpolnjuješ še ostale pogoje, dobila polno pomoč.
Adelina - poglej na prejle omenjeno strani.
Cikica - ti tudi...
Urška - to pomeni, da ne moreš dobiti več kakor omenjenega zneska letno (oz. razdeljenega med 12 mesecev), ker ti odbijejo od DSP 10%, kolikor je namenjenih (od celotne DSP) za stanovanjske stroške. Kajti če si od nekoga vzdrževan, potem nimaš ("kao") teh stroškov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Manjše socialne podopre?
5.2.2006 19:23:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Hothien, ni važno kje si prijavljena, važno je ali vodiš svoje gospodinjstvo. Ko sem bila jaz še pri očetu prijavljena, sem imela prijavljeno svoje gospodinjstvo in to kljub temu, da je samo ena kuhinja in en štedilnik in en hladilnik. Gospodinjstvo pa urejaš na občini, če pa si iz lj pa na mačkovi.


Če prav razumem...na istem naslovu sta dva gospodinjstva, torej tvoje in gospodinjstvo tvojih staršev? Kaj pa položnice? Je vseeno, na koga so napisane? Al prihajajo dvojne? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Manjše socialne podopre?
5.2.2006 23:12:39   
Anonimen
Hothien - "ločeno gospodinjstvo" ne pomeni ločenih stanovanjskih prostorov in ločenih položnic, ampak pomeni ločeno upravljanje z denarjem.
Primer: mama in polnoletna hčerka v istem stanovanju. Položnice napisane na mamo. Mama zaposlena, hčerka ne in dobiva DSP. Hčerka ima "ločeno gospodinjstvo" od mame, ker je polnoletna in ima svoj denar (pa čeprav DSP). To je ta fora.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Manjše socialne podopre?
6.2.2006 7:59:50   
Anonimen
Tega pa res nisem vedela. Torej se jaz lahko odjavim od skupnega gospodinjstva pri starših in na istem naslovu, v istem stanovanju prijavim lastno gospodinjstvo? To uredim na občini? A kej rabim s sabo? In potem na CSD uveljavljam pravico do polne socialne pomoči, ker imam pač lastno gospodinjstvo? Ni pa nujno, da je sploh kaka počožnica name pisana? Glavno, da mam svoje gospodinjstvo?

< Sporočilo je popravil hothien -- 6.2.2006 8:01:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Manjše socialne podopre?
7.2.2006 22:45:46   
urška
hothien meni je enkrat rekla, da če živim doma pri starših ne morem dobiti polne CSD, ampak mi bojo vedno dbil se mi zdi da okoli 15%, ker imam "streho nad glavo"

ni pomembno da imaš svoje gospodinjstvo, važne je da imaš streho nad glavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?