|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke 2013
28.6.2012 14:00:43   
marčevka.marec
Pričakujemo v marcu:) pdp je začetek marca, prvi pregled pa še daleč
:)

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:38:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: marčevke 2013
28.6.2012 17:32:32   
čiba
Tudi mi pričakujemo marca 2013user posted image Menda 1.3.user posted image user posted image user posted image

Bom pa jaz aktivno čvekala z vami šele po dobro opravljeni NS, tako, da se do takrat od vas poslavljam. Imam za sabo eno težko izkušnjo v marcu 2012 (SS v 11.tednu) in sem bila že pred tem čisto napsihirana s temi splavi, saj ne, da bi bilo to krivo za moj splav, le nočem še enkrat čez to živčno vojnouser posted image

Upam, da nas bo čim več user posted image user posted image Marec je krasen mesec za user posted image user posted image

Uživajte. Se oglasim nekje v sredini avgustauser posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:39:44 >

(odgovor članu marčevka.marec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 0:12:53   
Freedom
Čestitke za pluske, smo že tri! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:39:58 >

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 8:08:53   
marčevka.marec
user posted image  super:) user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:40:10 >

(odgovor članu Freedom)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 9:28:41   
Anonimen
Tudi jaz pričakujem v začetku marca. Doma že imam skoraj 3 letnega nadobudneža. Tudi jaz bom do NS ostala anonimna, ker nočem da se slučajno prej izve. Upam, da bomo veliko čvekale.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:40:23 >

(odgovor članu marčevka.marec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 9:41:28   
čiba
Čestitke Anonimna, pa tebi marčevka.marec (sem kar pozabila čestitatuser posted image ) in čestitke Freedomuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zanima me kdaj se boste glede na dopuste naročevale na NS? Jaz se bom že kar drugi teden, potem grem vmes na dopust, pa se bojim, da potem bo pa G na dopustu.

Do mojega pregleda je še tako daleč, da o njem sploh še ne razmišljam. Imela ga bom šele v 12. tednu, mi pa zaradi tega ni nič hudo. Če bo vse ok, bo ok tudi v 12. tednuuser posted image

Na, pa že čvekam, pa sem rekla, da ne bomuser posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:40:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 10:45:04   
Tippi
Aha zdaj vidim da je že odprta tema. hvala čiba user posted image

čestitam vsem srečkicam!

julijski seznamček je precej dolg in res upam, da nas bo veliko marčevk! pri meni pa, bomo videli kaj bo, zaenkrat kaže slabo. ah ja....

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:39:23 >

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 10:47:30   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Aha zdaj vidim da je že odprta tema. hvala čiba user posted image

čestitam vsem srečkicam!

julijski seznamček je precej dolg in res upam, da nas bo veliko marčevk! pri meni pa, bomo videli kaj bo, zaenkrat kaže slabo. ah ja....


Jaz sem hotela, da za stalno pridrviš sem!user posted image STISKAM PESTI!!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:39:05 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 10:51:48   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: čiba


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Aha zdaj vidim da je že odprta tema. hvala čiba user posted image

čestitam vsem srečkicam!

julijski seznamček je precej dolg in res upam, da nas bo veliko marčevk! pri meni pa, bomo videli kaj bo, zaenkrat kaže slabo. ah ja....


Jaz sem hotela, da za stalno pridrviš sem!user posted image STISKAM PESTI!!


Oh, iz tvojih ust v božja ušesa! hvala user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.6.2012 14:38:39 >

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: marčevke 2013
29.6.2012 15:54:38   
marčevka.marec
hvala za čestitke, no tudi jaz nisem čestitala:)) tako da čestitke nazaj:) hja tudi sama bi rada ostala anonimna do nuhalne (zato sem si ustvarla nov "profil" za rr - ziher je ziher:):):) mam pa doma že dva majhna lumpa:)  tako da bo pestro:)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: marčevke 2013
30.6.2012 11:27:13   
Freedom
Tippi - zakaj "julijski seznam"? A bi morala bit julijka in se je kaj zgodilo? user posted image

Čiba pa kako da imaš pregled šele v 12. tednu?? Takrat je že NS! Jaz se bom na NS naročila po prvem pregledu.

(odgovor članu marčevka.marec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: marčevke 2013
30.6.2012 12:16:41   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: Freedom

Tippi - zakaj "julijski seznam"? A bi morala bit julijka in se je kaj zgodilo? user posted image

Čiba pa kako da imaš pregled šele v 12. tednu?? Takrat je že NS! Jaz se bom na NS naročila po prvem pregledu.


Me smo bile že prej na temi pričakujemo user posted image maja, junija, julija,... In zdaj je julijski seznam poln, kar pomeni: več jih bo nalulalo user posted image , več jih bo prišlo med marčevkeuser posted image

Pregled imam tako pozno, ker ga prej ne želim imeti. Na nuhalno se bom naročila že prej - zaradi dopustovuser posted image Sem bila že v 1. user posted image 2x prekmalu na pregledu (se ni nič videlo - moja G naroča tako kmalu), pri 2user posted image sem bila v 7. tednu in je bilo vse super - srček je bil, plod je bil živ, v maternici, v 11. tednu pa SS. Torej: nič mi ne da garanta, da, če grem zdaj in je zdaj ok, da bo tudi potem. Raje malo počakam zdaj in grem potem, ko se bo že plodek zelo lepo videluser posted image Bo pa tokrat vse ok, sem veliko bolj optimističnauser posted image

Srečno vsem na pregledihuser posted image

< Sporočilo je popravil čiba -- 30.6.2012 12:17:24 >

(odgovor članu Freedom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: marčevke 2013
30.6.2012 16:45:30   
Mili*
Pozdravljene,

tudi jaz sem pred tremi dnevi naredila test in zagledala user posted image . Prvi pregled 27.7. Malo me je strah, ker sem imela slabo izkušnjo januarja 2012. Kmalu po narejenem testu sem začela krvaveti in nosečnost( ginekologiji ji pravijo kemijska) se ni nadaljevala. Upam, da bo tokrat vse ok. Zaenkrat sem malo utrujena, pa boleče prsi imam. Zanima me tudi, kako je pri vas s spolnimi odnosi. Imate normalne kot prej? Jaz sem malo bojim...
Čestitke vsem nosečkam user posted image !

< Sporočilo je popravil Mili* -- 30.6.2012 16:46:19 >

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: marčevke 2013
30.6.2012 19:19:20   
marčevka.marec
po mojih izračunih bomo mi zibali nekje 10.3. - med obema rd-jema mojih dveh sončkov:) bodo kar na kupu:)  jaz sem nenormalno utrujena:/ še preden sem naredla test sem vedla da sem noseča, ker sem vsak popoldne z malima dvema pol ure zadremala:), da ne govorim, da je moj raven trebušček vidno napet:) in me kar gledajo vsi vanj, tako da kot kaže nebom mogla dolgo skrivaT:) pri 1 se mi pri 5m ni vidlo, pri drugi nosečnosti do 3 a zdaj pa kar 1mesec:) jaz delam vse normalno, pač kake teče res ne zdigujem, odnosi ostajajo enaki:) tako da ni nekih sprememb:) no mislim da sem za začetek kar veliko napisala:) bom pa v ponedeljek poklicala za pregled:)

(odgovor članu Mili*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 7:46:16   
Anonimen
tudi jaz počnem vse stvari normalno

mene pa samo malo prsi bolijo drugih znakov pa nimam, saj jih v prvi nosečnosti tudi nisem imela, upam da se tudi tokrat izognem slabostim

jaz sem kr močnejše postave, tako da bi lahko prvo nosečnost skoraj do konca skrivala če bi hotela, pa tudi zdaj vem da se mi bo komaj v 6 ali 7 mesecu kaj videlo

moja G je na dopustu, tako da se bom na prvi pregled naročila po 6 juliju ko pride nazaj, na NS pa se bom tudi takrat enkrat naročila

(odgovor članu marčevka.marec)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 19:28:42   
Freedom
Ma daj Čiba naroči se lepo normalno na pregled, boš videla da se boš še bolj živcirala če boš čakala do 12. tedna!!!

Spolni odnosi normalni. V tako zgodnji nosečnosti itak nič ne prepreči splava če ti je namenjen, sploh pa ti ga ne more preprečit abstinenca! Ne se bat, kar akcija če ti le paše user posted image Jaz sem bolj lene sorte, hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 19:49:10   
Mili*
Hvala za nasvete. Paše še bolj kot prej user posted image , sva zelo nežna in počasi izgubljam strah. Nimam še otrok, tako da je vse bolj al manj novo zame. Kaj svetujete glede kopanja v bazenih?

(odgovor članu Freedom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 20:06:10   
marčevka.marec
mili kar pogumno:) ja to pa marsikatera reče da ji med nosečnostjo bol paše:) glede bazenov sem jaz zelo previdna:/ nevem, jih že tako ne maram, kaj šele ko sem noseča- kak domač bazenček ko menjavam vodo je ok, v toplicah pa ne:/ nevem, pa tudi to vsak po svoje govori, tako da kako ti pravi občutek:)   ali kaj čutite kater spol nosite pod srčkom? boste vprašale? jaz mislim da bo tokrat  fantek:) (imam že par) vprašala jaz nebi, moj pa bi, ampak bomo vidli, sma pri prvi nosečnosti po pomoti zvedla, pri drugi sma vprašala, ampak nisma nikomu povedala, kako bo zdaj pa nevem:)

(odgovor članu Mili*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 20:36:26   
čiba

IZVIRNO SPOROČILO: Freedom

Ma daj Čiba naroči se lepo normalno na pregled, boš videla da se boš še bolj živcirala če boš čakala do 12. tedna!!!



Če se ne želim. Če bi se hotela, bi se, pa ne čutim potrebe po temuser posted image

Sp. odnose imava normalno, sina dvigujem normalno, v bistvu vse delam normalnouser posted image Za bazene že tako nisem, med nosečnostjo pa še manj.

Za spol nimam pojma, sem že "spraševala samo sebe", pa res ne vemuser posted image Sva se pa odločila, da ne bova vprašala.

Čveke, lepo bodite, veliko načvekajte, jaz pa zdaj res pridem nazaj po NS. Srečno na pregledih, vse bo okuser posted image

Aja, sem si pa kupila Angelsounduser posted image


(odgovor članu Freedom)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: marčevke 2013
1.7.2012 21:05:53   
marčevka.marec
čiba potem pa uživaj ta čas user posted image  no pa vseeno če te zamika se nam javi kajuser posted image  srečno tačas ..

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Marčevke 2013
2.7.2012 10:12:05   
natalija3
Lepo pozdravljene vse v veselem pričakovanjuuser posted image
Tudi jaz sem končno po enem letu zagledalauser posted image
To bo moj tretji otrok. Datum sem si izračunala 3.3.2013 Zato se vam z veseljem pridružujemuser posted image
Danes sem se naročila na prvi pregled in so mi dali datum že v četrtek 5.7. sem bila čisto presenečena.
ker deset let nazaj sem bila na prvem pregledu šele okrog desetega tedna.

(odgovor članu marčevka.marec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marčevke 2013
2.7.2012 12:26:37   
Anonimen
še jeeeeeest.. PDP nekje v začetku marca :D juhej... 

Anonimna do NS vrjetno... sam so me pa na prvi pregled naročili fuuul pozno al pa se men zdi... šele začetek avgusta... in če sam prav računala, bi takrat mogla met že NS :/ morm poklicat v petek, ker moj G redko dela user posted image  

(odgovor članu natalija3)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marčevke 2013
2.7.2012 14:20:29   
marčevka.marec
čestitke tudi vama in dobrodošli med nami :) tudi jaz sem ravno zdaj klicala za pregled in ga imam že v četrtek:) meje tudi presenetlo da tako hitro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marčevke 2013
2.7.2012 15:17:44   
Anonimen
jaz sem ga tudi imela v 1 nosečnosti fuuul kmal, nekje v 6t... zdej pa kr šele v 11t... ista G, ampak vmes je zamenjala ambulanto... mah ne vem, sm mail poslala če to ni nič pozno, če do petka ne bo odgovora pokličem :D zgubit nimam kej če vprašam... 

skrivala bom do NS sigurno, kako ne vem, ker se bo vrjetno prej poznalo... nimam pa filinga da sem noseča. itak. spet... ga bom mela očitno spet šele v porodni :D 

(odgovor članu marčevka.marec)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marčevke 2013
2.7.2012 17:06:50   
Mili*
To je res zelo hitro. Po internetnih izračunih je moj datum poroda 7.3., naročena sem pa šele 27.7.. Se bo tako hitro sploh kaj videlo? Moraš poročati....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?