|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke 2016
22.6.2015 7:28:19   
niinii
Ponosno odpiram novo temo in upam, da se mi čimprej pridruži čimveč nosečk.

Jaz sem user posted image zagledala v soboto in po izračunu imam PDP 6.3.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marčevke 2016
22.6.2015 9:44:54   
Anonimen
Čestitke, nosečka.user posted image

Mi delamo na drugem user posted image , rdečke ne pričakujemo 12.7- če sem prav pogledala, bi imela ob pozitivnem testu takrat PDP 16.3.16!

Tukaj se pofočkam zaradi dobre karme.user posted image

anonimna "srečka"

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marčevke 2016
29.6.2015 17:40:55   
MaliPolžek
Ku kuc user posted image
Prejšnjo sredo smo videli dve user posted image , no, pa potem še dve in še en digitalen plusek user posted image ..moj PDP je 4.3., oz naj bi bil, prvi pregled imam pa 22.7. Se že ful veselim!

< Sporočilo je popravil MaliPolžek -- 29.6.2015 17:41:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marčevke 2016
29.6.2015 18:47:02   
Anonimen
Hey. Se vama pridružim. Jaz sem zagledala tudi plus in seveda smo zelo veseli saj sem po Ivf etz ter dolgih 8 letih . V petek še uradni krvni test. Me pa malce skrbi ker am občasne rahle krvavitve. Upajmo na najboljše. PDP je po mojih izračunih okrog 6.3. Bom še sedaj anonimna user posted image potem pa se razkrijem.

(odgovor članu MaliPolžek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marčevke 2016
29.6.2015 20:03:46   
Branwen
Ojla,
tudi jaz sem danes zagledala user posted image , potem pa še plusek :)
Moj PDP naj bi bil 6.3.2016 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marčevke 2016
30.6.2015 10:16:48   
Marcica
Pozdravljene,

še ena nova. user posted image PDP nekje v začetku marca.
Čestitke vsem!

(odgovor članu Branwen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marčevke 2016
30.6.2015 21:58:47   
happy85
ojla,

najper user posted image user posted image za user posted image

no tudi pri nas se je prikazal user posted image , predvideni dan d bo v začetku marca. Slabosti so se začele spet zelo hitro (da sploh ne bi verjela, da je možno to že od nosečnosti). Glede na prvi dve nosečnosti, bi to moral biti pokazatelj, da bo punčka...

Je katera že se naročala na pregled? Sploh ne vem v katerem tednu sedaj delajo prvi pregled.

(odgovor članu Marcica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marčevke 2016
1.7.2015 12:31:22   
Veverčka
Pozdravljene punce 😉...se javljam s pluskom, po mojih izračunih bo nekje v začetku marca. Za bolj točne podatke bo pa treba na prvi pregled😉.
Čestitke vse ostalim user posted image in držim pesti za vse!

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marčevke 2016
1.7.2015 12:40:25   
Marcica
Čestitke, happy85 in veverička! :)

Jaz imam prvi pregled 22.7., ko bom noseča nekje 7-8 tednov. Ko sem se naročala, mi je sicer rekla, da lahko prej, ampak sem se odločila, da raje kasneje, saj zna biti, da bo takrat prehitro in se še ne bo videlo, potem bom pa po nepotrebnem zaskrbljena.

Drugače se pa zelo dobro počutim, nobenih posebnih znakov. Edino srečna sem tako, da bi najraje vsem povedala, da sem noseča, hehe. :)

< Sporočilo je popravil Marcica -- 1.7.2015 12:41:33 >

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Marčevke 2016
2.7.2015 0:11:33   
SmallBear
Heeeej user posted image
Tudi jaz sem tu user posted image danes sem naredila test in je bil pozitiven. Koncno. Pdp pa bo predvidoma okrog 8. Marca.

(odgovor članu Marcica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marčevke 2016
2.7.2015 15:28:26   
Veverčka
Marcica tud jaz mam prvi pregled 22 user posted image

< Sporočilo je popravil Veverčka -- 2.7.2015 15:29:30 >

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marčevke 2016
2.7.2015 20:36:55   
mava1975
Mene pa zanima če je tukaj gor kakšna starejša nosečnica... stara sem 39 in upamo...

(odgovor članu Veverčka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Marčevke 2016
2.7.2015 21:16:56   
Marcica
Ojla,

o, pa saj nas bo kar nekaj! user posted image

Veverčka, a res? Super, samo še 20 dni user posted image

Mava1975, jaz jih imam 25.

Drugače sem se pa danes že prvič čisto prestrašila. Zjutraj sem namreč opazila nek rjavo-krvav izcedek na papirju. So mi kar solze začele tečt, pol me je pa moj potolažil, da je to mogoče zato, ker sva včeraj seksala. Upam, da je res samo to. user posted image
Sicer se pa še vedno počutim enako kot prej. :)

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Marčevke 2016
2.7.2015 21:56:37   
SmallBear
Anonimna, tudi jaz sem noseca po ivf. Krvni test imam pa v ponedeljek. Mislim da bi moral biti pozitiven, ker sem naredila dva urinska testa in sta bila pozitivna. Na plus sma cakala pa stiri lete in pol.

Kako se pocutite nosecke? Je ze kaj znakov ?user posted image

(odgovor članu Marcica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 9:32:43   
Veverčka
Marcica res user posted image

Znaki hmm...bradavice bolijo za znoret...pa ne vem a je normalno da me včasih po malem tko boli trebuh kot ob menstruaciji?user posted image

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 11:06:59   
Marcica
Ojla,

pri meni nobenih znakov. Izcedka pa tudi ni nič več user posted image

Veverčka, nosečke pogosto opisujejo bolečine in tiščanje v trebuhu (podobno kot pred oz. med menstruacijo), tako da je to čisto normalno. user posted image


(odgovor članu Veverčka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 14:32:32   
Anonimen
Tudi jaz sem v soboto zagledala user posted image , user posted image bi pa morala biti prejsnjo sredo. Doma ze imam dva soncka, bom pa zaenkrat ostala kar anonimna, saj sem imela par slabih izkusenj. Tokrat upam na srecen konec. Mava1975 nisi edina starejsa nosecka, jaz sem priblizno tvojih let. Se se kar ne upam narociti na pregled. Ste se ze vse narocile? Imate vse kaksne znake nosecnosti? Jaz razen izostanka trenutno nic... Ko bo kaksen pregled za mano, se ponovno javim. Srecno vsem!

(odgovor članu Marcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 14:39:02   
SmallBear
Tudi mene obcasno tisci kot da bom dobila menstruacijo. Skos lulam, skos bi lahko spala, pa surovo meso mi smrdi. To je to zaenkrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 14:41:03   
Veverčka
Ma ja skrbi te pač...imam tudi jaz slabe izkušnje ampak bo pa to tretji otrok.
Sem pa kar napeta in napihnjena če pa še kaj pojem je pa obupno res user posted image

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 15:22:30   
niinii
Tudi jaz imam pregled 22.7. :)

Od znakov imam pa vsega za izvoz. Slabost skozi ceu dan, bruhanje, boleče prsi, in to že več kot en teden. Blah.

Komaj čakam, da bo to obdobje mimo, da lahko začnem uživati v nosečnosti.

(odgovor članu Veverčka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 19:14:36   
happy85
no ko bom klicala za prvi pregled, bom kar rekla, da mora biti 22.7. user posted image user posted image glede na to, da edino na ta dan dela ginekologinja popoldan, pa mogoče res tako rata user posted image sem pa slišala, da imamo novo ginekologinjo tako, da bom za vsako nosečnost očitno pri drugi. Še dobro, da je po planu ta zadnji, če ne bi že ginekologinj zmanjkalo.

bolečine kot pred/med menstruacijo so po mojih izkušnjah nekaj čisto normalnega. Izcedek pa upam, da je nekaj normalnega, ker je tudi mene začel nekaj matrati...

Drugače pa slabost in občutljiovst (bi za vsako malenkost se skregala in zjokala) trenutno aktualna znaka. In mi gresta oba zelo na živce.

Se mi pa zdi, da grejo v vezi z nosečnostjo dnevi zelo počasi, da že celo večnost vem, da sem noseča. In se moram prav paziti, da se kje ne zagovorim. Ne vem kako bom zdržala še celo poletje bit tiho.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 19:58:56   
Arual
Se vam pridružim. Danes sem bila na uradnem krvnem testu in je pozitiven. Tako da smo noseči po prenosu zamrznjenčkov. Rok 6.3. Povedat ali ne, no v službi vedo ker sem na bolniški pa tudi starši so bili seznanjeni da sem v postopku tako da vedo. Sedaj upamo na najboljše!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marčevke 2016
3.7.2015 21:57:16   
Link
Hojla, še jaz se pridružujem! Kar ne morem verjet, da končno pišem v tej temi....upam, da ostane tako do marca! Zanosila po prenosu 2 zamrznjenčkov v postopku ivf. Danes je bila uradno nosečnost potrjena s krvnim testom. Prvi pregled oz. UZ še v okviru postopka ivf imam 17.7. v MB, takrat bo tudi jasno, ali se v trebušču skrva eden ali pa morebiti 2 pikca. PDP po izračunih najbrž okrog 8 marca (sem imela kratek ciklus).
Je pa to moja 2. nosečnost z ivf, doma imam fantka starega 4,5 leta.
Arual, super, da ti je uspelo, se te spomnim iz aprilske ivf teme! Seveda čestitke tudi vsem drugim novopečenim user posted image !!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marčevke 2016
4.7.2015 9:41:51   
SmallBear
Cestitkeee!! No pa nas je kar nekaj ivfovk user posted image tudi jaz sem na istem kot ti link, tudi meni so vstavili dva zarodka, tako da bo tudi potrebno pocakat do uz. Jaz imam krvni test v ponedeljek, takrat izvem kdaj bo uz. Me pa zanima ali ti v sklopu ivf postopka pripada samo en uz, potrm pa gres k svojemu gonekologu na nadaljno obravnavo? Oz. Ali imamo kaj dodatnih uz ali preiskav?

Naj povem se to da se mi bo zgleda danes zacela jutranja slabost ?!? user posted image kavica gre bolj tesko dol...

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marčevke 2016
4.7.2015 9:43:07   
Marcica
Ojla,

o, se nas je ze kar nekaj nabralo! Cestitke vsem! user posted image

Moj moz je danes ugotovil prvi in edini (poleg izostanka M) znak nosecnosti - po njegovem mnenju imam obraz cisto drug. Sva pol tuhtala, kako in kaj, pa je prisel do zakljucka, da verjetno zato, ker sem res nenormalno vesela. user posted image

Zanima me, kdaj nameravate povedat ostalim domacim? Midva oba imava oz. bova imela ful tezave. Rada bi, da pocakava tam do 12. tedna, ampak ne vem, ce nama bo uspelo. Od moza sodelavec ze celi teden pravi, da sva cisto drugacna, da se drugace obnasava.

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?