|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marela za dvojčke ossan ali hauck
14.3.2011 6:42:55   
Zoja Lara
Pozdravljene user posted image

Torej mamice dvojčkov, mi kupujemo marelico za naša dva fanta. Sem vidla, da je o tem že nekaj napisanega, a nič o mareli znamke ossan.

Pozna katera? Našla sem ga na e-bayu in se mi zdi najbolj primeren, ker je full lahek. Kakšne so izkušnje z njim?

http://cgi.ebay.at/Zwillingsbuggy-DUO-Geschwisterwagen-Osann-Farbwahl-/400202332800?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item5d2deafa80

Kakršenkoli predlog je dobrodošel.

Aja, bi kupili tudi rabljeno, če kdo prodaja...user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marela za dvojčke ossan ali hauck
14.3.2011 11:25:39   
bunka83
Luškan in predvsem lahek.... Manjka mi srednja ročka, baje je izredno priročna, lahko potem voziš z eno roko!



_____________________________

Mars David & Jonatan - 31.7.2010

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marela za dvojčke ossan ali hauck
14.3.2011 12:24:51   
ursha
tega sem jst tud gledala, med mnogimi, ampak (kot si lako našla na drugi temi), je zmagal Herlag (tud po ceniuser posted image )..
...poglej si ogrodje kako je narejeno, meni se je zdel mal prešvoh, glede na to da voziš 2, poleg tega mi je bilo izjemno pomembno hrbtišče (da je dovolj visoko, kar pri velikih marelah žal ni), potem zadnji del ogrodja je npr. pri Herlagu izbočen (zato je korak npr. pri mojem ki ma skor 2m višine lažji kor pri ossanu),..... ja in kot je predhodnica rekla, srednja ročka je tudi nam izjemno pomembna, ker lahko voziček brez problema obrneš ali voziš z eno rokouser posted image ..
..kar se tiče pa prevlek za noge, so tudi meni ble na začetk zanimive, ampak po premisleku, sem ugotovila, da ju sploh ne rabimo, zdaj ko je še bilo hladno so itak ble oblečene v zimske pajace in pokrite s toplimi dekicami, naslednjo zimo bomo pa verjetn že na sankah in peškeuser posted image

tak je bil moj pogled na prednosti in pomanjkljivosti, za nas, ko smo mi iskali marelo, no mogoče ti bo pa v pomočuser posted image

_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marela za dvojčke ossan ali hauck
14.3.2011 13:47:13   
Zoja Lara
Kje pa se da kupit tega herlaga?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marela za dvojčke ossan ali hauck
14.3.2011 21:00:48   
ursha
Igrarija.com, se pa čaka cca 14 dni nanj, ker ga dobijo iz Nemčije, ne vem no, jst sm bolj ziheraš, če se le da, raje kupim pr nas, pa če je kaj narobe daš nazaj in je to to, al pa npr. če ti ne odgovarja in dobiš dnar takoj nazaj....sej lahk pa da se motim, pa so variante ko vse štima, sam si reče bolje vrabec v roki, ko golob na strehiuser posted image

_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marela za dvojčke ossan ali hauck
16.3.2011 9:38:49   
Zoja Lara
Hvala Ursha in ostalim za info.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?