|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborska porodnišnica1
24.3.2005 13:23:33   
tasika12
Pozdravljene,

moja porodna izkušnja je mimo in sem iz porodnišnice že doma. Moram pa povedat, da sem bila glede mariborske porodnišnice zelo prestrašena, sploh glede na to kaj vse sem prebrala tukaj na forumih.
Kljub vsemu pa lahko povem, da sem bila prijetno presenečena, saj sem bila z osebjem zelo zadovoljna še posebej pa lahko pohvalim sestro Danijelo, Karmen in Majo, katere svoje delo opravljajo res s srcem in ti z veseljem pri težavah pomagajo, zato se jim iskreno zahvaljujem, da sem premagala vse svoje težave.:sloncek:9nebesa

Nataša in Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mariborska porodnišnica1
24.3.2005 18:26:11   
Blink1
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mariborska porodnišnica1
25.3.2005 10:22:52   
Anonimen
To je pa res lepo prebrat, da jih pohvališ, in da tiste, ki nas v kratkem čaka porod v MB ne prebiramo le kritik...
Tasika12, tebi pa čestitke!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tasika12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mariborska porodnišnica1
25.3.2005 18:45:16   
Blink1
op...včeraj nisem mogla pisat, ker je Neja tolkla po tipkovnici:):) (to te še čaka)

Veseli me da si imela super izkušnjo. Tudi moja je bila taka. :bravo:

Zdaj pa le uživaj s svojo pupo (btw. lepo ime;) )

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mariborska porodnišnica1
27.3.2005 9:35:16   
Seven*
Me veseli, da se stanje izboljsuje!!!! :bravo::bravo: Jaz imam nazalost prevec slabih spominov, zato bom najbrz sla rodit v Celje ali SG.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mariborska porodnišnica1
27.3.2005 10:54:04   
Blink1
U Seven

Tebe pa čisto razumem.:rozica:

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mariborska porodnišnica1
28.3.2005 21:16:50   
ajda11
Tudi moji porodni izkušnji sta bili super, tako pred deseti leti, kakor avgusta lani. Nobenih težav, vsi ustrežljivi in zelo prijazni. Zato kar pogumno.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mariborska porodnišnica1
28.3.2005 21:28:44   
malika
jaz tudi zadovoljna januarja lani :bravo::bravo::bravo:

Upam, da bom julija letos tudi

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mariborska porodnišnica1
29.3.2005 7:16:57   
Anonimen
Bravo punce, super da se oglasite tudi tiste, ki ste bile zadovoljne, da nam ostalim, ki gremo rodit v MB prvič, vlijete malo poguma in pozitivne energije!! :)

(odgovor članu tasika12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mariborska porodnišnica1
29.3.2005 7:16:58   
Anonimen
Bravo punce, super da se oglasite tudi tiste, ki ste bile zadovoljne, da nam ostalim, ki gremo rodit v MB prvič, vlijete malo poguma in pozitivne energije!! :)

(odgovor članu tasika12)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mariborska porodnišnica1
29.3.2005 12:31:23   
mimica
Tudi jaz moram zaenkrat pohvalit MB porodnišnico, sicer še nisem rodila, sem pa ležala na intenzivni zaradi popadkov in so bili vsi ZELO prijazni, tudi ponoči. Naj povem, da je sedaj predstojnik dr. Lužnik, ki je prej bil v SG in zgleda, da se že čutijo spremembe. Le tako naprej, upam, da jih bom lahko pohvalila tudi glede poroda. Je pa res, da me sedaj več ni strah it tja rodit.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mariborska porodnišnica1
29.3.2005 20:20:30   
Willson
Tudi mene je bilo strah roditi v MB porodnišnici, vendar sem se nakoncu le odločila zanjo in RES mi ni bilo žal, so bili vsi zelo prijazni in tudi strokovni. Rodila sem oktobra lani. Tako, da lahko greste brez skrbi v MB porodnišnico! LP

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mariborska porodnišnica1
29.3.2005 22:10:43   
frutka_
:bravo::bravo::bravo:Mag. Lužnik je the best!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mariborska porodnišnica1
30.3.2005 6:59:54   
mimica
Frutka točno tako !

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mariborska porodnišnica1
30.3.2005 7:26:02   
Blink1
Lužnik je bil moj sobni zdravnik nekaj dni po porodu, ko sem se vrnila v porodnišnico. Moram reči, da je bil zelo strokoven in mi je povedal vse kar sem hotela vedeti. Morala pa sem ga prositi da me je spustil domov:zmeden2::zmeden2: ker je šel bolj na ziher....:( Sicer pa je takrat ravno začel delat v MB. Zdaj se je že navadil.

Meni so bili pri porodu vsi super, v sobi vsi super, prijazni, pripravljeni pomagat. res sem bila ful zadovoljna. Bi takoj šla še enkrat:)

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mariborska porodnišnica1
30.3.2005 10:08:25   
Venera
Tudi jaz sem se bala, kako bo v MB prodonišnici in moram reči, da je bilo vse super. Od babic, do sester in zdravnikov! Vse pohvale pa gredo pri meni babici Ivi in pa dr. Bosiljevi!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Tako, da drage moje nosečke, ki še čakate na veseli dogodek, očitno se izboljšujejo in vas ne rabi bit nič strah!

lp
Venera

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?