|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariova pomoč pri oddaji Spet doma
18.3.2007 16:02:08   
KIKI****
Mene pa zanima, ali je katera med vami gledala oddajo Spet doma, ko so zbirali denar za 4 člansko družino, mamico treh otrok iz MB, z sinčkom starim 2 leti, ki je prizadet zaradi malomarnosti zdravnikov-oz. porodničarjev?

Jaz sem imela sicer to čast, da sem z njo spregovorila v LJ pediatrični kliniki, ko sva morali z mojo hčero nujno po rojstvu tja in je bila naša Klara skupaj v sobi z Galom.
Nemo sem ga opazovala ko sem stopila v sobo-žalostna sem bila, ko sem videla kako se mamica trudi s svojim otročkom ki ne kaže nobenih znakov. Gledal je v prazno,...Potem mi je povedala zakaj je tako. Ker ji niso hoteli narediti CR in so čakali dokler se ni njeno stanje poslabšalo in postalo kritično, medtem kaosom pa je po CR privekal na svet Gal, ki pa ni dihal. Zadihal je komaj po 15 minutah in če bi ji naredili CR takrat ko je prosila, se tega ne bi zgodilo.

Rada bi kak njen naslov, kontakt, karkoli, jo katera pozna, jaz sem si zapomnila samo ime sinčka.
Prosim za info na ZS,

Hvala,

lp

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 18.3.2007 16:16:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mariova pomoč pri oddaji Spet doma
18.3.2007 16:11:01   
caillou
Kiki, kaj če bi se obrnila kar na oddajo Spet doma ? Misliš, da ti ne bi dali podatkov o tej družini ?

spet doma

< Sporočilo je popravil caillou -- 18.3.2007 16:13:20 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mariova pomoč pri oddaji Spet doma
18.3.2007 16:18:16   
KIKI****
Hy, saj veš
mogoče je včasih bolje tule na RR, ker ste tok fajn punceuser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mariova pomoč pri oddaji Spet doma
18.3.2007 21:13:29   
M81
Tudi jaz se spomnem te mamice iz Soce,ampak ne vem naslova.Zal.

_____________________________

27.07.2001 ob 2.00 h se nama je rodil sin Anej.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plavanje
josephine27

Koliko je bil vaš otrok star ko se je naučil plavati brez pripomočkov?

manj kot 3 leta (18%)

3 do 5 let (38%)

5 do 7 let (36%)

več kot 7 let (9%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!