|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Masaža presredka?
25.7.2018 0:40:36   
Umma3
Živijo. A si je katera masirala presedek pred porodom? Je komplicirano? Se sploh splača, ima kakšen učinek? Kakšno mazilo naj uporabljam? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Masaža presredka?
29.8.2018 9:20:17   
Michonne RR
Živijo.

Morda pa najdeš kakšne koristne info v tem člankuuser posted image
http://www.ringaraja.net/sn/priprava-presredka-na-porod_558.html

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Masaža presredka?
29.8.2018 10:08:16   
kokos4 RR
Pozdrav,
Jaz osebno si nisem. Si je pa kolegica, dobi se prav od welede za masiranje presredka, in ni bila pri porodu nic rezana/raztrgana.. zdaj ce je pa to od tega, pa vprasanje :) mozno pa da ja :) 

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Masaža presredka?
31.8.2018 7:36:47   
laura13 RR
Jaz sem masirala presredek pri prvem porodu in sem bila šivana kljub temu ... priznam, morda nisem bila dovolj dosledna. Ampak res je da
je vse odvisno od kože in očitno imam sama pač tako kožo ... pa tudi od babice koliko pazi ... v drugi nisem bila šivana in nisem masirala, je pa res da je babica ful pazila ker sem jo prosila ... ampak tudi to vedno ne gre ...

(odgovor članu kokos4 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Masaža presredka?
1.7.2023 5:38:04   
kelseyradley
Živijo. A si je katera masirala presedek pred porodom? Je komplicirano? Se sploh splača, ima kakšen učinek? Kakšno mazilo naj uporabljam? Hvala
Živijo. A si je katera masirala presedek pred porodom? Je komplicirano? Se sploh splača, ima kakšen učinek? Kakšno mazilo naj uporabljam? Hvala
Pri izvajanju masaže presredka je pomembno biti nežen in postopoma povečevati pritisk ter sprostiti mišice presredka. Priporočljivo je, da se najprej umijete ali stuširate, da se mišice sprostijo, nato pa si udobno sedite ali ulezite. Nato nanesite mazilo na prste in nežno masirajte območje presredka, tako da rahlo pritiskate navznoter. Masaža naj traja približno 5 do 10 minut dnevno.
Redna masaža presredka lahko pomaga pri raztezanju tkiv in povečanju prožnosti presredka. pge outage map To lahko pomaga pri lažjem raztezanju in preprečuje pretirano raztrganje med porodom. Masaža presredka ne zagotavlja, da ne bo prišlo do raztrganja ali potrebe po epiziotomiji, vendar lahko prispeva k zmanjšanju tveganja.

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?