|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mastni lasje
18.10.2007 9:45:43   
BAMBINA_
Dajte mi povedat, kaj hudiča user posted image naj si dajem na lase, da se mi ne bodo tako hitro mastili. Oprem si jih npr. v nedeljo, pa mi v torek že malodane ocvirki z glave padajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 9:47:47   
Anonimen
K najdeš rešitev mi jo povej. Jaz jo v 10ih letih nism najdla pa sm probala vse možno. Trenutno mam od Loreala un nov šampon(roza flaška), ki je kao za mastne lase. Lase si pa morem umivat na dva dni drgač je katastrofa.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 9:50:05   
Anonimen
Pismo no,jest sem tud kuj vsa mastna.Probala sem že vsega boga pa nič razlikeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 9:51:56   
mojca*
isti problem.
zdaj imam na novo šampon od L'occitane; sivkin šampon za mastne lase, se mi zdi da malenkost pa je bolje....

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 9:54:31   
Anonimen
punce, nekje sem slišala - čist tako mimogrede - da je v tem primeru fajn kupovat šampon za normalne lase.. Da to za mastne in proti prhljaju samo spodbujajo, da imaš več prhljaja in bolj mastne..

Ne vem če drži.. Je pa mogoče dobro poskusit.

Tud jaz si jih morm umivat na 3-4 dni in sem tud vsa živčna.. Še bojl pa zato, ker imam ravno nekje med ravnimi in rahlo valovitimi. In če si jih ne posušim oz. grem z vlažnimi spat sem drug dan kot, da bi treščilo v mene.. Groza skratka.user posted image user posted image user posted image

BTW: a je katera preiskusila tisti nivein šampon, k naj bi ti malo zlikal lase????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 9:59:18   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

K najdeš rešitev mi jo povej. Jaz jo v 10ih letih nism najdla pa sm probala vse možno. Trenutno mam od Loreala un nov šampon(roza flaška), ki je kao za mastne lase. Lase si pa morem umivat na dva dni drgač je katastrofa.


poskusita od loreala šampon in balzam, bela flaška pa rumeni napisi, na tem piše da je za umivanje mastnih las, meni pomaga.

ta novi, v roza flaški je pa za dolge lase, da jih ne "obteži" tolk. ne vem jaz imam kratke tak da uporablam onga ta prvega.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 10:00:24   
eya
Isti problem. Meni je frizerka svetovala, da naj uporabljam čimbolj navadne otroške šampone. Sploh pa ne šamponov za mastne lase, ker ti lasišče izsušijo samo trenutno in imajo kasneje samo kontra efekt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 10:06:48   
žigolino
Meni je pomagal od ilirije,koprivov šampon,pa nič balzama.Pol si še pa dam gor malo pene brezbarvne.Tamala ma pa nasploh masten videz,že drugi dan po pranju.Pa ji tudi kar s tem umivam,zaenkrat pomaga.Poskusite,mogoče kateri pomaga.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 10:12:32   
sani1
Ženske meni so se tudi zelo mastili lasje. In ne boste verjele, ko sem zamenjala način prehrenjevanja se mi je tako spremenila koža kot tudi lasje se mi niso več mastili... Odpovejte se sladkarijam, sladkorju in maščobam pa boste mogoče tudi ve opazile razliko... 
Se mi zdi, da ti šamponi so samo reklama pomagajo pa ne ravno najbolj...


(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:04:52   
Anonimen
Naj se odpovem sladkarijam.................oneneee bom pa raj mastnauser posted image user posted image

(odgovor članu sani1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:09:12   
orhideja75
to je pa tudi moj problem. baje pomaga, če uporabljaš koprivni šampon. jaz zaenkrat kar lorealovega rdečega. pa potem čimmanj pen in gelov,...
da bi se pa sladkarijam odpovedala? to pa ne, pa če si vsak dan umijem laseuser posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:22:19   
Jančika_
S tem se ubadam že kakih 15 let in sem prišla do ugotovitve, da pri meni pomaga samo nosečnost. Edino takrat mi ni treba prati las na dva dni. Drugače pa ne pomaga nič - noben šampon, drugačna prehrana, nič. Tudi tisto, da bolj ko pereš, bolj so mastni, je larifari. Če bi bilo tako, bi si jaz morala prati že 3x na dan - po vseh teh letih pranja. In še vedno je treba prati na 2 dni, ne glede na vse. Tudi zato sem se pred leti ostrigla na kratko.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:41:56   
cukerček
...možno da si prepogosto pereš lase

meni je frizerka svetovala in pomaga

...da si kupi, šampon v prahu (špreju) ko se greš tuširat si našpricaš gor pol si pa po 10-15 minutah samo z brisačo sfrotiraš lase....

ker prepogosta uporaba šamponov neglede katerega masti lase

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:44:57   
dory
jst jih mam tud...pa kaj...sem se navadla,da se zjutri stusiram in umijem glavo :)...ni lepsega kot da sem vsa sveza...uporabljam sampon za barvane lase, ker imam po samponu za mastne lase bol res se obupne lase :)

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:46:59   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S tem se ubadam že kakih 15 let in sem prišla do ugotovitve, da pri meni pomaga samo nosečnost. Edino takrat mi ni treba prati las na dva dni.

Enako.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 12:47:25   
eya
ja, pri meni je tudi bilo med nosečnostjo veeeliko bolje. Suhi šampon sem tudi poskusila, pa me je lasišče malo srbelo po njemu, preveč bel je (se lahko malo pozna, če ga ne skrtačiš dobro stran), pa še preveč močno diši.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 13:40:01   
Anonimen
Enako je bilo pri meni.Med nosečnostjo je bilo superuser posted image
Ampak jaz sem zdaj dala obrt nazaj,tako da sem obsojena na vedno mastne laseuser posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 14:10:00   
pikecpokec
Ena moja prijateljica uporablja šampon od Lusha-a. in baje pomaga, tko da je iz prejšnjega pranja las vsak drugi dan prišla do te faze da si jih umiva samo vsak 4. dan.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 14:15:16   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ena moja prijateljica uporablja šampon od Lusha-a. in baje pomaga, tko da je iz prejšnjega pranja las vsak drugi dan prišla do te faze da si jih umiva samo vsak 4. dan.

in kje se ga dobi?
drugače pa namesto šampona za suho pranje se lahko uporabi tudi baby puder (svetovala frizerka, probala pa še nisem).


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 15:53:29   
Anonimen
Moje probleme je odpravil šampon, ki mi ga je dala frizerka. Kupujem ga pri njej, ker ga ni v prosti prodaji. Baje je profi zadeva. Pomaga pa neverjetno. Prej sem si praktično morala umivati glavo vsak dan da nisem bla k (da ne rečem kaj). Po tem šamponu pa mi zdrži cca. 4-5 dni. Je pa res, da je šampon za mastno lasišče in suhe lase. Al neka podobna kombinacija. Plus mam še en oblikovalc frizure za volumen od TIGIja in je kombinacija res nora. Kokr sem rekla mi zdrži cca 4-5 dni. Ma mi ni škoda dat niti enga evra ekstra za te žavbe. Ker poceni pa res niso.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 15:55:27   
pety78
Daj pikec povej, kaj imaš, bom nabavla pri moji sestri. Je frizerka, pa mi tudi včasih kaj prinese od loreala ali pa od tigija. Ful dober mi je tisti manipulator za lase. Tako diši, da bi ga jedla. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 15:56:15   
Anonimen
drugače pa namesto šampona za suho pranje se lahko uporabi tudi baby puder (svetovala frizerka, probala pa še nisem).


To je oboje ogabno. Probala...fuj. Lasje niso čisti in dišeči ampak taki pocasti, sam zgledajo čisti. Bog ne daj it z rokami čez. Bljak....

Da o tem kako uniči lase ne govorim. Pa prhljaj povzroča.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 18:04:45   
pikecpokec
Trgovina Lush je v Lj, zraven magistrata

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 18:14:42   
Anonimen
En domač, vendar preizkušen recept. V dcl in pol ruma vmešaj 3 rumenjake. To daj na lase, dobro vmasiraj in pusti stati pol ure.Potem dobro speri in lasje bodo dolgo lepi in svetleči.To naredi enkrat mesečno.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mastni lasje
18.10.2007 18:16:05   
MAJDA22
Zato sem pa ostrižena čist na kratko in imam v 15 minutah lase oprane in suhe. Moram si jih prati res vsake 3 dni. 

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?