|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mazanje trebuščkov
20.7.2008 21:09:54   
PikicaStonoga
Dekleta, kdaj ste začela mazati svoje trebuščke?
Sama imam Eucerinovo negovalno olje za telo proti nosčeniškim strijam, pa ga kr nekako še ne uporabljam. Sem v 26. tednu, ampak kr nekak ne vidim potrebe, ker imam lepo kožo, tud ni suha in se ne napenja. Mnenja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 21:15:10   
Naja30
Kar začni. Če bo kaj pomagalo.
Da se pojavijo strije je odvisno predvsem od elastičnosti kože, kreme so bolj modni dodatek.user posted image
Jaz sem se v dveh nosečnostih mazala bolj zarad suhe kože, strij pa nimam, ker imam elastično kožo.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 21:22:05   
*alja*
Ti kar začni, če ne zaradi drugega zato da če fasaš strije in veš da si se mazala se boš bolje počutla. Če jih fasaš pa se neboš mazala, se boš pa spraševala kaj bi blo, če bi se mazalauser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 21:46:04   
bina30
V prvi nosečnosti sem se mazala od prvega dne dalje, sedaj počnem isto. Res je, da odvisno kakšno imamo kožo po naturi, ampak jaz vseeno mislim, da z mazanjem naredimo kožo bolj prožno, jo nahranimo, zmastimo. Saj. če imaš suhe komolce ali suhe noge jih tut namažeš in je bolje, ne? Sicer pa, kakor kdo.....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 22:08:56   
Mandek
Jaz se mažem že od začetka, ker so se mi v preteklosti naredile strije, sedaj pa bi rada vsaj vedela, da sem naredila vse, da do tega ne bi prišlo. Zjutraj se namažem z zelo mastno kremo proti strijam, zvečer pa naredim masažico z oljem. Združim prijetno s koristnim, sploh ker se pustim razvajati mojemu dragemuuser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 22:13:16   
moyca
jaz imam eucerinovo olje proti strijam,mažem se od 10t. Zdaj sem v 24t, bomo videli ali bo olje kaj pomagalo. Če ne drugega, se malo masaže ful prileže. Zagotovo ni slabo,če se malo poveča prekrvavitev...
Zmasiram pa si tudi stegna, rit in predel okrog križa. Razveseljiv rezultat desettedenske masaže je tudi veliko manj opazen celulit na stegnihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 23:02:38   
glen
Jaz sem se v prvi user posted image začela mazati nekje po 5 mes in zdaj se bom tudi.
Samo je pomoje res zelo odvisno kakšno kožo imaš.
Jaz sem se mazala ampka ne redno pa nimam nobene strije,prijateljica pa se je redno dva krat na dan, že od začetka,pa je vsa popokana,tako dauser posted image

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mazanje trebuščkov
20.7.2008 23:04:20   
Anonimen
nic nisem mazala, strij pa tudi nimam.

se mi zdijo te kreme bolj ali manj mazanje oci, ot kaj drugega.
ce si nagnjena k strijam, jih bos dobila. krema malo omili, odpravi pa ne. ce nisi nagnjena, jih ne bo. samo moje mnenje.

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 7:10:50   
anakran
Jaz sem se začela mazati nekje pri 3 mescih,z eucerinovim oljem, in je res zgledalo vse super, glede na to da sem se redila samo v trebuh, brez strij, koža lepo napeta, 14 dni nazaj, ko sem bila 33t, pa mi je koža v dveh dneh tako grdo spokala, po celem spodnjem delu trebuha. tako da je res čisto od kože odvisno kolko je elastična, pa kolko si podvržen strijam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 8:27:39   
N.SI
Redno (vsak dan!) sem se začela mazati nekje pri 2-3 mesecih... do takrat pa sem se (tudi pred nosečnostjo) mazala 1-2 na teden...
Za predel trebuščka, stegen in križa uporabljam prav olje za nosečnice za te predele, po prsih se mažem z oljem za prsa (ravnotako za nosečnice)... ostali deli so namazani z baby oil-om od Johnson&Johnson-a... Si pa planiram kupiti od L'Occitana mast za telo... je baje prav za nosečnice namenjena in brez kakršnih koli dodatkov... no bomo videli, kako se obnese user posted image

Vem pač, da sem podvržena strijam - jih nekaj imam na ritnicah, zato sem se tudi začela mazati redno tako zgodaj... če to je zgodaj... ene se mažejo cel lajf vsakič, ko se stuširjo, a meni se ne da user posted image  - izjema je čas nosečnosti user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 9:03:52   
monib2
ja kar mažite se saj ste rade lepe...jaz imam še pet tednov do konca in nimam ene strije...mazala sem se z loccitane zdaj imam eucerin.sem se pa skozi celo nosečnost masirala s sisalovo rokavico in lahko se pohvalim zdaj sem iz morja in moja koža je čudovito napeta in gladka...kar negujte se se splača...

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 10:36:33   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

V prvi nosečnosti sem se mazala od prvega dne dalje, sedaj počnem isto. Res je, da odvisno kakšno imamo kožo po naturi, ampak jaz vseeno mislim, da z mazanjem naredimo kožo bolj prožno, jo nahranimo, zmastimo. Saj. če imaš suhe komolce ali suhe noge jih tut namažeš in je bolje, ne? Sicer pa, kakor kdo.....


Enako

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 10:46:42   
watershine
jst sm v 26 tednu in se že nekaj časa mažem...
sicer ne usak dan, ker se mi kadj ne da učasih pa pozabim
mažem se z olivnim oljem, trebušček ni ravno velik in mogoče tut strij še nimam, niti ne vem če sm podrvržena
mi je pa kozmetičarka rekla da je pomembno koži zagotoviti vležnost (z kremami) da se potem lažje raztegne in če bomo kožo že prej negovale in ji omogočale čim lažjeraztezanje (tko da bo navlažena) je manjša možnost za strije.

seveda ni 100% recepta proti strijam ampak mislim da če se malo pacamo z kremami in oljčki škodit nemore... jst si to jemlem kot majhno razvajanje (kadar me lubi maže) :)

jst bi kr usm priporočila da se mažejo... zgubit nimate kaj

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 10:54:05   
Dream
Sem v 28. tednu in sem se z Vichyjevo kremo pričela mazati približno mesec in pol nazaj, prej sem uporabljala losjone za telo. Če sem podvržena strijam, ne vem, zaenkrat je koža lepa in gladka. Bomo videli, do konca se lahko še vse spremeni...

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 13:31:45   
Nevaeva
Jaz se mažem od cca.10.tedna redno vsak večer z L'occitane-ovim 100% karitejevim maslom. Od najstniških let imam kar nekaj strij po stegnih, na trebuhu pa zaenkrat (trkam!!) še nič in sem v 38.tednu. Se mi pa zdi, da je poleg elastičnosti kože faktor tudi to koliko se ženska zredi in kam se zredi. Moram pa res pohvaliti to karitejevo maslo, imam zdaj res tako lepo kožo, da se bom verjetno še kasneje z njim mazala. Je pa res mastno in fajn mazati zvečer pred spanjem.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
21.7.2008 14:26:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nevaeva)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 14:57:09   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Ti kar začni, če ne zaradi drugega zato da če fasaš strije in veš da si se mazala se boš bolje počutla. Če jih fasaš pa se neboš mazala, se boš pa spraševala kaj bi blo, če bi se mazalauser posted image


Točno tako!

Jaz sem tudi imela Eucerinovo olje pa tudi olje od Sebamed-a, ki mi je bolj všeč, ker se lažje razmaže in hitreje vpije kot Eucerinovo. Ampak mislim, da bi navadno mandljevo olje isto pomagalo, pa še 10x ceneje je.
No, proti koncu nosečnosti si nisem mazala trebuščka, ker ni bilo potrebe, sem se pa rajši po hrbtu (križu), kjer me je tam zelo srbela koža (ne vem, a se je tam bolj raztegovala?)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 15:04:51   
srček30
Mažem se od 4.meseca dalje. Uporabljam mandljevo olje. Res sem se mazala trikrat ali celo večkrat na dan, da sem bila skoz "mastna" od olja. Vendar ne pomaga. Strije sem dobila okrog popka v 35. tednu. Mam res ful velik trebuh, vendar mi je gin.rekel, da je vse odvisno od kože. Če maš tako kožo da bo popocala, se maži kolkr hočeš, ne bo pomagalo.
Pa še res je. Maži se kolkr je potrebno, da maš lepo kožo, vendar ni za pretiravat in zapravljat denar.
l.p.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 16:27:44   
PikicaStonoga
Uf hvala dekleta za vsa tale mnenja. No, jaz strije imam že od prej, ker sem imela eno obdobje, ko sem se v 5 mesecih zredila 20 kil! :( No od takrat mam strije tko na strani nad boki v višini pasu in precej celulita! user posted image  Tako da to vem, od kdaj in od kje so nimam zdej kej ...
Zdaj v nosečnosti sem pa pridna, trebušček je lepo napet, koža je gladja, pazim na zdravo prehrano in gibanje, sem v 27. tednu in sem se zredila za 3 kg. Bom se pa preventivno začela mazat, pa vidim, da ni slabo, če malo svojga možeka zaposlim! user posted image

(odgovor članu srček30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 17:18:24   
Claudi
Jst sm na polovici user posted image , strij zaenkrat še nimam, (čudno glede na to kolk se hitro redim )
me pa moj user posted image  vsake tok cajta (kadar se spomneva ) zmasira s kremo k sm jo kupla v lekarni:
Mustela - maternite 9 mois(30eur).Po malem jo uporabljam že vse od začetka.

Upam, da bo kej pomagal, bom vidla pol na koncu.

< Sporočilo je popravil Claudi -- 21.7.2008 17:19:30 >

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
21.7.2008 18:22:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 19:07:00   
laura28
jaz se redno mažem z oljem ali kremo zjutraj in zvečer nekje od 3-4 meseca dalje. Zdaj sem v 39 tednu in sem dobila par majhnih strij okoli popka, tko da če bo ostalo pri tem po kar vredu. Me pa koža zadnje tedne kar boli ker mi jo tako razteguje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mazanje trebuščkov
21.7.2008 19:07:43   
Anonimen
V nobeni nosečnosti nisme mazala.
Ti ne bo pomagalo,za psiho pa kar dej,če se boš dobro počutilauser posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 7:55:17   
5ra_28
Jaz se tudi mažem z Eucerinovim oljem, od začetka 4. meseca, ko mi je začel buši rast. Mažem se po trebuhu, prsih in na bokih. Po stegnih pa ne, ker se tam nič ne redim. Upam, da mi ne bo potem žal. Jaz tudi mislim, da če si podvržem temu, boš jih dobila, pa tudi če se kopaš v olju! Če pa ne, pa pač ne.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 15:36:04   
acitak
js sem v 16 tednu in se mažem že od samega začetka z mandljevim oljem ...so mi ga večina nosečnic ali že mamic,  svetovale da ga uporabljam

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?