|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Medenična vstava
14.11.2005 18:08:28   
tiki20
Vsem skupaj lep pozdrav.
Sem bodoča mamica ki ima 6.12. rok-na Miklavžauser posted image
imam pa en problem(predvsem skrb), moj otrok je v medeničnem položaju-glavica gor, nogice dol
in sem bila 12 dni v bolnici kjer so mi 4x delali obrat-vendar vsakič neuspel.
sedaj me zanima ali je še katera s takim problemom in kaj mi lahko svetujete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Medenična vstava
14.11.2005 20:09:40   
Sinja
Pozdravljena,

tudi jaz sem imela medenično vstavo. Pri meni se niso trudili z obračanjnem, so mi kar CR naredili. Verjetno na kaj drugo sploh ne bi pristala, saj se je že na UZ videlo, da ima tamala popkovnico zavito okrog vratu in bi lahko bilo rizično, če bi šlo po naravni poti.

Lp

(odgovor članu tiki20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Medenična vstava
14.11.2005 23:39:37   
KODA
Moj tastarejši je bil v 34 tednu,ko se je rodil ,še vedno v medenični vstavi.To je bil eden od vzrokov pri meni za carski rez.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Medenična vstava
15.11.2005 6:45:50   
Lunca1
Jaz poznam eno, ki je rodila normalno vaginalno, pa so ji napovedovali CR.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Medenična vstava
15.11.2005 7:52:31   
pija*
Pozdravček!

Tud sama mam zaenkrat otročka še v medenični vstavi - vsaj en teden nazaj je bila tako obrnjena. Danes sem ravno dopolnila 35 tednov, pa nič kaj ne čutim, da bi se obrnila.
Mi je G. rekel, da verjewtno bomo poskusili vaginalno, če pa ne bo šlo, pol pa CR. Rodila pa bom v ljubljani.

Morm priznat, da me kr skrbi, kako in kaj se bo zgodilo. Važno mi je izključno zdravje moje pikice.

Pija

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Medenična vstava
15.11.2005 18:16:28   
tiki20
Pozdravček!

Ja tudi meni je ginekolog rekel da bom rodila vaginalno(bomo vsaj poskusili), ker mi je predvsem važno zdravje mojega otroka do sedaj sploh nisem razmišljala in me ni skrbelo kako bom rodila, samo da bo z user posted image  vse v redu....Sedaj ko pa takole berem razne probleme težave po CR, ali kakšni problemi so lahko vaginalno, me pa kar malo skrbi. Tudi trebušček imam bolj majhen, pa so samo še 3je tedni do PDP.

Rodila bom pa v Kranju-sem tudi premišljevala če bi šla v Lj.-ker se baje tam nebojijo toliko med. porodov...in baje tudi obrat ne delajo, kot so ga meni 4x v KR.
Komaj čakam da bo za manouser posted image .

Tudi tebi želim čim manj bolečin in veliko sreče....

Lp.
Tanja


(odgovor članu pija*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Medenična vstava
15.11.2005 18:47:01   
uniq
Tiki pojdiv Lj....meni se je KRr zameril že ko sm šla po inekcijo za Rh neg....ene prastare vozke sm vidla ,sestre nič kaj prijazne in pa pritožbe v knjigi...aja bila sem edina za inekcijo in sm čakala 2 uri...in jo dobila v nekem kabinetu v stoje..hudo. Se mi totalno zamerili....

(odgovor članu tiki20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Medenična vstava
18.11.2005 8:30:38   
cuma
Tiki20!
Če bo vse po planih, bom kljub PDP 9.12. rodila tudi jaz 6.12. in sicer s CR - zaradi zadnjične vstave. Naročena sem v porodnišnico že en dan prej. Letošnji Miklavžek pa bo res vesel!user posted image
Ne sekiraj se preveč in ne poslušaj tistih, ki te strašijo! Taki ti sigurno ne želijo nič dobrega. Skušaj zaupat sebi in zdravniškemu osebju, v vsakem primeru (če boš rodila vaginalno ali ne) boš kmalu lahko objela svojega sončka!Želim ti veliko sreče!user posted image
LP cuma

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?