|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Medulin, peščena uvala,...
13.4.2008 1:07:06   
* Mateja *
V milsih imam drugo stran Istre, ki gleda proti otokom.
Rbac, Lovran, Opatija, Peščena Uvala, Medulin,...
Kje ste že bile in vam je bilo fajn? Na Globturju mu hvali peščeno uvalo. Pa nisem do lani še slišala zanjo. rabac nam je poznan, V Medulinu smo bili samo v kampu. Dejte kej povedat vaše izkušnje!

HVALA!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Medulin, peščena uvala,...
13.4.2008 16:24:45   
luka jan
Verjetno misliš Pješčano uvalo pri Puli. Sem bila tam ene 4 leta nazaj in sem bila zelo zadovoljna. Gre za mali kraj ob lepi obali z lepo peščeno in mal kanito plažo, kjer ni ne vem koliko življenja, so pa prelepi apartmaji, nekaj dobrih gostiln in trgovina. Ta kraj je zelo blizu puljske marine, do Pule je ene 4 km. Celotno naselje se vzpenja v hrib, tako da prideš do obale po stopnicah, lahko pa tudi okrog in je mal dlje.
Men je blo super, vsako leto si ponovno želim it nazaj, potem pa ponavadi prevlada zaljubljenost v Dalmacijo.user posted image

Evo, tu sem bila, pa lahk mal vidiš kak zgleda

http://www.pjescanauvala.com/

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Medulin, peščena uvala,...
13.4.2008 19:40:20   
* Mateja *
Kaj je kaj sence na peščenih plažah?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Medulin, peščena uvala,...
13.4.2008 19:44:29   
Anonimen
Mi gremo letos v medulin. Jst sm zaljubljena v tist kraj, saj smo celo otroštvo dol hodil.
V bistvu mi je cela pula lepa.
Pješčena uvala je pa tudi zelo lepa, sam življenja ni glih kaj preveč tam. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Medulin, peščena uvala,...
14.4.2008 8:30:21   
luka jan
V Pješčani je en tak zaliv s peščeno plažo, oziroma tako čisto drobno kamenje, enih 10 metrov stran pa je nasajeno drevje in je kar dost sence. Midva sva ponavadi hodla na plažo okrog 11. ure in sva vedno dobila prostor. V  bistvu je pod temi drevesi trava in je kar fajn za otroke.


TUKAJ si lahko pogledaš plažo, da si boš lažje predstavljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?