|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 12:54:19   
puncica
Hmm mal razmišljam, ko sem bila še pri starših je mami dala na cote fuuuuul mehčavca in so pol tako lepo dišale pa to ampak ko danes razmišljam vsa ta kemija na cotah, pa ne, jaz že kake 2 leti ne uporabljam mehčalca, pa sploh nimam trdih cot, pa sušilca tud ne.

A ve to ful uporabljate a vam ni neugodno pol tako coto gor dat, ko je gor ta mehčalc? Jst si kr predstavjam kako mi pol mehčalc predira in prihaja v telo user posted image user posted image user posted image Ja sej vem sem čudna, tako kot si predstavljam kako vitamini plavajo po vodi, ko solato perem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A sem preveč obsedena?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 12:56:42   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A ve to ful uporabljate a vam ni neugodno pol tako coto gor dat, ko je gor ta mehčalc? Jst si kr predstavjam kako mi pol mehčalc predira in prihaja v telo user posted image user posted image user posted image Ja sej vem sem čudna, tako kot si predstavljam kako vitamini plavajo po vodi, ko solato perem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A sem preveč obsedena?





Jaz tudi tako razmišljamuser posted image Mehčalca ne uporabljam iz tega razloga, ki si ga napisala, pa tudi zato,ker ni glih ekološko.Raje uporabljam pralne oreške + kakšno eterično olje,da obleke dišijo!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:00:23   
orhideja75
za kakšne oreške gre? tudi jaz bi to probala.
čeprav imam sušilec, uporabljam minimalno doziranje mehčalca. sploh poleti, ko se suši zunaj.
ampak mi pa res ni dobro, ko nekoga včasih prav vohaš po mehčalcu. kar je preveč, je pa preveč. potem pa tukaj pride še potenje in je po mojem na koncu en grozen vonj.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:00:37   
anja80
Tudi jaz ga skoraj da ne uporabljam. Dodam ga le takrat, ko perem svoja in moževa oblačila, pa še to čisto malo. Če pa perem za vse skupaj, to se pravi še otroška oblačila, pa mehčalca ne uporabljam. Ni dobro za kožo, še posebno otroško.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:02:16   
fricka
Že dve leti ga sploh ne uporabljam več. Dva razloga: kemija na koži in pa ekologija.

(odgovor članu anja80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:04:45   
puncica
A pol nisem edina user posted image user posted image user posted image user posted image , sem misla da sem sam jaz tako čudna, ker moja mami ga kr uliva v stroj, pa res je pol vse tako diši po mehčalcu da že kar smrdi vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image Pa zanimivo da ga sploh ne pogrešam.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:06:20   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A pol nisem edina user posted image user posted image user posted image user posted image , sem misla da sem sam jaz tako čudna, ker moja mami ga kr uliva v stroj, pa res je pol vse tako diši po mehčalcu da že kar smrdi vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image Pa zanimivo da ga sploh ne pogrešam.

in kakšen prašek potem uporabljaš. tako, ker se mi zdi, da cunje pa morjo mal zadišat. vsaj malce. in po praških se mi ne zdi, da je tako. pa tudi cunje res pridejo trše.-manj mehke kot drugače.
sem probala brez mehčalca in se pri meni ni obneslo. ko je šlo v sušilca že, drugače pa ne.


< Sporočilo je popravil orhideja75 -- 3.7.2007 13:07:31 >


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:12:35   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

za kakšne oreške gre?



To so oreški, ki rastejo pod Himalajo.Sami od sebe proizvajajo milnico, ki je okolju neškodljiva.Jaz jih kupujem v Kalčku,BTC-hala 9,če se prav spomnim.
Je pa res, da so obleke brez vonja po pranju z oreški,ampak me to sploh ne moti.Noter dam nekaj kapljic eteričnega olja pa imajo potem nežen vonj po tem olju.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:19:20   
nejcko
Če perem s pralnimi oreščki, ga sploh ne uporabljam, če pa perem s praškom, je že doziranje praška minimalno,  a dodam potem malo mehčalca, ampak resnično minimalno.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:19:44   
srki
Ga uporabljam ja, vendar ne preobilno, recimo za kak zamašek od mehčalca.

Zanimivo, da se je dalo prej tudi brez mehčalca "živet" in so obleke ravno tako dišale, sedaj pa sem se na ta mehčalec tako navadila....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:27:24   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

za kakšne oreške gre?



To so oreški, ki rastejo pod Himalajo.Sami od sebe proizvajajo milnico, ki je okolju neškodljiva.Jaz jih kupujem v Kalčku,BTC-hala 9,če se prav spomnim.
Je pa res, da so obleke brez vonja po pranju z oreški,ampak me to sploh ne moti.Noter dam nekaj kapljic eteričnega olja pa imajo potem nežen vonj po tem olju.user posted image


Kakšnega eteričnega olja? user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 13:34:40   
Putka
Mene tudi zanima, kam daš olje? Ker par kapljic bi moralo biti zadosti (kakšna sivka ali vrtnica?), ampak je to tako mala količina.

Pa na volj so praški z dodanim vonjem, npr.Ariel + Lenor, meni pa je Alpine Fresh vonj na perilu 100x boljši kot mehčalec. Tega uporabljam ko perem najine cote, pa brisače. Pri otroških cunjah pa Frosch.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 14:05:09   
al1*
Jaz tudi uporabim mehčalec zelo zelo redko. Pisano perilo perem tako kot Njuškalo - z pralnimi oreški, belo pa sušim v sušilnem stroju. To, da perilo ne diši, mene sploh ne moti.

_____________________________

lp


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 14:17:58   
Bubamaraa
jaz si pa ne predstavljam, da ga ne bi uporabljala...res....ful mi je všeč, če cote dišijo od mehčalca...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 14:32:36   
Ivi33
ko so ugotovili alergijo pri moji user posted image  smo mehčalce ukinili.
Ni problema, se naučiš živeti tudi s tem.
Imam pa sušilec, pa zdaj poleti sušim perilu zunaj, zmehčam oz. "zlikam" pa ga kar v sušilcu (za cca. 10-15 min dam notri)user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 14:39:58   
Maleal
Jaz pa ga uporabljam,mi je vredu,če perilo diši.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 15:06:57   
BLAŽIKA
Jaz se ne znam predstavljat pranja brez mehčalca. Mi je zelo fajn ko oblečem perilo in mi diši.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 15:25:17   
puncica
Ne vem al je sam pri nas tako ampak pri meni vseeno cote dišijo, ker ko svakinja pride reče joj pri vas pa vedno tako fajn cote dišijo po prašku pa mehčalcu, pa sem rekla da mehčalca sploh ne uporabljam in se je ful čudla ampak men res cote dišijo po prašku, a je možno da ga dam preveč not user posted image Oreščkov še nisem probala, me pa ne moti da so cote malo trše, jih pa poberem ko je kej vlage v zraku al pa jih speglam pa evo, se mi pa zdi da ko so zložene v omari se pa kr nekako zmehčajo, moj pa tako obožuje da vleče gor trde kavbojke. user posted image user posted image user posted image ja vem smo čudna familija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 15:49:21   
Maxica
Ja, jaz ga uporabljam pri vsakem pranju. En pokrovček od mehčalca vlijem v predalček. Tako težko bi se temu odpovedala, mmm, rumeni Lenor.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 15:53:11   
snake
jaz ga uporabljam samo za kakšne fine obleke, srajce.....za gate, brisače, rjuhe, spodnje majice pa sploh ne, pa se mi zdi da so štrace (po vaše cote) bolj bele brez mehčalca, niste opazili???

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 15:54:58   
snake
cote dišijo tudi brez mehčalca, jaz uporabljam DASH in tako lepo diši roba!!!

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 16:04:44   
petraz
Jaz sem ena tistih, ki mehčalec uporablja... user posted image  Ste mi pa dale dobro idejo s temi pralnimi oreški, bom poskusila... Hvala...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
3.7.2007 21:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 21:07:22   
hrabra miška
Jaz ga tudi uporabljam. Se mi je enkrat zgodilo da sem dala prat cote, in šele kasneje pogruntala da nimam mehčalca doma. Pa še nedelja popoldne je bila. Sem potem drugi dan dala še enkrat pa mehčalec notri. Si pa ne predstavljam brisač brez mehčalcauser posted image . Men je pa zakon Ornel Welness-vijoličast, imajo ga pa v Leclercu in mercatorju.

< Sporočilo je popravil hrabra miška -- 3.7.2007 21:08:00 >


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mehčalec - a ga ful uporabljate?
3.7.2007 21:23:27   
saraja
Tudi jaz spadam med tiste, ki ne morjo brez mehčalca. Sem pa zdaj poskusila Ornel, čokolada-vanilija, zakon!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?