|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menjava vzgojiteljice v vrtcu
8.8.2010 13:43:59   
Lara Croft
Naša pupa je v vrtcu dobila vzgojiteljico, ampak midva z možem bi ,iz določenih razlogov pač, želela drugo... me zanima, če imava pravico, da zehtevava menjavo? Morda ve katera to? V zakonu o vrtcu ne najdem.



< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.8.2010 23:27:53 >


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 13:46:49   
Anonimen
odvisno od vodstva vrtca in od tega, ali je v kakšni drugi skupini sploh še prostor. mislim pa, da to ni zakonsko opredeljeno.
srečno

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 14:18:18   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

odvisno od vodstva vrtca in od tega, ali je v kakšni drugi skupini sploh še prostor. mislim pa, da to ni zakonsko opredeljeno.
srečno



Ne, ni prostora, menjat bi bilo treba.. ma ne vem, zakaj bi tu bil problem, verjetno bi bilo marsikomu vseeno...

V zakonu samo piše, da imamo možnost izbire... samo pa ne piše izbire česa.

Hvala.


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 18:04:19   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Ne, ni prostora, menjat bi bilo treba.. ma ne vem, zakaj bi tu bil problem, verjetno bi bilo marsikomu vseeno...



In če jim ne bi bilo, kot tebi ni?
Zakj starši toliko komplicirate? Malo bi zaupali, pa bi se veliko boljše počutili. Malček pa tudi....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 18:46:51   
Anonimen
Nimaš pravice zahtevati, razen če imaš za to utemeljene objektiven razloge. Lahko pa vprašaš, če je mogoče, to v vsakem primeru.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 8.8.2010 18:47:26 >

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 20:38:28   
Lara Croft
In če jim ne bi bilo, kot tebi ni?


Hja... za to naj pa kar sami poskrbijo, ne? user posted image Mene zanima samo moj otrok.




Nimaš pravice zahtevati,


Ja, sej se mi je zdelo, da ne ... če mi kej ne paše, pa nej grem drugam... nekako v tem smislu, ne?user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 20:50:03   
Anonimen
Kar potrudi se zamenjati.

Če bi bila vzgojiteljica, mi tudi ne bi odgovarjalo imeti stik s takšnimi starši.

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 21:01:03   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka


Če bi bila vzgojiteljica, mi tudi ne bi odgovarjalo imeti stik s takšnimi starši.

nooooo  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 21:18:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

Kar potrudi se zamenjati.


Točno v tem smislu - potrudi se zamenjati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 21:51:51   
ursi
malo povprašaj v vrtcu, beseda ni konj, pravijo. Drugače bi pa rada samo nekaj pripomnila : v kolikor vama ne uspe, poskušajta svoje nezadovoljstvo z vzgojiteljico "skrivat" pred otrokom, mogoče se bo on prav lepo razumel z njo in bo z njo zadovoljen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 22:47:27   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

Kar potrudi se zamenjati.

Če bi bila vzgojiteljica, mi tudi ne bi odgovarjalo imeti stik s takšnimi starši.


user posted image Odvisno kakšna vzgojiteljica bi bila... user posted image Nimaš pojma kaj zamujaš, ker me ne poznaš... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 22:51:34   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

malo povprašaj v vrtcu, beseda ni konj, pravijo. Drugače bi pa rada samo nekaj pripomnila : v kolikor vama ne uspe, poskušajta svoje nezadovoljstvo z vzgojiteljico "skrivat" pred otrokom, mogoče se bo on prav lepo razumel z njo in bo z njo zadovoljen.


Bomo, bomo.... pa jutri bom govorila z ravnateljico in jo prosila za menjavo... če ne prej pa, ko kdo odpade iz kake druge skupine...

Jah, ni kej... mi ne damo kar komur koli pazit otroka... user posted image




_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 23:25:39   
Sacherca
ah, ni kej... mi ne damo kar komur koli pazit otroka... user posted image





Najboljse,da vsako osebo,ki bo v kakrsnemkoli stiku s tvojim sonckom/soncico, das pod povecevalno lupo kaksnemu detektivu... Al pa v kaksen ultra poseben vrtec,kjer bo lepo z vato obdanauser posted image



(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 23:28:11   
ajsek

ah, ni kej... mi ne damo kar komur koli pazit otroka... user posted image



Dajte ga kar doma obdržat do mature, bo najbolj za ziher.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 23:33:06   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Jah, ni kej... mi ne damo kar komur koli pazit otroka... user posted image




Ma daj Croftova...ne tolk kompliciratuser posted image ...A je res tak hudouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 23:35:36   
skuštrana
Svašta user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
8.8.2010 23:58:23   
Zvezdica
Kako hitro ste se spravili nanjo. Pa kaj vi veste kake težave imajo eni starši.

Mi smo imeli vzgojiteljico k je bila skoz pijana , dobro je skrivala ampak slej ko prej ugotoviš. Pa razne pizd... so se dogajale. Pa smo se pritoževali,pa težil, pa grozil. Nikomur se ni dalo riti premaknit in tej "KRAVI" je ne vem kolk otrok iz rok ali pa z mize dol padlo.

Vsak ima svoj razlog in pravico.I n za svojega otroka želiš najbolje. In vsi te komentarji češ ne pretiravaj, ma kako vam pade na pamet "obsojat" če ne veste za kaj gre, Me zanima kaj bi rekli, če bi vaš triletnik prišel dam in povedal da je dobil klofuto? bi mu rekli naj ne pretirava?






_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 0:23:14   
ajsek
Daj si preberi njene izjave v tej temi.
- verjetno bi bilo marsikomu vseeno, če bi imel njegov otrok to vzgojiteljico
- njo zanima samo njen otrok
- ona ne da komurkoli pazit svojega otroka (ostali jih pa pač poturimo prvemu mimoidočemu op.p.)
S takim odnosom je precej težko vzbudit simpatije in razumevanje.

A se ti zdi, da gre tu za tako resen problem, kot je alkoholizem?
Če ja, potem še toliko slabše, da želi samo potiho zamenjat skupino.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 8:16:17   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Daj si preberi njene izjave v tej temi.
- verjetno bi bilo marsikomu vseeno, če bi imel njegov otrok to vzgojiteljico
- njo zanima samo njen otrok
- ona ne da komurkoli pazit svojega otroka (ostali jih pa pač poturimo prvemu mimoidočemu op.p.)
S takim odnosom je precej težko vzbudit simpatije in razumevanje.

A se ti zdi, da gre tu za tako resen problem, kot je alkoholizem?
Če ja, potem še toliko slabše, da želi samo potiho zamenjat skupino.


Pod tole se lahko samo podpisem.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 9:31:21   
Zvezdica

A se ti zdi, da gre tu za tako resen problem, kot je alkoholizem?
Če ja, potem še toliko slabše, da želi samo potiho zamenjat skupino.

(


tu se strinjam, samo v naši skupini so bili starši , ki jim je bilo vseeno, samo da imajo kam otroka dat.  Sto ljudi sto čudi. Dejstvo je da ne vemo za kak problem gre, pa ne moremo prehitro obsojat.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Menjava vzgojiteljice v vrtcu
9.8.2010 9:35:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Naša pupa je v vrtcu dobila vzgojiteljico, ampak midva z možem bi ,iz določenih razlogov pač, želela drugo... me zanima, če imava pravico, da zehtevava menjavo? Morda ve katera to? V zakonu o vrtcu ne najdem.




Torej imate nekaj med sabo, kakor se bere.user posted image Bivša lubica, žena???user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 9:53:43   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Bomo, bomo.... pa jutri bom govorila z ravnateljico in jo prosila za menjavo... če ne prej pa, ko kdo odpade iz kake druge skupine...

Jah, ni kej... mi ne damo kar komur koli pazit otroka... user posted image





tole me pa zmoti še najbolj od vsega.... pač, enkrat, sredi leta, ko bo prostor, boš ti malo dala v drugo skupino. Ker maš pač določene razloge. In misliš, da boš otroku naredila pasjo uslugo....
Ne vem no.....

Če bi šlo res za tak hud problem, kot je pitje ali karkoli podobnega, je treba reagirat glasno. Ne samo, da se da tvojo punco v drugo skupino, ampak opozorit vodstvo in tudi druge starše, da se takega vzgojitelja skine.
Če so pa tu osebne zamere....
Rešite kakorkoli, ampak punčki pa le govori s pozitivnim tonom i jo spodbujaj k vrtcu, kak bo fajn v tej skupini itd., sicer bo opazila, da nekaj ni v redu. In zna bit problem...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Menjava vzgojiteljice v vrtcu
9.8.2010 9:54:40   
ZARA
U, tole bo še odmevno. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 10:35:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

Kar potrudi se zamenjati.

Če bi bila vzgojiteljica, mi tudi ne bi odgovarjalo imeti stik s takšnimi starši.


user posted image Odvisno kakšna vzgojiteljica bi bila... user posted image Nimaš pojma kaj zamujaš, ker me ne poznaš... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Ne res te ne poznam. In posledično tudi ne vem, kaj zamujam s tem. Ampak načeloma sem kar zadovoljna s svojim življenjem in tistim, kar zaokrožuje.

Besede niso bile napad nate, ampak le dejstvo, da je tudi vzgojiteljica človek. S čustvi in vsem kar je pod kožo.
In ni prijetno varovati in vzgajati otroka, katerega starši gojijo negativna čustva do dotične vzgojiteljice. Otrok tu zna trpeti (imeti dve ali več oseb, na katere je navezan in le-te se med seboj ne razumejouser posted image  - tako si zgradi pogled na so-odnose, ki je kmalu poln nekih opravljanj, podtikanj, izgovarjanj,...)

Nič osebnega, Larica.user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vzgojiteljica v vrtcu
9.8.2010 12:05:02   
Aniiita
tuli-panka- zelo se strinjam s tem, da je pomembno, da se starši in vzgojitelj razumejo, zato pa sem mnenja, da je potem bolje zamenjati sedaj, kot pa da se to potem vseskozi pozna..najbolj na otroku. Lahko mu prigovarjaš, da je v vrtcu lepo in naj rad hodi, vendar vsak, ki ima otroke ve, da še kako čutijo, kaj je za tistimi našimi besedami in so, brez pravih občutkov za njimi,besede total prazne.

Otrok preživi z vzgojiteljico večino dneva, ali pa vsaj polovico. Na otroka ima tako zelo velik vzgojini vpliv in meni tudi ni vseeno, kakšna ta oseba bo oz. je.
Da je po vrtcih veliko vzgojiteljic,ki za to vlogo niso najbolj primerne (dretje, manipuliranje, ustrahovanje, tepež..alkohol!!!) smo pa morda še najbolj krivi prav starši, ki se ne za svoje otroke ne zabunimo dovolj..Plačujemo prispevke za starševsko varsto...in še vrtec posebej in potem smo zadovoljni že samo, da dobimo mesto! Povpraševanje narekuje ponudbo, ni kaj..


In pa kriv je po mojem mnenju tudi sistem, ki tem vzgojiteljicam ne nudi nobenih pravih supervizij..seveda so samo ljudje, to je razumljivo, zato bi bilo potrebno z njimi delati, saj razumem,da te v toliko letih tako delo psihično precej izčrpa..ker pa se ne, to še ne pomeni,da morajo  kasirati otroci!

Skratka, meni tudi ne bi bilo vseeno, kdo ima mojega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?