|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:21:05   
IsabellaLana
Zanima me, če je katera imela tako situacijo, da je ravno na poročni dan ali pa morda kakšen dan prej dobila menstruacijo? Ne vem kaj naj naredim, ker delamo na dojenčku in če slučajno ne zagledamo +?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:22:52   
baguSka
user posted image sori, ampak jst te pa ne razumem cist? user posted image

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:25:39   
IsabellaLana
Zanima me, če je katera imela menstruacijo na poroki ali ste jo vse prestavile in koliko tole umetno prestavljanje škoduje, glede na to, da delamo na user posted image  ?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:25:53   
Teja K
Isabella predvidevam, da bi rada ponočno noč oddelala svoje user posted image user posted image ... No bi ti predlagala, da vzemi dodatne 3 tabletke, ampak glede na to, da delaš na bebiju to ne gre... Zato pač,... če bo menstruacija prišla, bosta pa se bolj crkljala user posted image ... lahko pa da zaradi stresa in priprav na poroko tudi zamuci...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:26:46   
IsabellaLana
V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:27:58   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:29:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

Zanima me, če je katera imela menstruacijo na poroki ali ste jo vse prestavile in koliko tole umetno prestavljanje škoduje, glede na to, da delamo na user posted image  ?


Ja madona! Pusti naravi svojo pot!!!! Sploh pa ce delate na dojencku!!! Pa kaj ce pride tardeca na tvoj porocni dan user posted image user posted image Edina razlaga zakaj nebi blo fajn je to, da bi zjutri na porocni dan delala test in bi ti test pokazu - in bi si cel dan zasrala... glede na to, da si full zelis da bi bil +.

Moj predlog: ce do porocnega dneva ne dobis tardece, si vtakni notr tampon in pozabi na tardeco!!

Porocnih noci bo pa itak se nesteto... no, zelim ti jih seveda cimvec.user posted image

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:29:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!



ja - poroko!!!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:30:35   
IsabellaLana
Ne moti me sama menstruacija, bojim se kako bom zdržala bolečine, ker mi ponavadi 4 Nalgesini ne zaležejo toliko, da bi lahko stala in se gibala brez problemov.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:32:04   
baguSka
ja prestavi poroko! sam ne si tardece umetno prestavljat... user posted image user posted image

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:32:49   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!



ja - poroko!!!



jaz bi menstruacijo, če jo prenašamo zaradi morja, ne vem zakaj je ne bi zaradi poročnega dne. Vsaka po svoje seveda.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:35:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!



ja - poroko!!!



jaz bi menstruacijo, če jo prenašamo zaradi morja, ne vem zakaj je ne bi zaradi poročnega dne. Vsaka po svoje seveda.



aha! ceprav nisi 100%, da pod tvojim srcem bije se en srcek user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil baguSka -- 27.1.2010 14:36:42 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:36:13   
top10
Jaz sem imela na svoj poročni dan menstruacijo - prvi dan. Imam tudi boleče, tako da vedno prvi dan vzamem Naprosin. Jaz se nisem obremenjevala s tem, tako kot so ti že predlagala, si vstavi tampon, pa bo... Je pa ta datum tudi začetek moje nosečnosti :) Sam midva nisva pred poroko delala na tem, ker me je bilo strah, kako bom prenašala samo nosečnost...

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:38:03   
marta82
Glede na to, da delata na user posted image si jaz na tvojem mestu vsekakor menstruacije ne bi prestavljala.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:40:57   
end1
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!



ja - poroko!!!



jaz bi menstruacijo, če jo prenašamo zaradi morja, ne vem zakaj je ne bi zaradi poročnega dne. Vsaka po svoje seveda.



aha! ceprav nisi 100%, da pod tvojim srcem bije se en srcek user posted image user posted image user posted image user posted image


pa si krvno sliko tri dni prej naredi, pa ne želim bit pametna, sam mislim, da se po krvi kar hitro vidi, če si noseča? meni je že test pokazal nosečnost tri dni preden sem imela za user posted image dobit!

< Sporočilo je popravil end1 -- 27.1.2010 14:42:30 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:44:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: end1

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.


prenesi si jo!



ja - poroko!!!



jaz bi menstruacijo, če jo prenašamo zaradi morja, ne vem zakaj je ne bi zaradi poročnega dne. Vsaka po svoje seveda.



aha! ceprav nisi 100%, da pod tvojim srcem bije se en srcek user posted image user posted image user posted image user posted image


pa si krvno sliko tri dni prej naredi, pa ne želim bit pametna, sam mislim, da se po krvi kar hitro vidi, če si noseča? meni je že test pokazal nosečnost tri dni preden sem imela za user posted image dobit!


da tri dni pred poroko gres na kliniko in oddas kri? in potem predzadnji dan pred poroko vzames tabletko? se ti tardeca sploh zaustavi pri tem user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:46:39   
ajsek
...

< Sporočilo je popravil ajsek -- 27.1.2010 14:51:06 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:47:07   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

V bistvu imam hudo boleče menstruacije in glede na to, da mi po izračunu pride ravno prvi ali pa drugi dan, ne vem kaj naj naredim.
Prestavi jo.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:51:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

...


ja tole pa tud mene firbec.. user posted image user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:52:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

...


ja tole pa tud mene firbec.. user posted image user posted image



pa ne tole! ampak cez kok mescev se porocis!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:54:42   
ajsek
Jaz sem ga pa pobrisala, ker se mi je zdelo trapasto vprašanje user posted image Ampak očitno nisem edina.
Če je poroka čez en teden, res nimaš več prav veliko časa. Če pa sprašuješ, kaj narest čez 3 mesece, ti pa najprej čestitam za tako reden cikel. Potem bi te pa potolažila, da so meni še vse večje življenjske prelomnice zmedle menstrualni urnik, s poroko je pa verjetno podobno user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:54:59   
vesna_b
kdaj pa imata poroko?

pač moje mnenje, če bi prestavljala - prestavi že sedaj, takoj - počakaj naslednjo menstruacijo, potem pa že sedaj prestavi s tabletki, po naslednji menstruaciji pa naprej delajta na user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:57:05   
baguSka
Jaz sem ga pa pobrisala, ker se mi je zdelo trapasto vprašanje


U bistvu je vprasanje ZELO na mestu! Ker je bistvenega pomena kaj naj nardi.user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:57:06   
urška
ojoj kaka debata zaradi ene menstruacije? če bo prišla bo, če ne pa ne. preventivno vstavi tampon in imej pri roki kaj močnejšega kot je nalgesin. jaz je zaradi stresa povezanega s pripravami na ta dan ziher ne bi dobila. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Menstruacija na poroki
27.1.2010 14:58:53   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: urška

ojoj kaka debata zaradi ene menstruacije? če bo prišla bo, če ne pa ne. preventivno vstavi tampon in imej pri roki kaj močnejšega kot je nalgesin. jaz je zaradi stresa povezanega s pripravami na ta dan ziher ne bi dobila. 


no v prvi vrsti je kritika na mestu.. ce ne ves da ji niti 4-je nalgesini ne spravijo na noge, ker ima take bolecine!user posted image ker ce prav pomislim, bi res cudno zgledalo, da bi iz lezecega polozaja izdahnila svoj "DA"!user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?