|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija po bromergonu ali dostinexu
7.2.2008 13:10:49   
*sanela*
Pozdravljene!
Jaz imam povišan prolaktin ( tumor na hipofizi ). Pijem tablete dostinex. Na zadnji kontroli (decembra) sem imela prolaktina 45 in sm začela z večjo dozo ( dve tableti na teden ) ampak user posted image  še ni in ni. Nisem jo imela več kot 4,5 leta. Prijateljica mi je svetovala da se zaščitim ker obsaja možnost da bi postala user posted image  tudi če nisem dobila user posted image . To se je zgodilo njej.

Po kolikšnem času jemanja bromergona ali dostinexa ste dobile user posted image ?
Ali res mislite, da lahko ostanem user posted image  tudi če nisem še dobila user posted image ?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija po bromergonu ali dostinexu
7.2.2008 20:18:04   
zvezdica.1
Žal ti ne morem odgovoriti, ker ne vem sama nisem imela take situacije! Upam, da ti bo katera na forumu vedela odgovoriti.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija po bromergonu ali dostinexu
7.2.2008 20:29:19   
metuLJchy
sanela moja najhujša točka prolaktina (kar vem) je bila 186. Takrat user posted image  nisem dobila 3 mesece. Pri meni je stanje še vedno slabše kot tvoje (meritev pred 3 tedni 76 mislim da) ampak imam menstruacije zadnje mesece redne, celo točne kot urca. To pri tebi res že dolgo traja, pri takjšnem prolaktinu bi skoraj morala imeti user posted image  že (normalno 25, torej si zelo blizu). Glede zanositve če ni user posted image  pa nisem še slišala. Ali so ti M. kdaj probali sprožit? Meni so jo 2x, takrat ko jo po 3 mesece nisem imela (2x bilo tako). Drži se!!! Držim pesti zate!

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija po bromergonu ali dostinexu
8.2.2008 22:26:14   
YULIAH
Sanela, tudi jaz pijem bromergon za nižanje prolaktina, vendar user posted image  imam redno, tako da žal na tvoje vprašanje ne bi vedela odgovorit. Svetovala bi ti, da obiščeš svojega G, ter se z njim posvetuješ.
Vso srečo!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?