|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacije ni!
22.11.2008 20:38:06   
Anonimen
Sem ena izmed tistih srečnic, ki so dobile user posted image takoj po porodu kljub polnemu dojenju. Bila je točna na 28 dni (kot pred zanositvijo). Evo, ta mesec ne kaže nič da bo prišla, user posted image naj ne bi bila. Delal nismo nič na tem.user posted image Zamuja že 3 dan.user posted image

Je to normalno, da user posted image kar naenkrat spet ni? Sva se pa z user posted image nehali dojiti ta teden (se je sama odstavila, ne pije mojega mleka niti po flaši).
Ima kakšna podobne izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacije ni!
22.11.2008 20:41:49   
Petr_a
Je čisto normalno.redkokatera ima redno M po porodu.čez par mesecev se urediuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacije ni!
22.11.2008 21:46:48   
Maxica
Tudi jaz mislim, da se ti vse skupaj še malo ureja, tako da zaradi treh dni se jaz ne bi še sekirala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacije ni!
22.11.2008 22:42:18   
Anonimen
Aha, no bomo videli.user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacije ni!
22.11.2008 22:42:45   
Anonimen
Sam en test bo pa sigurno padel drug teden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacije ni!
23.11.2008 14:16:31   
srki
Ja, ja, kar test si kupi. jaz imam tudi enega v omari za vsak slučaj.

Sem pa tudi jaz ta srečnica, ki jo je dobila 7. teden po porodu. Prvič samo rjavkasto, ta, ki je prišla sedaj, pa res močna, HB, neboleča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacije ni!
24.11.2008 11:56:16   
D.anna 76
Na začetku je menstruacija lahko neredna tako da brez panike, če pa je možnost za user posted image  pa kr po test.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacije ni!
24.11.2008 18:02:39   
Anonimen
Moja user posted image je točna že od vsega začetka. Danes sem jo dobila. Mi je pa zamujala, ker doživljam en hud (zame) čustven stres, ker se mi je tamala odstavila od joške.user posted image Mi je bolje, ker razmišljam v smeri, da je bolje da se je sama kot če bi jo jaz.

Hvala vseeno.user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacije ni!
24.11.2008 18:34:31   
Anonimen
Ah skoda, no user posted image , mislim za to, da je prisla, ne za odstavljanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacije ni!
25.11.2008 10:33:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ah skoda, no user posted image , mislim za to, da je prisla, ne za odstavljanje.


Ja, ti rečem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacije ni!
28.11.2008 14:32:53   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Moja user posted image je točna že od vsega začetka. Danes sem jo dobila. Mi je pa zamujala, ker doživljam en hud (zame) čustven stres, ker se mi je tamala odstavila od joške.user posted image Mi je bolje, ker razmišljam v smeri, da je bolje da se je sama kot če bi jo jaz.

Hvala vseeno.user posted image



A nisi enkrat napisala, da bi jo rada na flaško navadila, ali se je meni sanjalo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacije ni!
28.11.2008 23:45:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Moja user posted image je točna že od vsega začetka. Danes sem jo dobila. Mi je pa zamujala, ker doživljam en hud (zame) čustven stres, ker se mi je tamala odstavila od joške.user posted image Mi je bolje, ker razmišljam v smeri, da je bolje da se je sama kot če bi jo jaz.

Hvala vseeno.user posted image



A nisi enkrat napisala, da bi jo rada na flaško navadila, ali se je meni sanjalo?


Nič se ti ni sanjalo. No, projekt je uspel, brez da bi mignila jaz karkoli.user posted image Je gospodična kar sama hotela. Flaša je zdaj zakon, šalce, kozarci pa še bolj.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacije ni!
29.11.2008 1:07:53   
/jokica/
u kako fajn.ravno pravšnja tema zame user posted image

sama sem tudi med srečnicami ki so dobile porvo tetko 6 T po porodu.drugo,svohno normalno po 28 dneh, zdaj tretje pa ni in ni...

sicer polno dojim ampak vseeno. skrbi me da ni kak plavalec do mojih jajčnikov prišibal...user posted image   na žalost nisem zaščitena (prakticirali smo "pazi" odnos), saj mi tedaj G ni želel vstaviti mirene ker ni bil siguren da je krvavitev menstruacijska. no zdaj pa imam vraga!!!!!! pika me po jajčnikih in imela sem kar velike trebušne zgage-slabosti,bolečine, kar pa sama pripisujem kakšnemu virusu.  in vendar upam da to ni sAMO TOLAŽBA........ 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacije ni!
3.12.2008 18:55:17   
andrejkam
O jokica, vem, kako ti je ... sem bila na istem in potem ... taka M, da sem mislila, da me odplakneuser posted image

(odgovor članu /jokica/)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?