|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mesntrualna skodela
11.11.2008 14:37:48   
mojcapr
Ali jo katera že uporablja?

http://www.lunette.si/

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mesntrualna skodela
11.11.2008 17:53:58   
Anonimen
Jaz jo imam in sem zelo zadovoljna.user posted image  Malo pobrskaj po starih temah, saj je ravno včeraj bila ena o tem.

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mesntrualna skodela
11.11.2008 20:32:17   
dulcinea
Jaz jo uporabljam in je zakon. Je pa res bila včeraj ena debata o tem. Pa tudi prej že. Malo pobrskaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 7:50:15   
FLASK_A
samo navadit se je treba, potem je pa super user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.11.2008 9:18:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 10:08:03   
dulcinea
Menstrualno skodelico imaš lahko noter tudi več kot 8 ur, jaz sem jo recimo enkrat imela 13 ur,ker sem pozabila, da jo imam, pa ni bilo nič narobe. Tako da tako v šoping centrih niti v službi jo ne rabiš sploh menjat. Razen če si v službi zelooo dolgo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.11.2008 15:47:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 16:42:30   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Menstrualno skodelico imaš lahko noter tudi več kot 8 ur, jaz sem jo recimo enkrat imela 13 ur,ker sem pozabila, da jo imam, pa ni bilo nič narobe. Tako da tako v šoping centrih niti v službi jo ne rabiš sploh menjat. Razen če si v službi zelooo dolgo.



Kolk je pa pol to veliko????  Ker v 13ih urah sem jaz ponavadi že skoraj izkrvavela!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 17:52:54   
mojcapr
Sem si jo nabavila in sprobala, sam mi je po 2 urah pricurjala menstruacija na vložek. Danes je 2 dan in bolj močna,
sam sem bila presenečena da tako hitro priteče ven. user posted image Pa še mal vaje rabim za odstranjevanje ven, to je tud bila prava video smešnica.user posted image user posted image
Kaj pa kaj ginekologi pravijo na te skodele?


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 17:58:51   
urška
to mi pa ni jasno kako ti ja lahko po 2 urah priteklo ven? pa je bila šalčka polna, potem ko si jo ven vzela? ker meni se niti v 12 urah ne napolni.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 18:05:25   
mojcapr
Šalčka ni bila čist polna, no nisem sigurna, ker ko sem jo uspela dat ven mi je spolzela iz rok. Bilo pa je kar nekaj menstruacije. Vaja dela mojstra, drugič jo bolj lažje odstranila, vsaj upam.

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 18:20:06   
Anonimen
joj,meni pa je čist mimo.
Nikakor je nebi mogla imet,da bi videla svojo kri tam v posodi,me še kap zadene.
Pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mesntrualna skodela
12.11.2008 20:22:29   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

joj,meni pa je čist mimo.
Nikakor je nebi mogla imet,da bi videla svojo kri tam v posodi,me še kap zadene.
Pa brez zamereuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Jaz sem tudi na to pomislila!!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 9:21:37   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

joj,meni pa je čist mimo.
Nikakor je nebi mogla imet,da bi videla svojo kri tam v posodi,me še kap zadene.
Pa brez zamereuser posted image


A na vložku oz. tamponu jo pa ne vidiš al kaj? Si čudežna deklica? Al mižiš, ko menjavaš?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 9:24:13   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Sem si jo nabavila in sprobala, sam mi je po 2 urah pricurjala menstruacija na vložek. Danes je 2 dan in bolj močna,
sam sem bila presenečena da tako hitro priteče ven. user posted image Pa še mal vaje rabim za odstranjevanje ven, to je tud bila prava video smešnica.user posted image user posted image
Kaj pa kaj ginekologi pravijo na te skodele?



Potem si imela narobe vstavljeno. Tudi če je šalčka polna, ne more teči ven, ampak se ti nabira v nožnici (kar sicer ni zdravo), ker je to kot nekak zamašek potem. Ne verjamem pa, da imaš tako močne mentruacije, da bi se ti šalčka v dveh urah napolnila do roba.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 10:22:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Potem si imela narobe vstavljeno. Tudi če je šalčka polna, ne more teči ven, ampak se ti nabira v nožnici (kar sicer ni zdravo), ker je to kot nekak zamašek potem. Ne verjamem pa, da imaš tako močne mentruacije, da bi se ti šalčka v dveh urah napolnila do roba.


Se strinjam.
Kot sem že rekla- navadit se je treba, potem je pa user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 13:01:41   
helloKitty
Ne more ti teči ven. Jst sem jo prvič tudi narobe vstavila in je me je vse ful žulilo in sem jo po 2 urah dala ven. Ampak parkrat probaš in se navadiš.user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 13:15:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

A na vložku oz. tamponu jo pa ne vidiš al kaj? Si čudežna deklica? Al mižiš, ko menjavaš?


se vidi,samo ne gledam tega,probam,da čim manj vidim.
Pač nismo vsi enakiuser posted image


(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mesntrualna skodela
13.11.2008 14:39:59   
*mačka*
Jst sm jo tut kupla - cela navdušena
pol k sm jo pa parkrat mela... pa ne vem no...
Jst mam ful krče, se mi zdi da kadar mam pa to skodelco, da mam pa še bol - lahk je tut sam psihauser posted image sam mene še bl zvija tko da je nekuk ne prakticiram več user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mesntrualna skodela
30.12.2008 19:43:13   
malinca x
Sem kupila to skodelico, pa jo ne znam uporabljati. Že parkrat sem jo vstavila kot piše  v navodilih, pa mi je vedno kar prilezla nazaj ven oz. v položaj da me je žulila. Pecelj sem precej odrezala čisto ga pa ne upam, ker se bojim, da je ne bi mogla povleči ven, če bi jo potisnila pregloboko noter.
V čem je torej problem? Ali se keri z več izkušnjami sanja?

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mesntrualna skodela
30.12.2008 20:52:04   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: malinca x


Sem kupila to skodelico, pa jo ne znam uporabljati. Že parkrat sem jo vstavila kot piše  v navodilih, pa mi je vedno kar prilezla nazaj ven oz. v položaj da me je žulila. Pecelj sem precej odrezala čisto ga pa ne upam, ker se bojim, da je ne bi mogla povleči ven, če bi jo potisnila pregloboko noter.
V čem je torej problem? Ali se keri z več izkušnjami sanja?

jaz imam iste probleme in sem jo zaenkrat dala kar na stran.Mi je že mal škoda denarja,ker ne vem če se je bom lahko navadila,pa sem skoz uporabljala tampone,ampak tole je pa problem.

(odgovor članu malinca x)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mesntrualna skodela
31.12.2008 10:50:44   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: malinca x

Sem kupila to skodelico, pa jo ne znam uporabljati. Že parkrat sem jo vstavila kot piše  v navodilih, pa mi je vedno kar prilezla nazaj ven oz. v položaj da me je žulila. Pecelj sem precej odrezala čisto ga pa ne upam, ker se bojim, da je ne bi mogla povleči ven, če bi jo potisnila pregloboko noter.
V čem je torej problem? Ali se keri z več izkušnjami sanja?


Nemogoče da prileze ven. Pa saj nimaš mende tko široke nožnice, da bi zlezla ven. Verjetno si jo dala premalo noter. Pecelj, če te moti, lahko odrežeš do konca. Saj jo moraš itak mal višje skupaj stisnit, da gre zrak not, da jo lahko potem ven potegneš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu malinca x)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mesntrualna skodela
31.12.2008 10:51:53   
zvesta
Jaz sem jo kupla, pa še ni blo priložnosti poizkusit. Upam, da kmalu...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mesntrualna skodela
31.12.2008 17:30:11   
malinca x
Noter jo potisnem globoko, kolikor gre daleč s prstom. Se mi pa zdi, da imam po treh porodih res kar široko nožnico.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mesntrualna skodela
31.12.2008 17:30:18   
Anonimen
ok, kako jo pa noter vstaviš, da se morebiti kaj ne obrne...
in pa lolek bolek JAZ, kako jo ven dobiš oziroma, če  se lahko zgodi, da jo morda preveč noter porineš in potem ne gre ven??
user posted image

No ja ne se mi smejat no

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?